Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

efsanevi paragraflar arşivi

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Lord_Argos said:

LoL beni ürkütüyor gerçekten... Suratlarında gülücük eksik olmayan cino kılıklı minionlar, buggs bunny kılıklı herolar, sevimli ve gereğinden fazla şirin şeyler... Ama en önemlisi hepsinin sizi öldürmeye çalışmasında nasıl bir psikoloji gizli bunu hiç düşündünüzmü?

Evet, John Wayne Gacy (Palyaço Katil) hayatını okuyanlar belkide bunun böyle olmadığını çok iyi bilir...

"Disneyland'da Görüşürüz..."

John Wayne Gacy, birçok maskesi olan bir adamdı. Bunlardan biri erkeklik maskesiydi. Çok katı birisi olan babasının ona taktığı güç timsali olan isme layık olabilmek için sert ve kabadayı bir hava edinmeye çalışmıştı. Bunun dışında orta sınıf saygınlığı maskesi vardı; bir Chicago banliyösündeki çiftlik tarzı, hoş evi bunu sembolize ediyordu. Gerçek anlamda bir maskesi bile vardı; hastanede yatan çocukları eğlendirmek için makyaj yapıp kendisini 'Pogo' isimli sırıtan bir palyaço kılığına sokuyordu.

Ancak Gacy, suç tarihinde ruhu en canavarca bölünmüş sosyapatlardan biriydi ve maskeleri bu korkunç gerçeği saklıyordu. Bu "erkekçe" görünüşünün altında, acı çekmiş olan, kendinden nefret eden ve genç erkekleri avlayan bir eşcinsel yatıyordu. Gülen yüzünün altındaysa alaycı, tatminsiz bir sadist vardı. Evinin altındaki boşluk alanda, çamurlar içinde iki düzineden fazla ceset çürümekteydi...

Çevresinde iyi kalpli, sevecen, alçakgönüllü bir insan olarak tanınan Gacy 1972'den itibaren 6 yıl süreyle delikanlıları kandırıp evine götürmüş, birlikte olduktan sonra işkence yapmış ve boğarak öldürmüştü. 33 cinayetten sorumlu tutulan Gacy, idam cezasına çarptırıldığında jüri üyelerine "Disneyland'da görüşürüz" demiştir.

Elbette bu oyunu oynayanların eşcinsel, anti-sosyal sosyapatlar haline geleceğini söylemiyorum ama insan psikolojisinde ne tür etki bırakır bilinmez tıpkı John Wayne Gacy'nin de bilmeden, bu duruma düştüğü gibi... Kişisel tercihimmi? Tabiki hon...
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
Şuna çok güldüm az önce hemen paylaşayım. Patinaj'da 2012 model Linea ile 2000 model Mercedes'i karşılaştırdığımız topikten:

Rerore said:

Abi çoğunuz no-lifersınız, buradan başka arkadaşlarınız yok derecek kadar az. Her aktiviteyi buradan arkadaşlarınızla yapıyosunuz. araba kültürünüz yok. pistleri tanıma kültürünüz yok. motoru tanıma kültürünüz yok. Kafanız tek bakış, kaporta çeşitliliğine hazır değilsiniz. euroncap diyeniz de tatava. fiat ın her kuşuna bindim diyo, ara sokakta bir müteahit mercedesi görmemiştir mesela. Duyulmuş manda kasa mercedesleri görmüştür.

Şunu da ekleyeyim. Fede'de bulunan 7 adet gay numaralar listesi diye bi başlıktan alıntı, kubat damage'e şahane bir örnek:
http://forum.paticik.com/read.php?62,6156244,page=2#msg-6156531
saplashaman said:

fizban said:

profillerini teker teker linkleyeceğim.
ilki şu: http://forum.paticik.com/control.php?13,panel=summary

gay değilim ben,olsam açık açık söylerim neden korkacamki?
o mail kızımın mail adresi öylesine kullanmıştım zamanında bilginize efenim
bence siz gay arıyorsanız kate upton konusunda arayın ahahahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
tarkandakiahtapot said:

mütevazı olabilmek konusnda ciddi sıkıntılarım var. ama şöyle düşün, 6-7 bin kişilik bir şehirde doğup, o insanların çok saygı duyduğu ve onların çok dışında bir gelişim gösterip farklı alanlara ilgi gösterdiğin anda ister istemez o kişilere yukardan bakmaya başlıyorsun. öyle olunca da bu alışkanlık haline geliyor, tüm dünyaya bakışın o şekilde oluyor.

2007'de gamepro dergisinde yazarlık yaptım, yaşım 16'ydı.
2008'de e-dergi kurdum, türkiye'nin ilk oyun e-dergisini çıkarttık.
2008'de gametogame isimli bir sitenin editör kadrosuna dahil oldum, iyi hitimiz vardı, chip dergisi vardı arkamızda; hatta oyun satış portalı bile açmıştık ama zaman içerisinde dağıldık.
2009'da level'ın yazarlık yarışmasını kazanıp dergiye girdim, ilk bakışlar ve incelemeler yazdım.
2009'da bilişim rüzgarı'nın forum yönetici kadrosuna girdim, orada programa oyun bölümü eklenmesi konusunda yöneticileri ikna edip, programın içindeki oyun bölümünün içeriğine katkıda bulundum.
2009'da kendi başıma gitar çalmayı öğrenip iyi kötü bir yerlere geldim. en azından bir barda çalınacak olduğunda benim numaramı arayıp bulan ve benden çalmamı isteyen insanlar var.
son 3 senemi gitar çalarak geçiriyorum.

bunların haricinde 10-15 tane de ufak çaplı web tabanlı proje yaptım. gitar sitesi falan gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bülent Ersoy ve cinsellik anketinden,

http://forum.paticik.com/read.php?62,6183566,page=1

Ayfon said:

Lyv said:

*Orgazm olurken gozune bakacaksiniz.
*Her memnun kaldiginda size "Evladim" diyecek
*Iki saatin basinda ve sonunda cok kisa gaz cikaracak ve bunu gormezden gelecek
*Askinizi kimse bilmeyecek

ps: ayaklarinin opulmesinden hoslaniyor.

Simdi burda Bülent ersoyla matrak gecilmistir ilk post'u okuyarak yorum yapicam.

Türk erkeginin travesti ve transexüellere olan düskünlügü aslinda hepimizin cok iyi bildigi bi konu. Bahsedilmese de sevgilisine cakamayan erkek genelev'de orda burda catur cutur yüzüne baka baka hallediyo isini. Bülent ersoya gelince igrenc oluyo konu. Ayrica bahse girerim cogu kadindan daha iyi kokuyodur apis arasi ve ayaklari. Gayette bakimli oldugunu okudum. Hatta dikkat etmistim ayaklari hep yapili acik ayakkabi giydiginde.
Askimizi kimse bilmese daha iyi zaten türk erkegi birden fazla hatuna cakar ne güzel. Gizli gizli.

Hani yüzü estetikten burusmustur, kaslari kazinmistir, makyajsiz yüzüne bakilmaz tahminimce. Ama pislik muhamelesi yapmayin. Bülent ersoy ölürse yerini kim doldurucak? O ses kimde var? Ben bildigin aglarim ölmesin bir zahmet.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

şu da bi köşede dursun

http://forum.paticik.com/read.php?62,6156244,page=1 topicinden

saplashaman said:

fizban said:

profillerini teker teker linkleyeceğim.

ilki şu: http://forum.paticik.com/control.php?13,panel=summary

gay değilim ben,olsam açık açık söylerim neden korkacamki?

o mail kızımın mail adresi öylesine kullanmıştım zamanında bilginize efenim

bence siz gay arıyorsanız kate upton konusunda arayın ahahahahaha

Sosyal ağlarda paylaş

ve ardeth patladı

Ardeth said:

Ahah araştırmadım ve fikrim yok öyle mi? Ben lisansta genetik okudum. Dünya çapında nasıl araştırmalar yapıldığını biliyorum. O kansere tedavi bulundu diye çıkan haberlerin çoğu bilim ile medyanın arasındaki iletişim sorunundan. Adam çeşitli gruplar ya da hayvanlarda etkili olan bir tedavi buluyor ama onun insanlara uygulanmasından komplikasyonlar oluyor. O yüzden bu haberdeki gibi artık en azından insan tümörü yerleştirilip yapılıyor bu denemeler. Bunların hepsi birer bilgi birikimi. Bu bilgi birikimlerini ben kitaplarda ve bilimsel makalelerde gördüm, gözlerimle akademik dünyanın bu konuda nasıl geliştiği izledim derslerde. Sen ne yaptın, neyi araştırdın? Gidip televizyonda yayınlanan belgeseller, popüler bilim dergilerinde çıkan yazıları okumaktan başka ne yaptın?

Bilimsel gelişim hakkında en ufak bir fikriniz yok sonra çıkıp komik komik şeyler söylüyorsunuz. Bilimi sanıyorsunuz ki bir gün dahinin biri çıkacak sıfırdan geliştirdiği bir yöntemle kanseri yenecek yenerse. Bu tedavi ancak bilgi birikimi ile gelir, bu bilgi birikiminin önüne de geçemezlerse tedavinin de önüne geçemezler. Dünyanın her yerinde bunları araştıran on binlerce bilim adamı var.

emanet said:

madem araştırmadın, bir fikrin yok bu konuda, neye dayanarak ergenlikle suçluyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

Novichok said:

tarkandakiahtapot said:

mütevazı olabilmek konusnda ciddi sıkıntılarım var. ama şöyle düşün, 6-7 bin kişilik bir şehirde doğup, o insanların çok saygı duyduğu ve onların çok dışında bir gelişim gösterip farklı alanlara ilgi gösterdiğin anda ister istemez o kişilere yukardan bakmaya başlıyorsun. öyle olunca da bu alışkanlık haline geliyor, tüm dünyaya bakışın o şekilde oluyor.

2007'de gamepro dergisinde yazarlık yaptım, yaşım 16'ydı.
2008'de e-dergi kurdum, türkiye'nin ilk oyun e-dergisini çıkarttık.
2008'de gametogame isimli bir sitenin editör kadrosuna dahil oldum, iyi hitimiz vardı, chip dergisi vardı arkamızda; hatta oyun satış portalı bile açmıştık ama zaman içerisinde dağıldık.
2009'da level'ın yazarlık yarışmasını kazanıp dergiye girdim, ilk bakışlar ve incelemeler yazdım.
2009'da bilişim rüzgarı'nın forum yönetici kadrosuna girdim, orada programa oyun bölümü eklenmesi konusunda yöneticileri ikna edip, programın içindeki oyun bölümünün içeriğine katkıda bulundum.
2009'da kendi başıma gitar çalmayı öğrenip iyi kötü bir yerlere geldim. en azından bir barda çalınacak olduğunda benim numaramı arayıp bulan ve benden çalmamı isteyen insanlar var.
son 3 senemi gitar çalarak geçiriyorum.

bunların haricinde 10-15 tane de ufak çaplı web tabanlı proje yaptım. gitar sitesi falan gibi.

nerden bu ya? bambaşkaymış.
Sosyal ağlarda paylaş

bu kesinlikle burada bulunmalı ahahahhaahah

KingV said:

örnek vereyim sana. ufak birşey belki ama bir gün kız arkadaşımın bardağından bir arkadaşının arkadaşı meyve suyu içti. sonra kız bişi olmamış gibi kendi bardağından meyve suyu içti. ve daha yeniydik. ona rahatsız olduğum durumu bildirdim. ve o da arkadaşına erkek arkadaşının bir daha kendi bardağından içmemesini istemiş. ha nedir. ben de kızlı erkekli ortamlarda aynı bardağı kullandım. ama 2 tarafın da bağlı olduğu kimse yoktu.

burada o dönemki kız arkadaşım hiç bana rahatsız olduysan söyleyeyim içmesin diye bana sormadı. doğrudan aksiyon aldı.

http://forum.paticik.com/read.php?20,6220829,page=10
Sosyal ağlarda paylaş

KingV said:

örnek vereyim sana. ufak birşey belki ama bir gün kız arkadaşımın bardağından bir arkadaşının arkadaşı meyve suyu içti. sonra kız bişi olmamış gibi kendi bardağından meyve suyu içti. ve daha yeniydik. ona rahatsız olduğum durumu bildirdim. ve o da arkadaşına erkek arkadaşının bir daha kendi bardağından içmemesini istemiş. ha nedir. ben de kızlı erkekli ortamlarda aynı bardağı kullandım. ama 2 tarafın da bağlı olduğu kimse yoktu.

burada o dönemki kız arkadaşım hiç bana rahatsız olduysan söyleyeyim içmesin diye bana sormadı. doğrudan aksiyon aldı.

ne içiyosan bizede ver reyiiizzz
Sosyal ağlarda paylaş

iarwain said:

ya şu aptal ikinci bölümde ne çok seks sahnesi vardı kardşim ya.bitmek bilmedi.dün gece izliyoruz ben,arkdaş ve arkdşn sevgilisi.arkadaşa acil çağrı geldi,kızarkadaşına bir iki saate gelceğini söyledi,çıktı gitti.kızlada samimi değilim.o sahnelerde nasıl gerildim anlatamam.dedim önce kalkıp kapatym,sonra vazgeçtim 'kız neden kapattın' filan diye sorar.5 dk sonra kız kalktı 'ben sevmedim ya bu diziyi dedi' kapıyı kapatıp gitti arkadaşın odasına.sanki ben mastrbasyon yapcam içerde öyle bir sıkı kapattı hayvan kız.
bu seferde düşünmeden duramıyorum kız beni içerde birşey yapıyorum zannediyor veya sanki ben ona asılmışım gibi oldu.
bir şey yapmadığımı ispatlar gibi açtım odanın kapısını filan gürültü yapıyorum terlikle duvara filan vuruyorum işte o ara açtım televizyonun sesini artık daha da sevişme sahnesi olmaz diye tekrar başladılar 'oush grrr şap'.ses böyle tüm evde yankılandı.şimdi kız iyice ona sulandığımı filan düşünüyor sanırım ya.off

http://forum.paticik.com/read.php?20,6221931,page=1

Sadece paragraf değil, topik de efsane
Sosyal ağlarda paylaş

ya şu terlikle duvara vurma olayına haykırarak güldüm ahahhaahhahhahahhaahahahah

kendim yazdım diye demiyorum ama şu bardaktan içme mevzusuna yazdığım paragrafı da buraya taşımam lazım
"roket adam" said:

örnek vereyim sana. ufak birşey belki ama bir gün kız arkadaşımın barda erkek tuvaleti ve kız tuvaleti ayrı değildi, tuvalete girdi. ondan önce bir arkadaşımın arkadaşı girmişti erkek, kakasını yapmış. ve daha yeniydik. ona rahatsız olduğum durumu bildirdim. ve o da arkadaşına erkek arkadaşının bir daha klozette popo sıcaklığı bırakmamasını istemiş. ha nedir, ben de kızlı erkekli ortamlarda ayakta işemeyi tercih ediyorum. ama 2 tarafın da bağlı olduğu kimse yoktu.

burada o dönemki kız arkadaşım hiç bana rahatsız olduysan söyleyeyim oturmasın klozete diye bana sormadı. doğrudan aksiyon aldı.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

evrime inanmam kesinlikle. Yok bu genetik yok parametre yok biyoloji biyokimya falan.. Bu ise bu kadar kafa yorcagima, bana aksini ya da duzunu belirtmememin hc bi zarari olmayacgi bi konu da; kolay olan yolu, allah yaratti hedehoddo diyip gecerim.

Bu kadar yil evrim var mi yok mu diye arastiralacgna insan beynini biraz daha fazla kesfetmek uzere harcasalardi, belki evrim var mi yok mu sacmaligndan daha faydali olurdu insanlga.

Hadi evrim var olsun gercekten. Ne dgsicek? Hayat tarzin mi dgsicek, daha farkli gyinip daha farkli yemekler yiyip daha farkli mi sevisceksin vs evrim yok olsun neolcak yani ne dgsicek hayatinzda? Emin olun ucu size bile gelemiyecek kadar az omrunuz var bu dunyada..

Simdi biri cikip 'insan vucudunun sifreleri cozulur kansere vs care bulunur, insan genetigi hedehodo' lan birak! O dunyaya gore sen orda boxerla oturdugun pc bas4nda cok cok kucuksun.

Emin olun bu dunyanin daha guzel bi yer olmasi icin herseyin herkesin baris ve mtluluk icinde yasamasi icin, "evrim var midir yok mudur" sorusunun cevabina ihtiyaci yok..

bulunsun burda, topikte bu http://forum.paticik.com/read.php?73,6211600,page=10
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...