Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cin Çağırmak...

Sun_Sword

Öne çıkan mesajlar

Büyü bilemem, ama telapati potansiyel olarak herkeste var
ama günümüzde teknolojinin ilerlemesi ve insanlar arası iletişimin basitleşmesi nedeniyle (giderek kötüleşen bir basitlik bize koalylık gelse de) telepati yeteneğimizi kaybvediyoruz

Benim bir arkadaş baya uuraşıyo ve kanıtladı, ööle obje falan kaldırmadı havaya, ama aklımızı basit şekilde okuyabiliyor, psikoloji ile de değil[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'
Sosyal ağlarda paylaş

Oncelikle soyleyim. Bu anlattiklarima ister gulebilirsiniz , ister inanin , ister inanmayin benim umurumda degil acikcasi. Ben bildigime inanirim, gorduklerime inanirim, kimseyi de inandirmak zorunda degilim ,anlatmamin amaci belki benzer seyleri yasayanlar varsa birseyler ogrenebilirler veya anlamaya calisabilirler. Nerden ogrendin diye sormayin.
Ben okuduklarimi ve yasadiklarimi aktarayim.

Bu dunyada planeler var nasil frodo yuzugu takip baska plane e geciyor ayni onun gibi dusunun. Yani dunya sadece bu planeden ibaret degil , cinlerde dunyada yasiyorlar ama sadece farkli planedeler. Onlarin zaman dilimleri bile bize gore cok farkli.

Mesela es kaza bi tane gece gordunuz diyelim odanizda, ona vurmaya calistiniz refleks olarak, onlarin zamani bize gore cok hizli , yani mesela bizim 1 dakkamiz onlarin 1 gunu veya 1 saati, o yuzden ona vurmanizi o slow motion gibi gorur ve rahatlikla kacar.

Kuran'a gore insanlarin tam 2 kati sayida Cin var. Tekrar diyorum onlar bu dunyada yasiyorlar sadece planeleri farkli. Biz insanlar plane degistiremiyoruz , cinler hem plane degistirirler hemde zamanda yolculuk yapabilirler. Bu yuzden o falci dediniz kadinlardan bazilari gelecegi gorebiliyor cunku cinleri var esir etmis kendine yada bir cikarlari oldugu icin birlikteler ve onun adina zamanda yolculuk yapip bilgi toplayabilirler.

Ama... Kura'n da diyor ki " planeler arasi iliski kurmak gunahtir " , yani sizinle konusan herhangi bir cin kesinlikle EVIL bir cindir, guvenilmez, uckagitci ve yalanci olurlar. Cinlere de kura'n turu bir kitap geldi onlarin da bizler gibi yasamlari var aileleri arkadaslar etc var. Onlara gelen kitapta insanlarla iliski kurmak yasaktir yaziyor, bu tekrar gosterirki insanlarla iliski kuranlar kotu niyetli veya bir cikari dogrultusunda hareket edenler.

Peki nedir cinler , zayifliklari ne?
Kura'n da derki "Insanlar yaratilmis en guclu varliklardir". Cinler kitaba gore atesten yaratilmislardir , bir enerji bicimindedirler. Suyla temas ettikleri anda OLURLER.

Cin carpmasi nedir?
Cin carpmasi cinin bedenini sizin bedeninize dokundurmasi sonucu kendini oldurmesi sizi de enerji akimindan dolayi sakat birakmasidir. Insanlarin bedeninin 3/4 u sudan olusur , suyla temas eden cin olur ama olusan enerji akimi yuzunden insanin sekli semali degisir. Bu yuzden bir cin sizi kolay kolay carpamaz cunku kendini oldurmek istemez. Cok cok kotu birsey yapmis olmaniz lazim ki kendi cani pahasina size zarar versin.

Cin cagarmak?
Cin cagardiginizda gelen cin EVIL cindir, size musallat oldu mu her gece sizi korkutur , ruyalariniza girer , hayati zindan eder, sakin yapmayin.

Musallat olan cinden nasil kurtulucam?
Bunun icin oncelikle inanan biri olmaniz gerekiyor, Kur'an a inanmaniz gerek cunku bunu bilim olarak aciklayamam. Inanmiyorsaniz da banane zaten. Inananlar icin soyluyorum. Bildiginiz dille size anlatmaya calisicam.Duzenli dua etmeniz gerekiyor, Dua size protection from evil turu birsey saglar bu yuzden size dokunamaz sizi rahatsiz edemezler.

Su atmaya falan calismayin cunku hatirlayin sizi slow motion gibi goruyorlar , sizin su daha oraya gitmeden o ordan gitmis olur bosuna ugrasmayin.

Bu konuda anlatabilecegim kadar anlattim daha fazlasi bende kalicak ama size su kadarini soyleyim boyle seyler var ve bunlar bulasilmamasi gereken seyler. Planeler arasi iliski kurmak yasak, siz arkadas ariyorsaniz gidin normal insan arkadaslar bulun ,ugrasmayin boyle islerle basiniz yanar.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi foxx
"Planeler arası ilişki kurmak günah" bu herkesin endi bileceği iş ama şunu soraiblirmiyim neden yasak? MMadem yasak niye bu güç veriliyor bizlere?

Tamamen doğruluğun oylunda ilerlemek doğru mu?
Ne tamamen aydınlıkta yaşanmalı bence nede karanlıkta tamamıyla;[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while…
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Berk, 06 Şubat 2003 00:17 tarihinde demiş ki:
Şimdi foxx
"Planeler arası ilişki kurmak günah" bu herkesin endi bileceği iş ama şunu soraiblirmiyim neden yasak? MMadem yasak niye bu güç veriliyor bizlere?

Tamamen doğruluğun oylunda ilerlemek doğru mu?
Ne tamamen aydınlıkta yaşanmalı bence nede karanlıkta tamamıyla;[hline]Do you ever think of me

eheh mesala adam öldürmek suctur hapisneye falan girersin öldürürsen, adam öldürmeye gücün var ama ortada birde kanun var adam öldürürsen su kadar yıl hapis yatarsın die demi
işte böle bişi şimdi adam öldürünce kaçarım falan yakalanmam gibi düşünebilirsiniz ama burda böle bir şansınız yok[hline]Image is everything, so play with it.

Sosyal ağlarda paylaş

Ney itest etmeye çalışıyo?
Kendi yarattığı şeylerin defolu olup olmadıklarını mı?
Yoksa dsadeve bir ilahi komedya mı tüm varoluş

Ki bununda aksni kanıtlamak mümkün değil; belki de biz sadeve tanrıyı veya tanrıları eğlendirmek için yaratıldık...[hline]Do you ever think of me
Sosyal ağlarda paylaş

Büyü de aynı şekilde öğretilmiş. Yani nasıl yapılacağı öğretiliyor ama sakın yapmayın deniyor. Bu da bence yani evrende bizim bilmemiz gereken şeylerin olduğunu gösteriyor. Yani mesela senin odanda bir dolap var kardeşine diyorsunki bu dolapta benim bilgisayarım var ama sen sakın açma açarsan kötü olur. Açıp açmamak kardeşine kalmış gibi bişi. (Ehe annatabildim mi acaba?)[hline]One ring to rule them all
One ring to find them
One bring them all
and in the darkness bind them.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Berk, 06 Şubat 2003 00:39 tarihinde demiş ki:
Ney itest etmeye çalışıyo?
Kendi yarattığı şeylerin defolu olup olmadıklarını mı?
Yoksa dsadeve bir ilahi komedya mı tüm varoluş

Ki bununda aksni kanıtlamak mümkün değil; belki de biz sadeve tanrıyı veya tanrıları eğlendirmek için yaratıldık...[hline]Do you ever think of me

Şimdi bizler yaratıldıgımızda şeytanlar haric dier butun varlıklar secde etmiştir.Allah'ın emriyle.Ama şeyten etmemiştir ben ondan ustunum diyip karşı çıkmıştır....

Yaw uzun şimdi yarın bi caminin imamına git detaylarıyla ögrenirsin falal[hline]Image is everything, so play with it.

Sosyal ağlarda paylaş

Bu yasak bu günah diye sınırları zorlamamak BANA göre ters
eğer bana büyü apma gücü bahşedilmişse bunu kullanmalıyım iyi ya da kötü yönde olmasıdır yargılanabilecek şey;[hline]Do you ever think of me
Sosyal ağlarda paylaş

Her imam berk'in soracağı sorulara soğuk kanlılıkla cevap veremez. Sanmıyorum. yani adam bir süre sonra git pis kafir der yollar filan. Berk büyü var. Şimdi abes olcak ama Raistlin bu konuda iyi bir örnek adam büyüde okadar beceri kazanıyorki tutuyor tanrı olmaya çalışıyor. Belkide büyü olduğunun insana söylenmesinin nedeni daha sonra kazara insanın bulup bu tarz bir şeye kalkışmasın diyedir. Olabilir mi?[hline]One ring to rule them all
One ring to find them
One bring them all
and in the darkness bind them.
Sosyal ağlarda paylaş

Önce yazıp sonra offf yüne tartışmayayım birileri ile diye yollamakdan vazgeçtiğim yazıyı madem konu açıldı yollıyayım dedim. Allahdan notepad'de yazmışım

Şu test dımbırtısına da hastayım yaaa... Önce %100 kendin yarat sonra koşulları geliştir sonra test et. Ne o buglar mı bulunacak. Oturup bir işletim sistemi yazmak sonrada o bozuk diye onu suçlamak ne derece mantıklıysa bu da o derece mantıklı bir teorem. Ruh filan demeyin, onu da tanrı vermedimi, hani onun ruhunun bir parçasıydı.[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down
Cücelerim ve ben yardımlarınızı bekliyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...