Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şişmanlık ve askerlik: Bilgi başlığı

Mino

Öne çıkan mesajlar

Cons said:

godoşlar niye askerlik yapmıyor ben onu anlamıyorum ya. ibne koğuşu falan yapsınlar böyle bi birlikte toplasınlar.

gerçi birbirlerine yaslarlar ahlaksızlar.

Ayol yapıyoruz yapmadığımızı nerden çıkardın? Ama biz de birbirimizle ve diğer askerlerle çılgınlarca sevişip devletten intikamımızı alıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Masteis said:

delikanlı mısın diyen adamın askerlikten kaçmayı savunan godoşun teki olması da ahahahaha fuck off denmesine sebeptir. bilesin diye söylüyorum.
iqsu olmayanlar klubünün üyeleri de toplanmış laf salatalığı yapıyor hala.
şişmanlara ibnesiniz diye bir şey zaten demedim. hangi cümlemden o manayı çıkarttınız merak ediyorum.
bir de kilo soru olan arkadaşlarım var ve hiç birine şu güne kadar hakaret bile etmedim.
hani belki anlarsınız diye tekrardan açıklama gereği duydum. zaten kilo sorunu olup askerlikten muaf olanlara bir şey demiyorum. olabilir yani doğal bir şey bu.
SIRF askerliği ekebilmek için göt korkusundan kilo abanıp zavallılık yapacağına, gidip ibneyim desin daha iyi. benim gözümde 2si de aynı anlamı taşıyor.
şimdi sizin erkeklik gururunuz incindiğinden gene boş laf salatalığı yaparsınız aman aman. ahah fos delikanlılar.

and who the fuck are you again?
Sosyal ağlarda paylaş

Mastürbatör said:

delikanlı mısın diyen adamın askerlikten kaçmayı savunan godoşun teki olması da ahahahaha fuck off denmesine sebeptir. bilesin diye söylüyorum.

goldbären said:

akxsdisxe katılıyorum ama yeri, astın üstün falan da çok önemli sanırım nasıl geçeceğine.

aramızda bi enayi benim heralde askere gitmek için kilo veren sdfs

şu ikinci bold kısmın cevabını daha önceden zaten vermişim sdfs

ŞUNA verdiğin ŞU cevap da kaliteni ispatlıyor

LOVATO SIRALI OTOGAZ SİSTEMLERİ BOL IQ'LU GÜNLER DİLER...
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

abi okul tecil etmicek mi yani?E ben heyete söyliyim o zaman 2 senelik tecil hakkımı kullanmak istiyorum ben diye.2 sene tecil etsinler 1 sene kilodan dolayı tecil olacağına

Y.lisanstan 4 sene tecil hakkın var aslında eğer amacın çürük raporu almak değil sadece tecilse okul tecil etsin sakın muayeneye gitme
Sosyal ağlarda paylaş

eşcinseli, fazla kilolusu, hastasını falan geçtim, onların yapmak gibi herhangi zorunluluğu olmamalı zaten ama;

askerlik yapmak neden bazı kişilerin bu kadar zoruna gidiyor? zaman kaybı evet, üniversite mezunu olduktan sonra, mesela, 6 ayını askerlik yerine kariyerinle değerlendirebilirsin doğrudur.

adamlar size gidin kandil dağına harekata katılın veya yüksekova'da sınır nöbeti tutun demiyorlar ki, yedek subay olmak zorunda da değilsin. askere giden adam ister istemez biraz olgunlaşır, adamlaşır, maddi durumu iyi olan biri ile kerpiç evde doğmuş büyümüş birisi orada komutanın karşısında eşittir. kendi başının çaresine bakmayı öğrenirsin, ha bu muhabbetler belki geri de kalmış olabilir, bilemem sonuçta seneye mezun olduktan sonra gidiyorum askere.

belki herkes için değil ama bazı kesim için askerlik olmalı, yüzler sürtülsün, adamlar dibi görsün diye. dayak tekme tokat muhabbetleri de yine aynı kesim için geçerli.
Sosyal ağlarda paylaş

Allure- said:

eşcinseli, fazla kilolusu, hastasını falan geçtim, onların yapmak gibi herhangi zorunluluğu olmamalı zaten ama;

askerlik yapmak neden bazı kişilerin bu kadar zoruna gidiyor? zaman kaybı evet, üniversite mezunu olduktan sonra, mesela, 6 ayını askerlik yerine kariyerinle değerlendirebilirsin doğrudur.

adamlar size gidin kandil dağına harekata katılın veya yüksekova'da sınır nöbeti tutun demiyorlar ki, yedek subay olmak zorunda da değilsin. askere giden adam ister istemez biraz olgunlaşır, adamlaşır, maddi durumu iyi olan biri ile kerpiç evde doğmuş büyümüş birisi orada komutanın karşısında eşittir. kendi başının çaresine bakmayı öğrenirsin, ha bu muhabbetler belki geri de kalmış olabilir, bilemem sonuçta seneye mezun olduktan sonra gidiyorum askere.

belki herkes için değil ama bazı kesim için askerlik olmalı, yüzler sürtülsün, adamlar dibi görsün diye. dayak tekme tokat muhabbetleri de yine aynı kesim için geçerli.

sen hepimizin yerine git kardeş, askerlik bu ülkenin bize dayatmasından başka birşey değildir, mahalle baskısı gibi birşey askerlik bir erkek için
Sosyal ağlarda paylaş

askerde ülkenin insanını tanırız, büyürüz diyenler genelde henüz gitmeyenler.

ben de öyle düşünüyorum ama 6-12 ay çekilir mi bilmiyorum.

komutanın karşısında eşittir demişsiniz ama torpille içeri telefon sokan, kuraları güzel gelen kaç insan duydum. malesef eşitsizlik ortamı kısmen de olsa orada da sürüyor.

ayrıca vatan borcu olduğunu düşünmüyorum, eşek yüküyle vergi veriyoruz zaten, maaşından kesilenler + aldığın ürünler + ödediğin faturalardaki vergileri toplayınca gelirinin yarısına yakını vergiye kesintilere gidiyor resmen.

hatta said:

1500 TL maaş alan bir çalışan, her 100 liranın 53 lira 33 kuruşunu vergi olarak ödüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Şerefsiz dahiliye doktoru subay bugün beni heyet olmamasına rağmen bile bile çağırmış hastaneye,gittim.Adamlar sevk kağıdını sıraya aldı falan,yarınmış heyet.Ama adam heyet olmayabilir de diyor.Kardeşim 6-7 eylül de benim kayıdım var almam lazım belgeyi diyorum.Ohooo zaten sen yarın heyete giricen onun evrakları bayramdan sonra çıkar diyor.Çıldırdım ya,bu kadar kokuşmuş bu kadar rezil bir yer görmedim.Askeriyeyi lanetliyorum resmen.Doktora derdimi anlatıyorum istanbula gidicem yüksek lisansa filan diyorum adam omuz silkip bana ne diyor.Allah cezanızı versin sizin,keşke bi imkan olsa da vicdani retten gitmesem.Nefret ettirdiniz ulan kendinizden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...