Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

tunch said:

en basit avantajı. SH bunkerın ordaki GY ile IB tower'ın ordaki GY'nin konum farkı.

Towerları kaptığın zaman bunkerlardan çok daha rahat savunabilmen.

ALLY base'i öncesindeki köprü.

Bir de oyuncu mentalitesi en fazla. Oyun başında tower savunan horde sayısı ile bunker savunan ally sayısı arasında uçurum var.

abi horde savunsa nolcak ib'yi mesela. çıplak kulenin önünden geçiyor 40 kişi o an. horde'u gören atlıyor içeri. hani 5 sağlam adam bile tutamaz o kuleyi. sh bunker'ın yolla alakası yok, oraya giden horde tek tük. 2-3 ally bile tutabiliyor.

horde'un kazanması için tek şansı kuleleri rogların druidlerin falan geri alması bi şekilde, timer sayesinde kazanırsa kazanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Olay rexxarın mok'nathal olması değil de lider olmaması. Eleman lone ranger olarak resmedildi hep, en fazla chen ve rokhanla birlikte savaştı zaten. TBCde hikayesi zayıf kalmıştı, ben bi sonraki turalyon alleria burning legion xpacinde bi comeback bekliyorum ondan. Şu anda warchief olmak için hikayenin çok dışında.

Garroshu kesme nedenimiz sapıtıp sha energye sarması evet, hani normal bireyler gibi sha etkisine de girmiyor manyak herif korkronlarını ve kendisini sha enerjisiyle güçlendirmeye çalışıyor deneylerle. Tam babasının yaptığı yanlışı yapıyor gerizekalı. Vol'jin 5.1 patchinde baya önemli rol oynayacak o ortaya çıktı ama benim warchief adayım Baine. Pandaria hikayesinde şimdilik çok görünmedi ama dezconun (sunwalkerların lideri) temple of the white tigerda anduin için "liderimiz Baine in emriyle korumamız altında" demesi baya bişey anlatıyor aslında. Zaten garrosha da sağlam laf çakıyor orda. Hem politik hem de kişisel nedenlerle en iyi warchief adayı Baine şu anda, 5.2 ile birlikte anduin baine hikayesine devam edecekler bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...