Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oruç tutacak mısınız ?

Laorx

Öne çıkan mesajlar

"roket adam" said:

vivavale said:

ilk gün tutamayacagım cünkü sabah erkenden sınava giricem askerlik icin
cok sıra oluyomus ve günesin altında beklicez muhtemelen o yüzden oruc tutmayacagım.

tamam usta affettim hadi yine iyisin

sdlfkjsldf adam sanki karar merciisi burası gibi bahane sıralamış.

olm topaga göre yazdım iste evet ayrıntı olmus biras.asadsasdasddsaa
Sosyal ağlarda paylaş

millet ekin biçiyor lan bu sıcakta oruçlu oruçlu anadoluda vay bea sende haklısın melvin ama tutmaz dostum,eşşeğide bağlasan direğe aç bi ilaç akşama kadar oda oruç tutar sonra suyu otu ver önüne aynı dedişğin herifler gibi de saldırır nese ,eline beline diline sahip ol dedik ya pff
Sosyal ağlarda paylaş

Ramazan klişeleri:

Trafik terörörörö - adam zaten minibüs şöförü profilinde senenin 365 günü trafikte milletin yedi ceddine rahmet okutur, ramazanda aynen devam eder sonra da LAN ORUÇLU ORUÇLU ADAMI KATİL ETME diye triplere girince suçlu ramazan oluyor.

16 saat aç kalıp Allahın bana emanet ettiği bedene hiyanet edemem - Sağlıklı değilsen zaten tutmaman lazım, yaşlılar çocuklar tutacak durumu olmayanlar aynı şekilde. Onun dışında sağlıklı her bireyin isterse gerçekleştirebileceği bir eylem olduğunu düşünüyorum. 25 yaşındayım 12 yaşından beri tutuyorum henüz ölmedim. Vucud performansı tabiki düşüyor biraz ama ramazanda 1 saat halısaha maçı yapmışlığım da var, efsane sınavlar yazmışlığım da var. Ne bir havale geçirdim, ne ağzımdan salyalar aktı, ne de böbreklerim iflas etti. Ha tabi gidip de oruç tuttum oruçluyken 10km koştum 5km yüzdüm üstüne 50 kişiye karşı simultane satranç maçı yaptım sonrasında gözümü hastanede açtım derseniz olmaz.

Sene 2011 hala oruç lol cahil sado mazocular - İnanmayana diyecek birşeyim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...