Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

blackwolf said:

Masquerade said:

Rogue kasma da ne kasarsan kas.
Çöp tier.
nası ya rogue oynaması çok zevkli bu aralar hele aoe yaparken dps de ilk sıralarda olunca mage ve hunterların aglamasını görmek başka bir zevk

soruyu soran Abso sadece pvp yaparak gear kastığından bahsetmiş ve şu an pvp konusunda rogue en berbat ve oynaması zevksiz döneminde.

adım atsan cooldown dönüyor skillde. vanilla'da bu kadar cdlere boğulmuştum galba en son rogue ile. ama en azından orada 2 shot atabiliyorduk clothilere şimdi 350k hit pointe 15k mutilate vuruyorsun euheu.

pve konusunda haklı olabilirsin, bilmiyorum bulaşmadığım için.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

blackwolf said:

Masquerade said:

Rogue kasma da ne kasarsan kas.
Çöp tier.
nası ya rogue oynaması çok zevkli bu aralar hele aoe yaparken dps de ilk sıralarda olunca mage ve hunterların aglamasını görmek başka bir zevk

soruyu soran Abso sadece pvp yaparak gear kastığından bahsetmiş ve şu an pvp konusunda rogue en berbat ve oynaması zevksiz döneminde.

adım atsan cooldown dönüyor skillde. vanilla'da bu kadar cdlere boğulmuştum galba en son rogue ile. ama en azından orada 2 shot atabiliyorduk clothilere şimdi 350k hit pointe 15k mutilate vuruyorsun euheu.

pve konusunda haklı olabilirsin, bilmiyorum bulaşmadığım için.

gördüğüm her rogue'a aynı şeyi söylüyorum

4.2 ve 4.3 boyunca en iyi class rogue'du pvpde. bi patch kötü olun , azıcık anlayın bizim halimizi :)
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Sistem değişmedi, bi kaç yeni büyü geldi eskileri çıktı. Bi iki de secondary resource geldi o kadar. Paladin olarak bazı abilitylerin holy power üretecek, holy powerı 3 yapınca beleşe güçlü bi büyü atıyosun. Budur yani değişen tek şey. Yeni talent sistemi falan zaten tamamen işi kolaylaştırmaya yönelik, atıyorum eskiden speed veren talentı yalnızca retken alıyordun. Şimdi 3 spek de farklı speed talentlarından birini alabiliyor, talentlar spekten bağımsız ve hepsi her speğe bişey veriyor. Gibi gibi.

S speed veren talenti 3 specde aliodu bi ara eheuehu
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

scroll of res attı arkadaşlar sağolsun, dün oyunu sıfırdan kurmaya başladım. fakat aga inmiyor yahu 19.5 gb, arada 350 kb falan görüyorum da genelde 30 - 50 arası gidiyor yani. sabah kalktım %48'de falandı daha. bu kadar yavaş olması normal midir ya ?

Peer to peer kapa.
Direk kendi http'sinden çeksin.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu rep işi ne olacak? yap yap bitmiyor anasını satayım! hayır yani alt kasmaya kalksan item alacan diye onca rep kasılırmı kardeş? buna bir el atmaları lazım :) yahu main den sıkıldım alt kasayım diyorum tekrar golden lotus revered falan gözüm yemiyor.

sanırım alt işi sadece meslek için falan gerekli oldu?
Sosyal ağlarda paylaş

alt lara kasmaya gerek kalmıyo bi süre sonra zaten daha iyi itemleri alıyosun daha kolaya ilerliyen zamanlarda .

account-wide ilk swotorda gördüm ben cok iyi sistem istedigin charla oynamanın kime ne gibi zararı var,yeri geliyo alt larla oynamak istiyosun digerine kasmışın ayalarca baskası daha cazip gelmeye başlamış of diyosun bunlamı kasacam simdi bide,oyunu bıraktıgın oluyo bu yüzden,ne kazanıyosan her charında olmalı cok iyi bi olay bence .
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

ya bu rep işi ne olacak? yap yap bitmiyor anasını satayım! hayır yani alt kasmaya kalksan item alacan diye onca rep kasılırmı kardeş? buna bir el atmaları lazım :) yahu main den sıkıldım alt kasayım diyorum tekrar golden lotus revered falan gözüm yemiyor.

ben alt karakterimi yaklaşık 10 gün önce 90ladım ama bu rep olayı harbiden sıkıcı elimde 30 tane spirit of harmony vardı bs karakter olmasına ragmen yemedi o questlerı tekrar tekrar yapıp rep kasmak :) sadece valor gerektiren item getirmeleri lazım, 2 chara rep mi kasalım arkadaş
Sosyal ağlarda paylaş

abi scroll of res ile açtım oyunu az önce, nasıl unutmuşum nasıl unutmuşum belli değil. interface'i büyük yapmam 15 dakikamı falan aldı, boulderfist'teydi benim 80 karakter falan kimse kalmamış lan server'da. orgrimmar'da 6 - 7 kişi falan vardı.

napıyım ne ediyim şimdi ben. 3 sene olmuş oynamayalı lawl.
Sosyal ağlarda paylaş

orly said:

smyrnas said:

ben alt karakterimi yaklaşık 10 gün önce 90ladım ama bu rep olayı harbiden sıkıcı elimde 30 tane spirit of harmony vardı bs karakter olmasına ragmen yemedi o questlerı tekrar tekrar yapıp rep kasmak :) sadece valor gerektiren item getirmeleri lazım, 2 chara rep mi kasalım arkadaş

sanırım tam emin değilim eğer accountta o factiona bi charınız exaltedsa dier charlara daha çabuk rep gelcek tarzında bi durum söz konusu account wise bi tabardlamı bişeyle öyle bi çözüm düşünüyorlar bakalım görücez.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...