Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bursa thread

Artariel

Öne çıkan mesajlar

-Deno- said:

aynen ben de haftaya 5 günlüğüne bursa'da olucam galiba iş nedeniyle. nilüfer diye bir yer galiba. ficosa otomotiv'i denetlicez.

tavsiye verin bakalım nerelerde iki kadeh bi şeyler içilir.

geldiğinde haber ver fsmye akarız.

Hiltondan fsmye gidecek arkadaş ise 2seçeneğin var ya hiltonun önünden 95 numaralı sarı otobüslere bineceksin yada minibüslerle kent meydanına gidip oradan trene binip fatihsultan mehmet tren istasyonunda ineceksin
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Nilüfer diye bi yer dediğin Bursa'nın en büyük ilçelerinden dsafasd

Eğlence hayatı da orda sayılır artık. Nilüferde şöyle sayayım;

Genç ortam istiyosan UÜ Kampüsünün bulunduğu Görükle beldesinde bisürü yer var. Çıtır hatun görücem derseniz görüklede mekan söyleyeyim ama önermem görükleyi yine de.

FAtih Sultan Mehmet Bulvarı'nda bi sürü yer var. Demo var, leman kültür fln var orda. Bin tane mekan var bulvar üstünde, şöyle bi yürüseniz mekanlar abakıp uygun bi yere bile girebilirsiniz, tavsiyeye gerek yok. Çok fazla çeşit var çünkü.

Bursa merkezde arap şükrü sokağı var, daha klasik bi mekan. Meyhane kültürü direk. Var oğlu var yani.

bana görüklede mekan söyle olm hatta biz niye bulusmadık lan bak askere gidecem bulusalım bir an önce. Koca adamlarıda görükleye götürme fsmde demoya hayal kahvesine yahut elit takılacam diyorlarsa caddeüstüne gitsinler
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

aynen ben de haftaya 5 günlüğüne bursa'da olucam galiba iş nedeniyle. nilüfer diye bir yer galiba. ficosa otomotiv'i denetlicez.

tavsiye verin bakalım nerelerde iki kadeh bi şeyler içilir.

Uludag dibin tabiki dag yolu :D. haa efendi olalim dersen tabiki arapsukru sokagi butun unluler bile bursaya geldiklerinde arapsukru sokagina gelir icmeye. Bursa merkezde altiparmakta 3 yasinda cocuga sor gosterir.
Sosyal ağlarda paylaş

Olm siz çalışıyosunuz ben staj yapıyorum haftanın 2 günü sfsfsa.

Görükle mekanlarını ismen biliyorum ben ya, sevimsiz ortamlar biraz, o yüzden sevmiyorum gitmeyi. Ama gideriz yani ayıbediyon.

Bide içemiyorum ben ilaç kullandığım için, o yüzden de alkollü mekanlar sarmıyor beni sdfsadgf
Sosyal ağlarda paylaş

AHAHA İSTİFA MI ETTİN

Abi yeni girmedin mi niye istifa ettin :D

Olay mı oldu?

Buluşalım abi madem ama 2 hafta yokum ben vizeler başlıyor pztesi, gemlikten git gel yapıcam. Sonrasında buluşalım ayarlayın. Suark fln da bursadaydı bi ara çalışıyordu galiba, hala buralardaysa o da gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...