Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Atatürk Öldü Diye Ağlayan Elif'e Cevap.

roket adam

Öne çıkan mesajlar

hedehodohop said:

Pasta said:

Allahla putlar arasında fark göremiyorum.
atatürkle put arasında da fark görmüyorum ; kundaktan itibaren öyle bir yetiştiriyorlar ki daha ilkokula geldiğinde atatürk mü daha büyük tanrı mı moduna giriyorsun.Aynı bokun laciverti ha ümmetçilik ha ulusçuluk

Atatürk mü daha büyük Tanrı mı diyen gerizekalıdır. Çocukların gerizekalılığını Atatürk'e yıkmayın lütfen

ayrıca Ekmek haklı, putlar ve Allah arasında pek fark yok, putlar 5 duyu organıyla tespit edilebilir olduklarından 5-0 öndeler hatta
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

hedehodohop said:

Pasta said:

Allahla putlar arasında fark göremiyorum.
atatürkle put arasında da fark görmüyorum ; kundaktan itibaren öyle bir yetiştiriyorlar ki daha ilkokula geldiğinde atatürk mü daha büyük tanrı mı moduna giriyorsun.Aynı bokun laciverti ha ümmetçilik ha ulusçuluk

Atatürk mü daha büyük Tanrı mı diyen gerizekalıdır. Çocukların gerizekalılığını Atatürk'e yıkmayın lütfen

ayrıca Ekmek haklı, putlar ve Allah arasında pek fark yok, putlar 5 duyu organıyla tespit edilebilir olduklarından 5-0 öndeler hatta
Çocuklar gerzekalı diyip işin içinden çıkabiliceğin kadar basit bir konu değil , eğitim sisteminin ne kadar taraflı ve sınırlı olduğunu görmemek için kör olmak lazım .Mesele o da değil atatürk öldü diye ağlıyan bilmemneye cevaptan geldi konu , ikisi de aynı şey diyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...