Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation Vita

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

çok kötü ios oyunları, böyle en şahanesini filan yüklüyorum, gene kötü gene kötü. shovelware direkt.

ondan ziyade oyunlar çok pahalı handheld'lerde, 40$ istiyorsun ama ps3 oyunu 60$. 25-30'u geçmemeli kesinlikle.

valla cok super oyunlarda avr ios da (kizgin kuslar diyeni sopayla kovalarim ama safd) ama %90 i cop direk

geri kalanlarda ya monkey island ve back to the future gibi port, yada EA nin simcity, mirros edge vs oyunalri gibi remake

32234 tane oyun yukledim ve sildim alete, su andada 40 oyun filan vardir ancak bitek tower defense HD oyniyorum asdf
Sosyal ağlarda paylaş

"Tokya Oyun Fuarı'nda sırası geldiği zaman kürsüye çıkan ve PS Vita hakkında ki detayları açıklayan Sony yöneticileri, hafıza kartı fiyatlarını açıkladığında birçok oyunseverin yüzünün düşmesine sebep oldu.
Yapılan açıklamada hafıza kartı fiyatlarının, 4GB'lık model için 2.200 yen (29$), 8GB'lık model için 3,200 yen(42$), 16GB'lık model için 5,500 yen(72$) ve en büyüğünden isterim diyenler için hazırlanan 32GB'lık model için de 9,500 yen(124$) şeklinde olacağı duyuruldu."

http://shiftdelete.net/2-hafiza-karti-bir-ps-vitaya-esit-bu-fiyatlar-cep-yakar_31921-s2.html
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
LathspeLL said:

3DS'yi geçen gün gördüm rezalet.

O_O

arkamda duran sen miydin ulan!
gezinip bişiler bakınıyordum bol bol. ne alacağıma da karar veremediğim için her yeri geziyordum. çocuk mocuk bilmem ne bişi satan bir yere girdim ve o_o gözler ile gezerken bunu görüp oynamaya başladım. bi süre sonra farkettim. daha geriden, adamın biri bakıp duruyordu.

10-20dk oynadıktan sonra gözler biraz garip oluyor bırakınca sanki. bullshit bişiymiş
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

yeni yönetim aşırı başarısız, oyuncuyu soymaya yönelik politikaları özellikle seçiyorlar.

ahh ahh gelen gideni aratır bile diyemiyoruz. Giden o kadar iyiydi ki ...

1000 lira 3g li? 700-800 arasıda wifi li?

éééé vergiler bab dolar euro itelemece

çok güzel kafaları var sevdim yahu
Sosyal ağlarda paylaş

I just got back from the Vita event in Osaka (where I got to try most launch titles), and they gave us this little catalog with the launch line up of games and accessories. There also a FAQ section at the end, and that's where I found this bad news:

said:
Q: How many PSN account can be set up on a Vita system?
A: Only 1 account. If you want to to use a different account, you need to format the system to factory settings.

(translation from Japanese by me, apologies if it doesn't sound natural in English).

So there you go. Forget having multiple accounts for your brother or your gf. Forget having multiple accounts for each region. Just cancel your preorder, it's not worth it anymore #trolling

I'll add the original Japanese phrasing, in case someone wants to try to do a better job at translating than me...

said:
Q: PSNアカウントは、PSVita本体1つに対して何個まで設定できますか?
A: 1つです。別のPSNアカウントで使用したい場合は、本体の初期化を行ってください

kötü oldu bu ps4 de bu şekil olur büyük ihtimal...sony saçmalıyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...