Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation Vita

mokoko

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Bu arada hic el konsolu almayana 3DS hala daha iyi olur gibime geliyor benim hala. DS, GBA, SNES, 3DS oyunlarini calistiyor, korsanlaniyor da. Virtual Console olayi oradaki epey iyi. DS kutuphanesi en iyi oyun kutuphanelerinden biri kesinlikle. Nintendo exclusive dolu. Radiant Historia, Luminious Arc, World Ends with You, Pokemon, Fire Emblem, Nintendo'nun kendi oyunalari...

Kisiye bagli sanirim su noktada. PS oynamadiysan Vita, Nintendo oynamadiysan 3DS gibin.

nereden nasıl bulabiliriz 3ds?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Iyiki almisim diyorum. Sirf Danganronpa icin deger. 3 oyunun hepsinin de PS Vita'da oldugunu, 4. oyunun da yakinda cikacagini, cevrildigini gorunce sevindim.

Daha SRPG'lere girmedim bile yani. Simdiden FFX, Gran Turismo ve Danganronpa ile asiri memnun etti ama. Daha once almayarak hata etmisim cok. Yine de oyunlar genel olarak DS grade gelmiyor, gerci DS cikmis en iyi konsol bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • Genel Yönetici
3 aydir oynadigim Persona 4 Golden bitti simdi True Ending ile. 120 saat playtime olmus. Bir bosta hissediyorum kendimi, hayatimin en oyunlari oyunlari arasina yerlesti ama. Save'i yedekledim, NG+ acmamak icin kendimi zor tutuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

p4 den sonra p5 baya baya citayi yukseltir yanliz :D p5 in dususunu ve biraktigi boslugu tek bir oyun telafi etti bende

https://i.imgur.com/sygBFyp.jpg

buda bitince bilmiyorum ne yapicam :( 2 sene filan ara verebilirim zirvede birakmak icin

su boktan zamanin tek tesellisi oldu bu sene p5 ile bu
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
PS4 almak gerek onun icin ki alamam onu. Oyle TV karsisinda oynayamam, bilgisayarda bile oynayamiyorum artik. El konsollari disinda zor bana. Switch alacagim zaten siradaki konsolum olarak, ikinci modelini bekliyorum Nintendo'yu bildigimizden.

3DS ve Vita su anda tum oyun cihazlarim. Yeni Metroid de guzel 3DS'deki =)

Bir de Bravely Default'un ikinciyi hala oynamamistim almama ragmen, ona daliyorum simdi ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

p4 den sonra p5 baya baya citayi yukseltir yanliz :D p5 in dususunu ve biraktigi boslugu tek bir oyun telafi etti bende

https://i.imgur.com/sygBFyp.jpg

buda bitince bilmiyorum ne yapicam :( 2 sene filan ara verebilirim zirvede birakmak icin

su boktan zamanin tek tesellisi oldu bu sene p5 ile bu

Sunu cemu emulator ile oynuyorum bende. cok keyifli arti sikintisiz oynaniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Böyle bir şeye denk geldim,

https://www.psu.com/news/ps-vita-2-or-new-playstation-handheld-doomed-as-vita-slips-off-to-die/

Umarım yeni bir el konsolu tanıtımı yaparlar. Bilgisayarda ya da tv karşısında oynamaktan daha eğlenceli geliyor bana nedense.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...