Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir haftadır yaşanan Öncü Gençlik işgalleri

sandalye

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
hamsilipilav said:

abi şaşırdığım bir şey var zeka oranı kültürü yüksek olması gereken bir yer bu forum en azından ben öyle biliyordum ama oldukça cahil boş yorumlar yazılmış. sıcaktan herhal

Yok ama... İşçi Partisi... İşç...

Bonepart'ın imgeye havale ediyorum seni.
Sosyal ağlarda paylaş

sandalye said:

ombakkombak said:

lan akapeliler sağı solu basmaya başlarsa hepimiz ayvayı yeriz adamlar ip'nin 500 katı kalabalıklar + polis asker falan hepsi emrinde

Basmaya başlasınlar bizde meşru savunma hakkımızı kullanırız.
Ama zannetmiyorum akpli gençlerin çoğu forumdaki viktor karakterindeki adamlar. Forumlarda resim postlarlar sürekli.

Dershanelerine saldıran bi grubu şakirtler sopayla kovalayınca ağlayanlardan değil miydiniz siz sdasfaadsf
Sosyal ağlarda paylaş

asfdadsf

ulan isin komigi sakirtler bulsa beni bi kasik suda bogacak, bu adamlar bana fetocu, akp ci filan diyebilio ahahahaha, hani forumda bunu diyebilicekleri son insan ben olabilirim ehueheu

fikih kafasi vs aydinlik kafasi iste, perinceki sevip desteklemeye herkes fetocu!

turkiyenin onbinde 9977 si fetocu yani 0,23 den hesaplarsak asdfds
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

asfdadsf

ulan isin komigi sakirtler bulsa beni bi kasik suda bogacak, bu adamlar bana fetocu, akp ci filan diyebilio ahahahaha, hani forumda bunu diyebilicekleri son insan ben olabilirim ehueheu

fikih kafasi vs aydinlik kafasi iste, perinceki sevip desteklemeye herkes fetocu!

turkiyenin onbinde 9977 si fetocu yani 0,23 den hesaplarsak asdfds

Akpci fetocu filan diyen yok sana genel olarak cahilsin.

Senin kafa tipindeki insanlara bakıyoruz forumlarda cahil cahil konuşuyor, birde bok attığın aydınlıkçlara bakıyoruz, silivri zindanlarında faşizme direniyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

sandalye said:

ombakkombak said:

lan akapeliler sağı solu basmaya başlarsa hepimiz ayvayı yeriz adamlar ip'nin 500 katı kalabalıklar + polis asker falan hepsi emrinde

Ama zannetmiyorum akpli gençlerin çoğu forumdaki viktor karakterindeki adamlar. Forumlarda resim postlarlar sürekli.

işçi partililer tarafından basılanlara da meşru savunma haklarını kullanmalarını tavsiye eder misin yoksa o meşru savunma hakkı sadece "bazılarımıza" mi ait?
Sosyal ağlarda paylaş

Sufi said:

sandalye said:

ombakkombak said:

işçi partililer tarafından basılanlara da meşru savunma haklarını kullanmalarını tavsiye eder misin yoksa o meşru savunma hakkı sadece "bazılarımıza" mi ait?

Sadece işçi partililere ait o hak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Viktor'a cahil dedin ya, bittin artık gözümde. Siyasal görüşü farklı insanlar nasıl tartışır öğrenmeden tartışmaya çalışanları izlemek çok komik oluyor ama, o ayrı.

Bir resim de benden olsun, konuyla ilgisi yok ama:

http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2009/02/funny-pictures-your-cat-owns-a-large-truck.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

sandalye said:

Sufi said:

sandalye said:

ombakkombak said:

Sadece işçi partililere ait o hak.

ben de tam olarak böyle düşünmüştüm.

yakında unesco'nun dünya mirası listesine girecek olmalarına şaşırmamalı.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Viktor'a cahil dedin ya, bittin artık gözümde. Siyasal görüşü farklı insanlar nasıl tartışır öğrenmeden tartışmaya çalışanları izlemek çok komik oluyor ama, o ayrı.

viktor cahil değil, bildiği konularda çok güzel yazılar yazıyor. ama önemsemediği konularda aptal aptal şeyler yazıyor, viktoru tanımayan kullanıcılar da onun trolledigini anlamıyor, adami sakirt sanıyorlar.

"hükümet orduyu feshetti" haberi olsa gelip işçi partilileri sinirlendirmek için "apo ve perinçek" resmi koyacak olmasının bunda etkisi var tabi. heh heh.
Sosyal ağlarda paylaş

sandalye said:

İşçi Partisinin neden bunca operasyona, tertipe maruz kaldığını düşünmeyen adam cahildir benim gözümde.

bunu dusunupte sebebini bulan adama cahil demek lol

http://habermerkezi.files.wordpress.com/2008/10/dugin.jpg?w=490

http://img1.blogcu.com/images/m/e/r/mertesin/dugin.jpg

dincilerin zirvalarini kabul etmeyen herkese cahil demesi gibi buda iste, perincek gibi saibeli bi adami gelip savunursan "cahil" olmayan birileri "hop kardes, biz bu adam kimdir biliyoruz" der, cahil gibi "yayayaya ULUSALCI, KEMALIST SUTTEN CIKMIS AK KASIK" diye bagirmaz

perincek fan cluba donmus IP ortamlari, aydinlik kiraathanesi degil burasi, beyni yikanmamis sorgulayip gercege ulsan yiginla insan var, KGB nin finanse ettigi basarisiz bir olusumu sirf benle ayni eksende dusunuyor RP si yapiolar diye niye desteklicem?

milliyetci gecinip turkiyeyi putin in kucagina birakma planlari kurmalarida ayri ironidir lol
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...