Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hepar gg

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

HEPAR'ın kapanışı haberini alınca patiye bakayım dedim. Burada çok konuşma yapmıştım.

Sizler ota moka faşist diye saldırmaya devam ettiğiniz sürece, başınızdaki gaddar faşistler sizleri her daim yönetmeye devam edeceklerdir.

Atatürk'ü benimseyen partiyi faşist yaptınız, size her şey hak.

Ben bazıları gibi karaktersiz değilim, hesabımı dediklerim tutmayınca sildirmem. Neysem oyumdur, üç kuruşluk oyunlar yapmam. Vatan haini şakirtlerden birine söylediğim laf yüzünden haksız şekilde banlandım. Ancak ne yazıktır ki o şerefsiz ilk hakaret etmesine rağmen herhangi bir ceza almadı. Paticikteki adalette bu kadarlıkmış.

Hepar barajı geçemezse hepinizden özür dileyeceğimi söylemiştim.

Özür dilerim.

Vatanını milletini seven insanların da bu ülkede bir yerlerde gelebildiğini görebilmek için çok istiyordum HEPAR'ın meclise girmesini, bundan dolayı pişman değilim.

Banlandığım için sadece bu mesaja mahsus bu hesabı açtım. Junkmail kullandığımdan bir daha bu hesaba girmem.

Şakirtler ve önyargılı nato mermer nato kafalar, hadi yine iyisiniz, ülke size kaldı.

Hadi rasgele.
Sosyal ağlarda paylaş

dw said:

HEPAR'ın kapanışı haberini alınca patiye bakayım dedim. Burada çok konuşma yapmıştım.

Sizler ota moka faşist diye saldırmaya devam ettiğiniz sürece, başınızdaki gaddar faşistler sizleri her daim yönetmeye devam edeceklerdir.

Atatürk'ü benimseyen partiyi faşist yaptınız, size her şey hak.

Ben bazıları gibi karaktersiz değilim, hesabımı dediklerim tutmayınca sildirmem. Neysem oyumdur, üç kuruşluk oyunlar yapmam. Vatan haini şakirtlerden birine söylediğim laf yüzünden haksız şekilde banlandım. Ancak ne yazıktır ki o şerefsiz ilk hakaret etmesine rağmen herhangi bir ceza almadı. Paticikteki adalette bu kadarlıkmış.

Hepar barajı geçemezse hepinizden özür dileyeceğimi söylemiştim.

Özür dilerim.

Vatanını milletini seven insanların da bu ülkede bir yerlerde gelebildiğini görebilmek için çok istiyordum HEPAR'ın meclise girmesini, bundan dolayı pişman değilim.

Banlandığım için sadece bu mesaja mahsus bu hesabı açtım. Junkmail kullandığımdan bir daha bu hesaba girmem.

Şakirtler ve önyargılı nato mermer nato kafalar, hadi yine iyisiniz, ülke size kaldı.

Hadi rasgele.

http://yenisafak.com.tr/resim/site/untitled18356ee3210569dfca2by.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

ırkcılık, faşistlik ve milliyetcilik. bu 3'ü hakkında zerre bilgisi olmayan dingillerin HEPAR faşist HEPAR faşist diye anırması cok acınası lan. valla bak.

btw osman pamukoğlu bağımsız girmeliydi meclise. essin gürlesin.

valla mhp'ye bedel olurdu heralde ahah.. hele şu bdp'lilerin meclise özerklik hede hödö demesine vereceği tepkiyi... oh may gad oh may gad
Sosyal ağlarda paylaş

walla saygi duydum
0.23 oy alarak surunmeye devam etmek yerine olmadi demeyi bilmisler
dsp ldp emep ip odp felan gibi diger partilarde bunu gorup birlesseler yada kapatsalar keske de imkansiz
cok guzel paralar donuyo ortada
profesyonel olarak ilce baskanligi particilik yapan adam war
niye kapasin
butun gun cay ic televizyon izler
ay basinda maas al
Sosyal ağlarda paylaş

adam neydi, ne değildi vs ayrı tartışma konusu.. faşist midir değil midir o da ayrı.

ama delikanlıymış, onurluymuş. onu gördük. "olmadı" dedi, bıraktı.

tr'de kimleri kimleri gördük, yan çizmenin, bıraktım dedikten sonra dönmenin kralını yapan.

güncel örnek verelim; 9-10ay önce olması lazım -zaman kavramımım kayıp- birbirlerine giren sav + baykal'ın bugünlerdeki yaklaşımını düşünürseniz mesela.. bu adamın yaklaşımı gibi davranışlara ne kadar ihtiyacımız olduğunu görebiliriz sanıyorum.

keşke diğerleri de bunun kadar dosdoğru, mert olabilselerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

ötekisi en azından yenilyor lan.

o dönemde kömüre, ramazan pakedine, gıda yardımına, aileye verilen yardım parasına etc. oy verilenlerin yanında toplum içinde %7lik bi kesimin ne garip insanlar olduğunu gördük.

gerçi bu ülkede başlık parası ile kız verme adeti var hani.

e hiç bir para karşılığı X verme olayına garip bakmamak lazım hani başlık parası olayından sonra ya.

abi lan keşke iç veya doğu bölgelerde falan doğsaymışım bak. o zaman sıkıntı yaşamazdım bu olayları görünce "normaaaal" der geçerdim. iyi olurdu. stress yapmazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

hedehodohop said:

bir faşist partinin yürekler burkan çöküşü

akp varken başka faşist parti başarısızlıkla sonuçlanır, di mi ama...
akp gibi partilere faşişt demek faşizmin içini boşaltıp halkı gerçek faşizm tehlikesine karşı duyarsızlaştırır.Ben akp örgütlenmesi altında eşcinselleri,ermenileri,kürtleri ve her konudaki azınlıkları fiziksel olarak yoketmek için halk hareketi görmüyorum.Bu ülkede mhp gibi 70lerde 5000 tane faili meçhul cinayetten sorumlu ve ülke çapında 2700 tane ülkü ocakları adı altında paramiliter örgütlenmesi ( şu ana kadar basılan bütün ocaklardan ateşli silah çıktığı tespit edilmiştir) olan , bbp gibi (ogün samastında alperen ocaklarıyla ilişkisi vardı) hepar gibi partiler varken akpye faşist demek komiktir.Tamam akpyi sevmiyoruz falan fistan ama hiç değilse kavramları karıştırmıyalım
Sosyal ağlarda paylaş

Daemir said:

sen faşistliği sadece ırk faşistliği olarak tanımladığın için öyle sanıyorsun
ben faşizmi marksist literatürdeki haliyle tanımlıyorum , özünde işçi sınıfını atomize etmek için oluşturulan bir harekettir , ırkçılık biçimlerinden biridir.
akinci said:

O zamanlar ülkü ocaklari vardi, simdi cemaatler var. Biri göstere göstere vuruyordu, digeri alttan alttan bel atina calisiyor. Akepeye fasist degil demek bayagi bir komik.

bu nasıl bir karşılaştırma ? 70lerin ülkü ocaklarıyla şimdinin cemaat evlerini aynı tutup akpye bu yüzden faşist diyorsan yorum yapmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...