Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

O nasıl bir mantık ya. Bu aslında kendini kandırma metodu. EEE AABE ZATENH TOVOKLARDA HORMONLO O ZAMAN ÇAK PROTOYON TOZONO gibi bişi bu. 100% organik nasıl beslenebilir şehirde yaşayan bir insan. Hadi beslendi diyelim o ilerde meyveler toplanmayak dalından kendi düşen meyveyi yiyene kadar organik değile kadar gider. Şu vücut geliştirme olayını takviye kullanmadan yapan adam doğallıktan ziyade akıllı adamdır. Bu işten para kazanırsın profesyonelsindir o zaman hormon takviyeside alırsın normal besin takviyeside.

Ama vücudum şekle girsin veya kaslı olayım diye bu takviyelere boşuna para bayan adamlar hem toksin alıyor vücuduna birsürü hem gereksiz yere ceplerinden para gidiyor.

Gıda takviyesi endüstrisinin tuzağına düşüyorlar resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Param var,faydasını görüyorsam kullanırım.
OTORLONMO HOMON KOFOR PRONSO.

Ayrıca isteyen sırf aynada kendine bakmak için 6lı 6lı supplement stackleri kullanır sanada OTORLONMOK düşer :)

Sağlık içinde body yapılmaz zaten.

Ha birde para kazanmadığın sürece takviye alınmaz dediğin şey akıllılık değil fakirlik
Sosyal ağlarda paylaş

creatine i bırakıyorum bir süre. DHT yi arttırıyor, kendi kendime bunun saç dökeceği kanısına vardım adam gibi bir araştırma olmamasına rağmen. saçlarım dökülüyor bir süredir ve ilginç bir şekilde creatine e başladığım zamana denk geliyor. aynı zamanda 6 yıllık kız arkadaşımdan ayrılmama ve çok fazla içki sigara tüketmeye başlamama da denk geliyor. sebep 3ünden biri veya hepsi belki de mevsimsel
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

creatine i bırakıyorum bir süre. DHT yi arttırıyor, kendi kendime bunun saç dökeceği kanısına vardım adam gibi bir araştırma olmamasına rağmen. saçlarım dökülüyor bir süredir ve ilginç bir şekilde creatine e başladığım zamana denk geliyor. aynı zamanda 6 yıllık kız arkadaşımdan ayrılmama ve çok fazla içki sigara tüketmeye başlamama da denk geliyor. sebep 3ünden biri veya hepsi belki de mevsimsel

Hahahaha belki de mevsimsele güldüm hocam,stres ve mevsim çok büyük etken saç dökülmesinde,creatine sebep olmuş olsun hiç sanmıyorum,saç dökülmesi için gerekli şeyleri saymışsın zaten üzüntü stres alkol sigara mevsimsel..
Birde yaş ilerledikçe genetiğinde varsa elbet dökülüyor istediğin şampuanı kullan istediğini yap :)
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de saclar gitti iyice ya. 3'e vuruyorum uzun zamandir baska yolu yok. Dede kel baba kel kacinilmaz son. Iyice gitsin basicam testoyu :)

Onumuzdeki iki hafta adaptasyon icin -500 veya -700kcal deficit, arkasindan 8, yerse 10 cycle ud2.0 yapiyor olacagim. 8kg atarsam %9 bf seviyesine inebilirim.

Bana sans dileyin.

Bu arada 107kg %16bf 195cm boy gibi bir durumdayim. Kol 43cm, bacak 70cm, belin ince yeri 88cm kalin yeri 99cm (hafif simit).

Burda dursun statlarim bakalim ocakta ne halde olacagim...
Sosyal ağlarda paylaş

Benim boy da 194 kilo en son 108 filandı. 4 aydır ağırlık çalışamıyorum çok moralim bozuk ya. Yağ oranı 18% filandı en son. Geçen sene 100 araştırdıysam 30 çalıştım. Bu sene hiç uğraşmıycam bu araştırmayla ıvırla zıvırla gidip adam gibi çalışcam adam gibi beslenecem gerisi hikaye. Zaten öğreneceğimizi öğrendik güncel şeyleri takip ederim yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...