Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cin Çağırmak...

Sun_Sword

Öne çıkan mesajlar

said:
Mirari, 07 Şubat 2003 13:02 tarihinde demiş ki:
Ghostbustersi cagarirsiniz cin gelirse , zaten cin diye birsey de yok halusinasyon onlar. Her nedense herkes ayni halusinasyonu goruyor, tabirler ayni.
[Bu mesaj Mirari tarafından 07 Şubat 2003 13:03 tarihinde değiştirilmiştir]

ya bu hausinasyon acaba insanın agzının yuzunun yamulmasına falan yol açar mı???
heh cin yokmuş[hline]Image is everything, so play with it.

Sosyal ağlarda paylaş

Benim bildiğim, cinler bazen çağırmadan da gelebiliyorlar (yada belki başkasının çağırdığı ve gitmemiş bi tane de olabilir) , lisedeyken bi arkadaşın odasında vardı geceleri sürekli ismini falan söylüyomuş 1 ay felan sürmüştü arkadaş feci tırsmıştı :)

bide 2 sene önce unide 1. sınıfta iken yurttan tanımadığım bi eleman banyoya girmiş kitlemiş kapıyı aynaya falan bakarken bi el omzuna dokunup adını söylemişti, pakistanlılar falan sureler yazmış getirmişlerdi :)

1-2 msg da dediği gibi bu tip şeylere inanıp inanmamak herkese göre değişir, ama insanların genelinde olan bir görmeden inanmam eğilimi vardır, ben şahsen yaşadığım (ve çoğunu benim olmasını istediğim) gördüğüm okuduğum yaptığım şeylerden bu şeylerin kesinlikle varolduğu sonucuna vardım.

ayrıca bu tip olaylardan korkulmaması sonucuna da vardım. (zamanında az tehdih/hakaret etmemiştim vesselam üst ve alt katları :P ). Sadece, ulaşabildiğiniz bilgileri araştırıp bide üstüne biraz kafa patlatınca bazı kilitler açılıyor, zaten amaç budur,

hatta şimdi hatırladım, 5-6 sene önce çevremde dolaşan bi cin (yada her ne ise) grubu olduğuna inanırdım :) sadece gelmelerini istemiştim ve gelmişlerdi, en önemli sonucu bol bol kalem silgi kaybetmem ve gözucu ile yakalanan bazı haraketler olmuştu, 2 sn önce koyduğum kalem kaybolmuş sora başka odadan çıkmıştır kaçdefa . sora bi sebepten kovmuştum gittiler mi bilmiom tabi :). Ayrıca zihin okumaya benzer bir olayı arada bir yapabilmekteyim

Zaten ben istemiştim ama bi kanıt zamanında :)

neyse iyi geceler, bu saatte korkmasın millet, fazla anlatmıyım. Sadece dedikleri gibi inanmaktan bi zarar gelmio, bide ne istediğinize dikkat edin, bazen oluyo :)
.[hline] Cybron2
- Ghoul: "Anyone seen my finger?"
Sosyal ağlarda paylaş

insanlar çoğu zaman gerçekleri değil, görmek istediklerini görürler.
insanlar çoğu zaman gerçeklere değil, inanmak istediklerine inanırlar.
insanlar çoğu zaman gerçekten korkulacak bir şey olduğundan değil, korkmak istediklerinden korkarlar.
ben nedense inanmayan birinin cinlerle karşılaştığını görmedim.
hep kuşkuları olanlar ya da inananlar.
rastlantı mı?
belki...
şu sözüme dikkat edin: "kuşkuları olanlar"
ne oyunlar dönüyor beyinlerimizde, hiç haberimiz olmadan.
mantıklı olmaya çalışsın, akılcılıktan kimseye zarar gelmez.
siz kazanırsınız.
saygılarımla...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bence şuanda tartıştığımız şeylerin fiziksel bi kanıtını gösteremiyceğimize göre ve kimseninde fikri değişmiyeceğine göre ( tabi konuşmada başarılı ve etkili biri yoksa aramızda) daha fazla tartışmamaıza gerek yok yoksa kavgaya dönüşcek tartışma[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 06 Şubat 2003 03:33 tarihinde demiş ki:
hadi size bol cinli geceler ben yatıyorum sütünüzü içmeyi unutmayın yanınızda bi kılıç bulundurun nolur nolmaz[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon

Al Randımanınıda Da Elaleme Tesbih Harmanla.
Alla alla

Hay kılıcına ya
her mesajında kılıcını okumaktan bıktık tamam kılıcın var ve birini kesmek istiyosun
Git Alisamiyene fener formasıyla kılıcınla bi güzel eğlenirsin. Ama daha reklamını yapma şu kılıcın hakkaten bayılcam[hline]Join Our Army.. OrcMasters
DivX Listem
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ehe sen geç kalmışın ondan sonra 20 postta daha kılıcımı savurdum :p Abi hepsi bu cin konusunda başladı ya kaç senelik kılıç içimde biriken heves bu konuda doldu taştı :)[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

said:
KARAMURAT, 05 Şubat 2003 10:30 tarihinde demiş ki:
[Illa ki birbirinize hakaret edecekseniz farklı yerlerde edin lütfen, forum bunun için uygun değil / Nefr]

[Bu mesaj Nefr tarafından 05 Şubat 2003 16:35 tarihinde değiştirilmiştir]

Beni baglamıyor nefr adam beni yalancılıkla suçlarken kimsenin kılı kıpırdamadı bence bir insanı yalancılıkla suçlamakla seviyesizlik ve şerefsizlikle suçlamak arasında fark yok bu haddini bilmezliktir ve bu adam tam bu tabire uymakta[hline]Thief of pepelek
Sosyal ağlarda paylaş

kamptan yeni geldigim icin yen okuyorum konuyu. bu mesaj bu konu basligi altinda atacagim ilk ve son mesaj olacak. zaten konusulanlar insanlarin algilama sinirlari ile ilgili tuyolari veriyor , bunu zorlamanin anlami yok.

kimse kusra bakmasin , bu konuya atilicak cevap budur :

zuhahahahahah[hline]Black Wind always follows
Where my black horse rides.
Fire's in my soul
Steel is on my side!

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
O açıdan haklısınız tabii.Yani şimdi birisi çıksa kenardan seslense
"Shadowfury gel"
tamam neyse gittik diyelim
"fincana 3 kere vur"
hrr bunun için mi çağırdın lan... neyse vuruyoruz diyelim
"git şimdi"
hrrrr

neyse dönüyoruz, pat başkası
"Shadowfury gel"
belki önemli bişeydir gidiyim bari...
"fincana 3 kere vur bi de harf dizdik şunlardan bize mesaj ver"
hrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... neyse yine vuruyoruz diyelim bi de bişeyler yazdık
"git şimdi"
hrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

yine döndük, pat yine başkası
"Shadowfury gel"
lan yinemi...
"fincana 3 kere vur...bi de tabağı kaldır"

Hmm şöyle bi empati yapınca olay cidden gıcık bişeymiş gibi görünüyo... Hayır bi de 2 adımlık mesafe değil yani boyutu filan vardır bunların yok astral alemmiş 5. boyutmuş filan işin gücün yoksa taaa ordan gel.Niye? 2-3 tane tip fincana tıklattırıcak, etraflarına topladıkları kızları gericekler diye...

Cinlerin kafayı yiyip adam çarpmasına şaşmamak lazım ;D Ben olsam ben de çarpardım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
o fincanla yazı yazıyormuş olayını bizde yaptık 6 kişi.Hiç bişey olmadı ya,ben ittire ittire yazdım hehe.1 kızda aaaüüeee diye titredi falan,çok eğlenmiştim.
Hikayeleride meşhurdur nedense,bu cin çağırma muhabbetleri açıldımı herkesin ailesinden veya kendinden %100 anlatıcak bir olayı vardır. %100 ya,başlar işte bi gün anneannem..
öyle yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...