Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[BF3] Rusçu grubu

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

DoruK said:

Silphatos said:

bu elemanın bana komisyon vermesi lazım ya asdf
adam gittigidiyorda 40'a satıyor, sen adamdan 30'a alıp burda 35'e satsan, 40 adet satıldı desek 200 kağıt profitin olurdu, temiz.

pati kankalarım için pahalıya alıp ucuza satarım abi ben! (lies)

steam olayı da, gelse bile ne olacak söyleyeyim, steam libraryden girince origin client ve battlelog açılacak yine, yani bf3 için origin zaten zorunlu bir şey onun için bizi alakadar etmez steamde satması. hatta steamden alınması zaten çok gereksiz bu oyunun yukarıdaki sebepten dolayı.
Sosyal ağlarda paylaş

kendi niye bu kadar pahalıya satıyor ya? alayım siteden dedim, 125 lira yazdı vazcaydım. Rus sitelerinden de alıp, elimde patlasın istemem. Bu durumda, sağlam alternatif vatan mı oluyor?
neyse.. son sayfadan geriye doğru biraz daha okuyayım.

Almak için çıkmasını beklemekle hatamı etmiş olurum. Ön sipariş deneyimim daha önce olmadı :P
Sosyal ağlarda paylaş

originde bir şey olmaz, steam'de çoğu rus key rus ip'si olmadan aktive edilemiyor falan onun için steam hesabım için girmem böyle şeylere ama ea şeker firma abi, supportları kafalayıp eklenmeyen oyunları falan ekletebiliyorsunuz, bf1942nin veteran bonusunu ekleyecem diye hesabızında olan olmayan tüm bfleri falan ekliyorlar, normal retail key veriyosun collector's editionını falan aktive ediyolar. iyi firma ea aadfg
Sosyal ağlarda paylaş

eet ilk defa rus alıcam ! Tecrübelerinizden faydalanmak isterim ! Bazı sorularım olucak.

1.Legal mi ? Sonra kapımıza dayanmasınlar,banlamasınlar rezil olmayalim.
2.Sağlıklımı ? Sonra düzeltek için 30 tl yerine 130 vermeyelim.
3.Bağımlılık yaparmı ? Sonra devamlı "ben rus istiorm" diye dolaşırmıyım ?

Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...