Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

American Horror Story (2011) - FX

mani

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Güzelmiş dizi. Ama uzamasın bence. Bir sezon ancak olur, hadi sezonları kısa yaparlarsa iki.

Hounted House diyince yine de tek bir isim var benim aklımda: House of Leaves. Onun kadar rüyalara girecek kadar korkunç bir perili ev yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ohş son bölüm de çok çok iyiydi.

Lan Moira'ya üzüldüm resmen. içim parçalandı ağlarken.

Birkaç sezonluk hikaye var ya rahat rahat. zorlamalarına bile gerek yok. Yeni eklenen karakterler de süper. Hep böyle devam etsin. Hem merak salıyorlar hem her bölüm birtakım şeylerin cevabını alıyoruz güzel güzel.

Sosyal ağlarda paylaş

o çukurda hizmetçinin cesedi. herhalde doğru düzgün gömülmediğinden dolayı kurtalamıyor evden. şimdi üzerine beton dökülüp çardak yapıldı. Ben'in haberi bile yok tabi orda başka bir ceset olduğundan. Moira(hizmetçi), Ben o çukuru kazsında cesedin farkına varsın diye kahvesine ilaç koydu.

Sosyal ağlarda paylaş

Gerge,
House of leaves'in dizi yada filmi yok degilmi? senin bahsettigin kitap heralde?

GERGE said:

Güzelmiş dizi. Ama uzamasın bence. Bir sezon ancak olur, hadi sezonları kısa yaparlarsa iki.

Hounted House diyince yine de tek bir isim var benim aklımda: House of Leaves. Onun kadar rüyalara girecek kadar korkunç bir perili ev yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

baya iyi dizi ya. çok akıcı gidiyor.

3. bölüm

sonunda o metresini gömerken, bizim hizmetçi kadın ağlıyordu, dieri de "now you are stuck here forever" dedi. Neden? Kadın neden oraya stuck , bunu öğrendik de ben mi kaçırdım yoksa ilerde mi sölicekler?

yeni bölümden anladığım kadarıyla

ilk sahip doktorun yaptığı birşeyden ötürü? o evdeki cesetler ya da orada ölenler sonsuza kadar orda kalıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:

Mortis said:

baya iyi dizi ya. çok akıcı gidiyor.

3. bölüm

sonunda o metresini gömerken, bizim hizmetçi kadın ağlıyordu, dieri de "now you are stuck here forever" dedi. Neden? Kadın neden oraya stuck , bunu öğrendik de ben mi kaçırdım yoksa ilerde mi sölicekler?

yeni bölümden anladığım kadarıyla

ilk sahip doktorun yaptığı birşeyden ötürü? o evdeki cesetler ya da orada ölenler sonsuza kadar orda kalıyor.

dsf

cesedi gomerken buldugu ceset o kadinin, onun ustune gomup birde beton dokunce sanirim takildi kaldi, cesedin bulunmasi gerekiyor herhalde serbest kalabilmesi icin.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...