Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sınırsız Paranız Olsa.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

zengin insanın hava atmak için araba alması. sdfsfsf

hava atma amacı gütmesi? lol bana uzak ya

hava atmak değil abi, o arabayı kullanmanın verdiği zevk inanılmaz bişi olabiliyor. İstediğim arabayı bana ver, istersen hiçkimsenin görmediği anda boş yolda kullanayım bende olduğunu kisme bilmesin, ama kullanayım yani :) Bir tanesinin direksiyonuna (tesadüf eseri) oturup biraz kullanma şansına erişene kadar ben de gereksiz diyodum.
Sosyal ağlarda paylaş

sınırsız paranızın olması demek, dünyada paranın değerinin kalmaması demek. herşey senin mesela, bütün dünyayı asgari ücretle çalıştırıyosun falan. çirkin.

işin o kısmını görmezden gelirsek,

"ben şahsen paranın satın alabileceği herşeye sahipsiniz zaten, sonrasını soruyorum" demiş kaan ama işin o kısmı kaç senemi alır bilmiyorum. yani yatlar, katlar, partiler, karılar kızlar... bıkmam açıkçası kolay, bkz. hugh hefner. a diyelim artık baydım (bu sırada dünyayı gezdiğimi vs vs. varsayıyorum).

tüm paramı cern ve benzeri uzay ve genetik araştırmalarına akıtırdım bir yandan, iron man benzeri şeyler yaptırıp ilk elden denerdim. bunları da belli bi noktaya geldiğini varsayarsak, kullanılan hi-tech gadgetlar + lüks hayatı dünyanın her yerine yaymaya çalışırdım (elit sosyalist düzen). diyelim herkes zengin, istediğine sahip, dünya kaynakları ortak miktarda yetiyor herkese vs. o noktada insanları ne mutsuz ediyor onu incelerdim. kavga edecek neleri buluyorlar yaşam tarzından bağımsız onu incelerdim. bu sorunlar ne ise, çözülebiliyor mu ona bakardım. VE DEVAM EDER GİDER. yapacak şey çok imkan olduktan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

deadwoll said:

Kiralık katiller tutar dünyadaki tüm kadınları öldürtürdüm. Siz o zaman görün kaosu.

abi biraz kafayı çalıştırın, kadınları ne öldürüyosun, madem öyle şey yapacan dünyadaki tüm erkekleri öldür, tek erkek sen kal o kadar kadına :D

Abi manyak mısın o kadar kadın çekilir mi? En acılı ölüm şekli.
Sosyal ağlarda paylaş

nerede gittiğinin önemi yok ki, araba=at arabasının beygirlerinin kaput içine konulmuş hali.

pek sevmem ben araba falan. mesela sayısal çıksa gidip de bu arabamı değiştirmem. gerek yok keza. boşa atılmış para olur. yak daha iyi, en azından anarşik bi duruşun olur, reput gelir, experience gained yazısı çıkar.

ha yapmayacağım şey belli, gidip de afrikaya düz bi şekilde gıda yardımı yapmazdım.
gereksiz bi kere. un'nin yardımları bile halka ulaşamıyor. anca tohum çalışmaları falan yaptırtırdım olumsuz, elverişsiz ortamlarda ürün alınabilsin diye.
Sosyal ağlarda paylaş

ama çok ters abi mantığıma, sadece alış verişin ederi olarak icad edilen bir şeyden bir kişide sınırsız var demek o dünyada istediğini yapar demek değil. yani dünyanın en zenginleri kendi çaplarında ne isterse yapıyor ama diğer insanları sadece para sahibi olarak etkilemeleri mümkün değil. amerikalı sınırsız paralı zengin x kişisi türkiyeye gelse buralar benim dese kim sallar yani adamı. satın aldı diyelim her yeri, katı bir diktatörlük kurup herkesi dize getirmediyse kati düzeni sağlayamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

pinkporing said:

bu hatunu alırdım önüne altından örme halı serdirirdim sonra bir ada satın alıp,çoluk çocuk geçinir giderdik :Dyengeniz duyarsa öldürür lan beni evliyim lan ben asdusadhbasudhasd

Dianna Agron :(

mesajın sahibini buldurtur, gazeteye ilan verir ve eşine silah+avukat temin ederdim sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...