Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Danone Halka İlişkiler / Sıkıntılar, Öneriler.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

tek bir sıkıntım var ayşe özgünlü reklamlarda bu meyveli yoğrutları fln anlayırken fabrikasyon işlemlere sürekli "yani tıpkı evde yaptığımız gibi" dedikçe dellendim "adam mı sikiyorsunuz lan" diye tv başından atarlandım kızdım

danone reklamı izlerken kandırılıyormuş gibi hisediyorum o yüzden almıyorum eheh samimi gelmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Gozum danoneninki pr problemi diil reklam problemi. Kakasi gelmis reklam filmleri cekip meydani sutas ineklerine birakiyorlar, hehe.
Danone problem yasamiyor diyenlere, evet puding ve cocuk urunlerinde (danino) hala saglamlar ama bir donem sutasin elinden soktukleri kaymaksiz yogurt pazari da sefilleri oynuyor su anda marka. Sut desen pinarin kralligi zaten. Pinar ultimate lovemark bu ulkede, sutas da acayip populer marka, ustelik urunleri de (ozellikle de yogurt) cok iyi, ulke damak tadina uygun. Eh, herseyi maliyet hesabina oturtup, ucuz diye polonyadan ya da bilmem nereden tonla gelen mayayla turk yogurdu yaparsan, reklami da kesersen patlarsin boyle.

Bad pr almalari da normal yogurtta. Adamlar dunya capinda satinalma yapabilmek icin bakanlik seviyesinde gida kodeksleriyle filan oynuyorlar, kanun cikarttirip yerel oyuncuyu yutmaya filan yelteniyorlar. Bildiin motherfuckin corporation yani...

Danette rulz o ayri. Ama sutas oraya da geldi tatlimmm ile, kiracak kafalarini. Kampanya yayinda, ayi gibi pazar caliyordur kesin. Liderlikten edemez muhtemelen ama 10-20 pp calar, kazancina ortak olur. Urun iyi, mousse var COGİYİ!!!

Kalesi danino danonenin. Cok karli urun, ilk oldugu, dr da anneye bundan yedir dedigi icin senelerdir her turlu rekabete direniyor. Burdan para kazansin fransizlar, gerisinden cekilsin bence :P golge etmesinler bilhassa yogurda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...