Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyon Fenerbahçe

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

fizban said:

tinu said:

bence abartılmıyor , sonuçta ben beşiktaş şampiyon olduğunda gidip fenerlilerin çok olduğu bir yere gidip beşiktaş diye bağırmam , bu sevinmek felan değil orda fenerlilerin olduğunu bile bile gidip beşiktaş diye bağırıyorsam bu art niyettir , mutlaka o fenerlilerin içinde bir tepki görme ihtimalim yüksektir, sonuçta bugün beşiktaşa gelip beşitas storun camlarını indirip semtde fener diye bağırmak gövde gösterisi meyda okumaktır sevinmek felan değildir ve cevabını da almıştır, koskaca beşiktaş semtinde fenerli kimse yok orda kimse birbirini kutlamıyor mu sanıyorsun ama beşiktaşdaki fenerliler beşiktaş semtine ve beşiktaşlılara saygısı vardır kutlamalarını bu şekilde yapmazlar.
ahahahah o nasıl bir mantık ya. tamam camları indirmek falan zaten bambaşka birşey, onu savunduğunm yokta; beşiktaş semtindeki insanları böle naptınız işaretlediniz falan mı nazi dönemi yahudisi gibi ? üzerlerinde armayla falan mı geziyorlar, ne biliyorsunuz saygılı olduklarını vs ? ne biliyorsunuz o camları indirenlerin beşiktaşta doğup büyümediklerini ?

o nasıl bir anlayış ya. bu ülkenin her toprağı herkesin, istediği yerde kutlar. ayrıca benim evimde gs/bjk şampiyonluğu kutlayan arkadaşa da en fazla köpeğim havlar; ne evden atıcam yahu. arkadaşım zaten, adı üzerinde. ahahhaha. fazla ciddiye alıyorsun sen bu takım işini.

ne işareletmesi yaw, sen benim yazdığımdan bunumu çıkarttın, beşiktaş semti beşiktaşlılarındır bunu ister beğen ister beğenme , orada yaşayan fenerlisi gslısıda bunu bilir buna göre hareket eder , korkudan değil saygıdan , aynı şekilde de saygı görür,

ve tekrar ediyorum arkasında da duruyorum sevinmek başka bir şeydir sırf karşı takımı tahrik etmek için yapılan gövde gösterisi sevinmek değildir, gelip beşiktaş semtinde bağırıp cağırıp delikanlı kartal nerdesin diye bağırırsa birileri böyle denizi boylar.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

H3L4L K3NKS!
cCc B3$1KT4$ B3$1KT4$L1L4LR1ND1R cCc

delikanlı beşiktaşlılara bursalılarla rekabet etmek yaraşır ya, hem içerde hem dışarıda olayların çıkması normalmiş.

:)) ahaha buna bağladın ya konuyu tebrik ederim...

neyse üstüne gitmiycem hakkınız sevinmek sevinin eğlenin , tebrik ederim de ayrıca.
Sosyal ağlarda paylaş

"Maçın ardından toplanan bordo – mavili taraftarlar, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti ve Fenerbahçe aleyhine sloganlar attı, Ak Parti seçim bürolarına saldırmak istedi. Polis Ak parti büroları önünde önlem alırken, taraftar grubunun il başkanlığına yürümesine de izin vermedi."

adşakjfkajdakdjşlada
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

ne işareletmesi yaw, sen benim yazdığımdan bunumu çıkarttın, beşiktaş semti beşiktaşlılarındır bunu ister beğen ister beğenme , orada yaşayan fenerlisi gslısıda bunu bilir buna göre hareket eder , korkudan değil saygıdan , aynı şekilde de saygı görür,

ve tekrar ediyorum arkasında da duruyorum sevinmek başka bir şeydir sırf karşı takımı tahrik etmek için yapılan gövde gösterisi sevinmek değildir, gelip beşiktaş semtinde bağırıp cağırıp delikanlı kartal nerdesin diye bağırırsa birileri böyle denizi boylar.

neden halen israr ediyorsun ki tinu?

fizban said:

o nasıl bir anlayış ya. bu ülkenin her toprağı herkesin, istediği yerde kutlar. ayrıca benim evimde gs/bjk şampiyonluğu kutlayan arkadaşa da en fazla köpeğim havlar; ne evden atıcam yahu. arkadaşım zaten, adı üzerinde. ahahhaha. fazla ciddiye alıyorsun sen bu takım işini.

this.

cok yanlis bi dusunce. ben bile bir besiktasli olarak boyle birseyi kesinlikle anlamsiz buluyorum. besiktas semti besiktaslilarin cogunlukta oldugu semttir abi onlarin semti degildir. niye diger takim taraftarlari gelip ekstra saygi gostersin ki? oranin anlami besiktaslilar icindir.

ayni sekilde besiktas semtinde hakaret/asagilama olmadigi surece cok net herturlu kutlamayi yapabilirler.

hayir zaten sampiyonlugun en guzel yani sampiyon olamayanlarla testis gecmektir iste. niye bu kadar buyutulur ki bu olay. birakin insanlar diledigi yerde diledigi gibi kutlasinlar, eglensinler. bugun fener gene sampiyonlugu kaybetseydi biz testis gecicektik. bu kadar basit.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban zaten gerekli cevabı vermiş de, o yok beşiktaş beşiktaşlıların yok nevizade gslilerin cadde fenerlilerin diyenler daha 1-2 hafta önce bursalıların bursasında yaptıklarına "vay hayvanlar meh meh meh" diye yorum yapa yapa izlemediler mi çıkan olayları? Şimdi kalkmış "adamların mekanına giderseniz öyle olur" diyosunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

niyetin ne olduğu ile alakalı bu, daha önceki yazıda da söyledim beşiktaş semtinde fenerli gs lı yokmu var , onlar şampiyonluk kutlamıyormu kutluyor, ama saygısızlık yapmadan kutluyor , kalkıp beşiktaş semtinde delikanlı kartal nerdesin diye bağırıp beşiktaş storun camlarına bira şişesi atıp küfür edene , ne yapmalarını bekliyordun?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...