Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tek içimlik kahve paketlerinde şeker miktarı

alperozg

Öne çıkan mesajlar

tek içimlik türk kahvesi beni ürpertiyor ön yargılıyım şimdilik daha denemedim. haşlama türk kahvesi yapıp kendi ağız tadımı kaçırcakmış gibi bir hisse kapılıyorum. bu akşam alıp deneyeyim umarım yanılıyorumdur bana göre türk kahvesi yavaş yavaş pişip köpüklü olacak böyle kokusu burnuna vuracak misssss missssss
Sosyal ağlarda paylaş

çay alıp içine 10 küp şeker atanlar vardır hani, gıcıklık olsun diye mi yapıyorlar bilemiyorum.
bir de bunun kahvenin yarısından fazlasına süt ekleyen, 4-5 şeker atan versiyonları vardır, sonra gelip "kahve içtim" der.

hani milkshake niyetine içiyorsan evet süt felan dökülebilir de,
kahve içeceksen sade içeceksin.
espresso, türk kahvesi, filtre kahve felan güzel şeyler.
günün durumuna göre değişebilir tercih edilen kahve. sabah kahvaltısında gold tarzı hazır kahveler daha güzel duruyor, öğlen veya öğleden sonra ise acı türk kahvesi.
zift gibi olmuycak ama, kötü olur onlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

çay alıp içine 10 küp şeker atanlar vardır hani, gıcıklık olsun diye mi yapıyorlar bilemiyorum.
bir de bunun kahvenin yarısından fazlasına süt ekleyen, 4-5 şeker atan versiyonları vardır, sonra gelip "kahve içtim" der.

hani milkshake niyetine içiyorsan evet süt felan dökülebilir de,
kahve içeceksen sade içeceksin.
espresso, türk kahvesi, filtre kahve felan güzel şeyler.
günün durumuna göre değişebilir tercih edilen kahve. sabah kahvaltısında gold tarzı hazır kahveler daha güzel duruyor, öğlen veya öğleden sonra ise acı türk kahvesi.
zift gibi olmuycak ama, kötü olur onlar.

sdfasdfafsfasdgasdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...