Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dinsizlik.com

Cin Ruhi

Öne çıkan mesajlar

Eğer bilinçli olarak bu işe kalkıştıysan sana kolay gelsin diyeyim önce. Zor bir işe girişmişsin. Diğer arkadaşların dediği gibi yakında fetocanlar siteni ele geçirirler. Onlar ele geçirmese bile halkı kin ve düşmanlığa teşvik etmek suçundan siteni bilişim teknolojileri başkanlığı gümletir diye düşünüyorum. Hiçbirisi olmasa zaten yakında bu filtre hikayesi bir şekilde devreye girecektir, o zaman kapatırlar.

Sitenin logosu ilginç. Yalnız logonun yanındaki "dinsizlik kötü bir kelime olmayacak" şeklindeki cümle çok komik, dinsizlik kötü bir kelime değil ki, neden kötü olsun? Bence değiştir o başlığı, daha vurucu bir şey bul. Mesela eğer amacın dinsizlik ve bunun çeşitleri olan örneğin Ateizm ve Teizm'i tanıtmak ise ya da neden Ateist ya da Teist olunduğu konusunda bilgiler ya da paylaşımlar vermekse "Dinsizlik nedir" veya "Dinsizlik de inançtır" gibilerden bir başlık sanki daha vurucu gibi geliyor bana.

Tekrar kolay gelsin diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bak benim sitelerim kapatıldı tecrübeliyim :)
fetocular değil adnancılar kapattırıyor siteleri
ama takibe alınmışsındır (kim bilmiyorum ama gerçek)
ip'ni gizlemediysen, proxy falan yoksa fişlenebilirsin.

ekşiden ifadeye çağrılanlar gibi binlerce adamı ilgilendiren bir şey olduğunda ilk seni çağıracaklar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Benm bundan 6 ya da 7 sene önce yaklaşık 2 sene boyunca tek başıma devam ettirdiğim bir sitem vardı. www.kemalistdevrim.com Evet, bu site bana aitti. Çok ünlü köşe yazarları sağolsunlar yazılarını bu sitede yayınlamama izin verdiler. Onbinlerce hit alıyordu site. Fakat iş-güç derken işin ucunu kaçırdım. Sonra bir gün baktım domain hakkı süresi dolmuş ve benim salak arkadaşım 1 senelik domain hakkı bedelini yatırmamış ve birisi ya da birileri hemen almışlar siteyi ki arası 3-4 gün falan sürmüştü, çok da gecikmemiştim. Neden bu kadar anlattım biliyormusunuz, web sitesi yönetenler bilirler. İlk 3-4 gün (en azından eskiden öyleydi) arama motorlarında henüz web siteniz yayınlanmaya başlamadığından siteye sitenin varlığını bilen kişilerin haricinde kimse girmez doğal olarak. Benim web siteme daha ilk günden itibaren Amerika'daki ardışık IP numaralarından her gün giriş vardı. Yani şu Amerikan icadı internette yaptığınız her şey ve her türlü site kesinlikle birileri tarafından takip ediliyor. Sen de mutlaka takip ediliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas_ozelmesajgitmesin said:

Benm bundan 6 ya da 7 sene önce yaklaşık 2 sene boyunca tek başıma devam ettirdiğim bir sitem vardı. www.kemalistdevrim.com Evet, bu site bana aitti. Çok ünlü köşe yazarları sağolsunlar yazılarını bu sitede yayınlamama izin verdiler. Onbinlerce hit alıyordu site. Fakat iş-güç derken işin ucunu kaçırdım. Sonra bir gün baktım domain hakkı süresi dolmuş ve benim salak arkadaşım 1 senelik domain hakkı bedelini yatırmamış ve birisi ya da birileri hemen almışlar siteyi ki arası 3-4 gün falan sürmüştü, çok da gecikmemiştim. Neden bu kadar anlattım biliyormusunuz, web sitesi yönetenler bilirler. İlk 3-4 gün (en azından eskiden öyleydi) arama motorlarında henüz web siteniz yayınlanmaya başlamadığından siteye sitenin varlığını bilen kişilerin haricinde kimse girmez doğal olarak. Benim web siteme daha ilk günden itibaren Amerika'daki ardışık IP numaralarından her gün giriş vardı. Yani şu Amerikan icadı internette yaptığınız her şey ve her türlü site kesinlikle birileri tarafından takip ediliyor. Sen de mutlaka takip ediliyorsun.

abi arama motoru, spyderlar fln onlar :S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...