Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jung Typology Test

tunca

Öne çıkan mesajlar

istj; The one word that best describes Inspectors is superdependable. Whether at home or at work, Inspectors are extraordinarily persevering and dutiful, particularly when it comes to keeping an eye on the people and products they are responsible for. In their quiet way, Inspectors see to it that rules are followed, laws are respected, and standards are upheld.

loyal, dependable, inspector, examiner, keen sense of right and wrong, responsible, honesty, integrity, offbeat sense of humor

George Bush, Warren Buffet, Elizabeth II, George Washington, Harry Truman

= Sıkıcıymışım kısaca, onu diyor

Önerdiği mesleklerden birini yapıyorum şu an, fena değil yani
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada INTP ile INTJ en nadir gorulen tiplerdir, patide bu kadar yogun cikmasina sasirmadim, gecen /v/ dede benzer sonuclar cikmisti ama /b/ thread de daha bi normale yakin dagildigini gordum

gamer adamin tipi diyebiliriz gi zaten muhendis/bilimadami tipi de derler INT* icin

J ile P farkini soyliyim(bakmadim acikliyormu testte)

J judgement dan direk, karar alma konusunda daha rahatlar daha siyah beyaz gorur dunyayi, kararlari ve davranislari daha kesindir, tutarlidir

P ise perspective, olaylari ak ve kara seklinde degilde farkli aiclardan inceleyip gormeyi, didik didik etmeyi sever, kolay karar veremez
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yalnız ben bu testi defalarca yaptım, hep INTJ çıkıyodum, en son ISTJ çıkmıştım ama hiç INFJ çıkmamıştım ya. Odun da bi adamımdır halbuki, ne feeling'i kankilo.
Tekrar yapıyorum lan dfsa

Edit: Evet yine INTJ geldim
Introverted %100
Intuitive %50
Thinking %38
Judging %44

said:
Introverted %100

http://tuliodibao.files.wordpress.com/2011/02/forever-alone.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...