Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[BF3] Rusçu grubu

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

EA rus keylerinden rusça hariç tüm download seçeneklerini kaldırdı tarzı bir yazı gördüm g2play.net'de. Adamların rus keylerini EU fiyatına satmak için 2-3 günlük bir çakallığı da olabilir bilemiyorum. Bu konu hakkında bir bilgisi olan var mı ? Bizim rus keyi satan arkadaştan aldığımız keyler patlamasın :D.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bi sitede (Rus CDkey satan) şöyle bi açıklama yapmışlar.

Is very possible that by activation the game in Origin, we can download the game in Russian Language Only, if this happens we will offer the direct download in all the languages direct from our servers.

Yani,originden download etmek yerine başka bi yerden ingilizce olarak çeksem problem ortadan kalkarmı acaba ? Warez sitelerinden falan rahatlıkla bulunabiliyor çünkü,hemde oyun çıkmadan 1-2 gün once.
Sosyal ağlarda paylaş

Peki rusçu dışında eu key olarak en uygun nerden alabiliriz.30 TL diilde mesela bi 50-60 tl arasına kapayabileceğimiz bi yer varmı. Yoksa vatandan 75e almak mı zorunda kalıcaz ? Ben şahsen kutu falan istemiorm,29 ekimde kargolar çalışmaz büyük ihtimalle 2-3 gün geçikmeli gelicek oyun elime. CD key gelse bana yeterli ;X
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...