Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tsk komuta kademesi istifa etti

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

adamınbiri said:

şimdi ntv'de açıklama yapıldı
istifalarını vermemişler
emekliliklerini istemişler

Ya yalan olm,hepsi istifa etmiş.Emeklilik istemek ne demek ya?
Yandaş medya her boku hükümete göre yumuşatıyor ya,o hesap?Üstelik neden YAŞ'tan 2 gün önce bütün kuvvet komutanları emekliliklerini istesinler.

Mevzu şu...Bugün yeni bir nurtopu gibi davamız oldu,İNTERNET ANDACI DAVASI. Bir çok üst düzey komutan için tutuklama kararı istendi.KKTC'de medyaya yansımayan abidik kubidik pazarlıklar, doğu ve güneydoğuda adım adım Kürtçülere devlet tahsisi(birileri gıcık olacak ama aynen kullandığım manası ile Kürtçülere kurulacak olan devlet),ergenekon-balyoz davalarındaki saçmalıklar,polisin ağır silahlarla donatılması,bugün istifa eden Milli savunma komisyonu üyesi bir AKPli milletvekilinin tüm generallere sayıp sövmesi ve tabii son yıllarda artan TSK'ne yönelik psikolojik savaş...

Geçmiş olsun Türkiye.
Geçmiş olsun ileri demokrasi.
Kaynıyordur şimdi tüm kışlalar,karargahlar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
YAŞ’a sayılı günler kala Orgeneral Işık Koşaner ile kuvvet komutanları emeklilklerini istedi.

Türkiye Cumhuriyeti tarihinde bir ilk olarak değerlendirilen bu duruma, Avrupa Parlamentosu Türkiye Raportörü Ria Oomen-Ruijten’den bir değerlendirme geldi.

Oomen-Ruijten, “Türkiye’de demokrasi güçleniyor” dedi.

bi kere o ismi değiştir yapraaam demek istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:

şimdi ntv'de açıklama yapıldı
istifalarını vermemişler
emekliliklerini istemişler

adamınbiri said:

dahada ilginç bilgi
kuvvet komutanları 30 ağustosda zaten emekli oluyolarmış

kıbrısta da halk akp'den çok memnunmuş, hiç protesto etmiyorlarmış, zaten sorun yokmuş
mış
Sosyal ağlarda paylaş

çetintaş heyecanla yalan falan diyorsun da, istifa tek taraflı bir irade bildirimi. kimsenin kabul etmesine gerek yok. bir kısım özlük haklarından vazgeçersin istifa edersin.

emekliliğin ise sanırım amir tarafından onaylanması lazım. ben komutan olsam istifa etmem askerlikten, gayet de emekliliğimi isterim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...