Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Öldukten sonra ne olacak?

reyou

Öne çıkan mesajlar

Norak said:

2 tane kocaman ve bıyıklı ve tesbihli meleğin yanına yaklaşıp "şimdii genç, bunlar günahlar bunlar sevaplar.. hadi bakalım.." demesinden iyidir.

http://ragecomics.memebase.com/wp-content/themes/vip/cheezcommon2/ragecomic/packs/scared/images/Horror.png

abi reenkarnasyondan her bişi iyidir be.

lan bi daha çekilmez ki dünya.

SAOOLUUUUNNN!! der çeync mep falan derim console açıp
Sosyal ağlarda paylaş

ben isterim reenkarnasyon, ama şu anki yaşam kalitemden düşük bişey olursa bulduğum gibi bırakırım kafama sıkar giderim

ama yoktur lan reenkarnasyon falan çok saçma bişey, okumadım topici gerçekten inanan varsa kıllığına söylemiyorum yani, düşüncem öyle sadece

gerçi cennet cehennem filan da çok mantıklı "aa evet hakkaten" denilecek bi sistem değil ama olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Olm bende makine okuyorum ama senin resmen içinde bir makineci var.

ya siz okumuşsunuz ama anlamamışsınız.

not ortalamam iyi diyeniniz de tatava.
anca anadolu üniversitelerindeki saçma derslerden yüksek not almıştır, ya da özel ünide not satın almıştır. bi gidip deney yapmamış, makinanın hasına bulaşmamış, elleri yağlamamış kaynak yapmamıştır mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Açın okuyun kitabı,nasıl hissediyorsanız öyle devam edin hayatınıza öldükten sonra konuşuruz.Umarim birşeyler vardır yoksa bu dünyada çektiğimiz eziyete yazık yeterince benciliz.Geberip gitsek gram üzülmem soyumuzun kuruduğuna.Bundan 100 yıl sonra bakalım ne olacak ama ben size söyleyim kurulan consume sistemi yıkılmazsa birbirimizi yer biteriz.

Fizik,Psikoloji ve daha nice dallarda bizlere bırakılacak kadar kolay değil bundan vesile hala bir çok şey belirsiz ve keşifsiz.Herşeyi bilen arkadaşlarda oturup birşeyler keşif etsin görelim zaten herşeyi biliyor yada gerekeni biliyor zor olan nedir ? Fizik kuralları içerisinde kurulan evren yapmışınız yukarıda yoksa evreni yaratan fiziğide yaratmış olmasın herşey dengede dursun diye yada en basitinden söyleyim herşey dengeden ibaret bu hayatta uzaydan doğaya yerde gözyüzüne kadar.Denge bozulursa biz çekeriz bu yazılıdır gerek li bir kaç surede.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...