Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Homeland (2011) - Showtime

sabonis

Öne çıkan mesajlar

abi izleyicisi vardı yeterince. bence medyanın genel olarak 'MERİCA FUCK YEAH!! gazını vermediği için çektiler fişini. hele konu olarak da saldırıların içeriden planlanması falan işlenince, EŞEĞYİN AKLINA KARBUZ KABUĞNU DÜŞÜRMEYİN:))) dediler bence.

hani böyle diyince komple teoricisi diyosunuz da öyl geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

ya bırak. Red'den boşalan koltuğu devralmaya mı çalışıyorsun yoksa ?

ahah yalnız hakkaten şu sevmediğim filmler dünyanın en iyi filmi herhalde.bi sevmedik adımız çıktı pulp fiction ve leonu

gold kötü diyosa kötüüdür.ama rubicon ile kıyaslıyor o.rubicon izlememiş olanlara güzel geliyordur belki.bende bakınayım ilk sezonuna bi nasılmış
Sosyal ağlarda paylaş

abi dizi güzel. Rubicon'la kıyaslıyor altınayıcık ama bu dizi daha aksiyon vari. tabi her ikisinin de ortak noktası gizem ve gerilim ama rubicon bunu daha çok diyaloglarla, izleyiciyi daha fazla düşündürerek, sorgulatarak yapıyordu. Rubicon'u izledim ben ve evet bu diziden iyiydi ama o diziyi seven bunu sevmez diye birşey yok. Oyunculuk iyi, senaryo iyi, diyaloglar iyi, gerilim ve aksiyon kısmı iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

dizi fena değil 3 bölüm izledim daha.ilerde nolur bilmiyorum.ama gereksiz drama sahnelerinde direk atlıyorum ugraşamam.

başrol oyuncusu en sevmediğim kadın tipi.karakter olarakta tam dayaklık.ana karakter şöyle delikanlı bi arkadaşımız olsaydı dizi daha iyi olcakmış
Sosyal ağlarda paylaş

gerçektne fena gitmeyen diziyi 6. bölümün sonlarına doğru kapattım ve komple indirdiğim 1 sezonu sildim

dizi bütün ciddiliğini inandırıcılığını yitiriyor 6. bölümde sfs

o kadar kötüleyip kötüleyip terorist olarak araştırdığın damgaladığın adamla ilk gorusmede içip içip arabada verirsen.o saatten sonra araştırmaymış kovalamacaymış teror bomba cia oturup izlenmez yani

Sosyal ağlarda paylaş

Ahahaha ya red sen de hiç bişey anlamıyosun be hacı. Kadından anlamıyorsun tamam da insan diziden de mi anlamaz

Orda adama özellikle veriyor sırlarını öğrenebilmek için. Destek grubunda tesadüfen karşılaşmış ayağı yapıyor, amacı zaten işi seckse götürmek.

Sosyal ağlarda paylaş

alakası yok axe

kadının adama vericeği o kilise mevzusundan değil daha ilk bölümlerde adamın evini izlerken belliydi.hatta golda 3. bölümdeyken mesaj attım vericek dimi bu karı diye.evet dedi.zaten vermesinde de problem yok.ayrıca öyle bir adamın iki seks ile BEN TERORİSTİM OH YEAH TARAF DEĞİŞTİRDİM demeyeceği malum

fakat daha 6. bölümden gidip araba arkasında verince saçmaladı dizi hertürlü.adamla kadının seks sır öğrenme ilişkisi ancak bu kadar kötü işlenebilirdi.

hani 6. bölüme kadar hırslı istekli duygusal dramatik olarak yansıyor karı.en azından sır öğrenmek için araba arkasına yatacak karakterde oldugunu işleyebilirlerdi.veyahut çok zor bir durumda kalırdı.mecbur istemeyerekte olsa herife verebilirdi

ama böyle laylaylom sevişmeleri açıkcası acaip saçma

ve ayrıca adam kadını çağırdı.hazır çağırmış bide vereyim diye düşündü herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...