Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyon Fenerbahçe

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

hala bana laf edip esas olayı başlatan fenerli kardeşleriniz hakkında tek cümle yok, aynı şeyi beşiktaşlılar bağdat caddesinde yapsa burda tinerciler diye başlar daha bir ton laf sayardınız,

ayrıca biri bana durduk yerde gelip küfür edip saldırırsa doğal olarak aynı şekilde cevap veririm.
Sosyal ağlarda paylaş

10-15 gün önce hiçbir maçın olmadığı sıradan bir günde Beşiktaş sahildeydim. ve en az 20-30 Beşiktaşlı hem içiyor hem Fenere küfürlü tezahürat ediyordu. böyle bir mekanda Beşiktaş'a laf ata ata şampiyonluk kutlarsan başına gelebilecek en iyi şey denize atılmaktır. şükretsinler. Doğrudur yanlıştır muhabbeti çok gereksiz. bu olayların olmadığı bir ütopya çok çok uzak bize.
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

İyi Frantic, sen sana ana bacı küfreden, saldırmaya yeltenen kişileri "Poliiiis poliiiiis" diye bağırarak şikayet edersin... :)

O adam kaldıramamış, kafa göz dalmış. Sen yapma. Boşver.

lol, anne jokerini kullanip konunun sapa bilcek en dip noktasina saptirmissin. konu bu degil.

sen simdi bugun trabzon sampiyon olsa, cikip bagdat caddesinde kutlamak isteseler gidip onlari dovermiydin?
if cevap=evet
goto 1. onceki sayfa
else return 0.

ama madem sordun cevap vereyim soruna da. neden, kimden ve nerede kufuru yedigime bagli olarak degisir reaksiyonum. oyle delikanli degilim ben, alayina gitmez bende kanka.
Sosyal ağlarda paylaş

Bıçaklanan 5 kişi Galatasaray Lisesi'ne Fb bayrağı asmaya çalışmış.

Şimdi şampiyon olmuşsun. Vur patlasın çal oynasın kutlamak varken sen böyle saçma işlere girip sonra neden herkes bizden nefret ediyor ki dersen gülerler adama.

ss or didnt happen diyenler;

http://1.bp.blogspot.com/-7YfrjCbjXYw/Tdl1fuxNfvI/AAAAAAAABUY/TRFoNFADevY/s1600/r5dnq.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

abi olay bu işte bunu anlatmaya çalışıyorum,

ya beşiktaş şampiyon olunca ben niye gidip fenerlilerin arasında beşiktaş diye bağırıyım yada onların arasında bağırmak istiyim böyle bir aptallık varmı? insaları kızdırmanın kışkırtmanın bir anlamı yok manyak var piskopat var ne gerek var böyle bir riske girmeye giderim paşa paşa kendi arkadaşlarım arasında kutlarım, kalkıp bunun aksini savunmayın yaw
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Bıçaklanan 5 kişi Galatasaray Lisesi'ne Fb bayrağı asmaya çalışmış.

Şimdi şampiyon olmuşsun. Vur patlasın çal oynasın kutlamak varken sen böyle saçma işlere girip sonra neden herkes bizden nefret ediyor ki dersen gülerler adama.

ss or didnt happen diyenler;

http://1.bp.blogspot.com/-7YfrjCbjXYw/Tdl1fuxNfvI/AAAAAAAABUY/TRFoNFADevY/s1600/r5dnq.jpg

yaptıkları şey onunbununçocukluğuymuş zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Olay birileri sevinirken bir olaya sırf rakibi olduğu için engellemeye çalışmak hayvanlıktır o ayrı ama olayın senin dediğin gibi sevgi kelebekliği yapıp, insanlara gelincik çiçeği dağıtırlarken, öööaaarrrgghhhh nağralarıyla bilmemneresine yerleştirme eyleminde bulunduğum diye daldıklarını hiç ama hiç sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...