Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyon Fenerbahçe

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

Konn said:

Bonjo said:

Konn said:

beyler, benim de evime fenerli girse denize atarım ama

Senin gibileri denize atmak lazım , hicmi Fenerli akraban esin dostun arkadasın yok git at hadi.

hocam, bak su saatte evime şampi şampi diye girse fenerli, yapacagım sey, model ışınkılıcımı alıp ağzının orta yerine patlatmak olur. beşiktaşta kendi evinde dogrusunu yapmıs

valla gslı abilerim arkadaşlarım arayıp tebrik ettiler beni, aynı durumda ben olsam bende arayıp tebrik ederdim .sizin dusunce tarzınızada saygı duymuyorum bu anlayısla futbol her gecen gun cirkinlesecek her gecen gun bos yere kardes kardesin kanını dokecek lanet olsun holiganizme.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız bonjo o denize atılan fenerliler öncesinde beşitaş store un camlarına bira şişeleri atarak kırmışlar bunun üzerine çıkmış olaylar , zaten aklı başında bir adam gelip beşiktaş da beşiktaş semtinde fener diye bağırmaz, benimde fenerli arkadaşlarım var bende onları tebrik etmişimdir ama bir tanesi benim evimin içine girip burda en büyük fener diye bağırırsa bende evimden atarım o adamı çünkü bunun amacı sevinmek felan değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

Masquerade said:

said:
Nevizade'de 5 fenerbahçeli taraftar bıçaklanmis. 1'inin durumu diğerlerine göre daha ağır.
ben şu haberi okuyunca bu arada fenerbahçeliler 5 taraftar bıçaklamış diye okumuş ve gerizekalı var demiştim. meğer tersiymiş. gerizekalılık sabit ama. şampiyon olan takımı taraftar aracılığıyla cezalandırmak çok iyiymiş.

Abi nedir bu FBli kafası gerçekten merak ediyorum? İnsanlık bilmeyen apaçi(ler) saldırmış, diğer takımlardan da olabilirdi bunlar. Bunu kalkıp da Fenerbahçe'yi cezalandırmak istiyolar diye yorumlamak nerden geliyo? Kimsenin öyle bi derdi yok, öyle bi sebep de yok. BJK gibi, GS gibi sıradan bi kulüpsünüz işte.

Volkan Demirel de demin, yarın resmi tatil olsun, Fenerbahçe'nin büyüklüğü falan diye saçmaladı. Her yıl bir kulüp şampiyon oluyor, hiçbirine resmi tatil ilan edilmiyoken, FB bu kulüplerden farklı değil.

Tek farklı yanınız, kendini herkesden üstün görmeniz, buna uyuz olup biraz cephe alınıyo belki, o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

abartıyorsunuz bence. ben galatasaray şampiyon olsa ve o an caddede olsam onlarla beraber zıplayıp sevinirim, küfür falan yemiyorsam. beşiktaş için de aynı şekilde. daha önce galatasaray maçına gittim kız arkadaşım için, yine de giderim, hiç çekinmem. o taraftarın sevinci, coşması bambaşka birşey; ne o öyle orası bizim kalemiz falan.

ben hayatta kutlamaya beşiktaş'a inmem, ama inen adamın dövülmesini savunmak, en iyi ihtimalle ortaçağda yaşayan bir insan kadar modern olmaktır.

ha bu arada nevizde galatasaray'ın olayını ilk defa duyuyorum.

@aktiftablet, ben zaten o adamların salaklığını vurguladım, kendilerince fb'yi cezalandırıyorlar dedim. geçen sene olsaydı bu olay kendince bursalıyı cezalandırıyor diyecektim.

volkan tabi ki diyecek onları, troll'lüyor. adam futbolcu, ne demesini bekliyordun ki ? aykut kocaman gibi şampiyonluktan sonra "rakip takımdaki arkadaşlarım şampiyonluğu kaybettiler üzülüyorum", ya da kemalettin gibi "emekçi kardeşlerimiz ter döktü herkes şampiyon" tarzı açıklamalar yapan kaç tane futbolcu var dünyada ?
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

fizban said:

Masquerade said:

said:
Nevizade'de 5 fenerbahçeli taraftar bıçaklanmis. 1'inin durumu diğerlerine göre daha ağır.
ben şu haberi okuyunca bu arada fenerbahçeliler 5 taraftar bıçaklamış diye okumuş ve gerizekalı var demiştim. meğer tersiymiş. gerizekalılık sabit ama. şampiyon olan takımı taraftar aracılığıyla cezalandırmak çok iyiymiş.

Abi nedir bu FBli kafası gerçekten merak ediyorum? İnsanlık bilmeyen apaçi(ler) saldırmış, diğer takımlardan da olabilirdi bunlar. Bunu kalkıp da Fenerbahçe'yi cezalandırmak istiyolar diye yorumlamak nerden geliyo? Kimsenin öyle bi derdi yok, öyle bi sebep de yok. BJK gibi, GS gibi sıradan bi kulüpsünüz işte.

Volkan Demirel de demin, yarın resmi tatil olsun, Fenerbahçe'nin büyüklüğü falan diye saçmaladı. Her yıl bir kulüp şampiyon oluyor, hiçbirine resmi tatil ilan edilmiyoken, FB bu kulüplerden farklı değil.

Tek farklı yanınız, kendini herkesden üstün görmeniz, buna uyuz olup biraz cephe alınıyo belki, o kadar.

Fenerbahçe cumhuriyeti onlar ya, kendi cumhuriyetlerinde resmi tatil ilan edilsin demek istemiştir
Sosyal ağlarda paylaş

Ben çok net hatırlıyorum daha yakın zamanda bir galatasaraylı olarak sevilla maçı sonrası cadde de sevinç gözyaşları döktügümü gerçi ben 10 yaşındayken falan babamın omzunda galatasarayın kupayı falan kutlarken babamda (fenerli) hüngür hüngür aglarmış sevinçten.

Kısaca avrupa var türkiye var elbette gs şampiyon degilse cidden fener ya da kasımpaşa farketmez ama avrupada herkesin muthiş işler yapmasını isterim açıkcası.
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

yalnız bonjo o denize atılan fenerliler öncesinde beşitaş store un camlarına bira şişeleri atarak kırmışlar bunun üzerine çıkmış olaylar , zaten aklı başında bir adam gelip beşiktaş da beşiktaş semtinde fener diye bağırmaz, benimde fenerli arkadaşlarım var bende onları tebrik etmişimdir ama bir tanesi benim evimin içine girip burda en büyük fener diye bağırırsa bende evimden atarım o adamı çünkü bunun amacı sevinmek felan değildir.

kızdırmakla , tahrik etmek rencide etmek arasındaki farkı anlayamayanlarada mustahak ona bisi demiyorum , her takımda var aklı basında olmayan adamlar fenerdede var yani hakedene mustahak , ama cocuguyla karısıyla ailesiyle sampiyonluk kutlarken taciz edilip dovulen insanlarda var malesef bu ülkede.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

abartıyorsunuz bence. ben galatasaray şampiyon olsa ve o an caddede olsam onlarla beraber zıplayıp sevinirim, küfür falan yemiyorsam. beşiktaş için de aynı şekilde. daha önce galatasaray maçına gittim kız arkadaşım için, yine de giderim, hiç çekinmem. o taraftarın sevinci, coşması bambaşka birşey; ne o öyle orası bizim kalemiz falan.

ben hayatta kutlamaya beşiktaş'a inmem, ama inen adamın dövülmesini savunmak, en iyi ihtimalle ortaçağda yaşayan bir insan kadar modern olmaktır.

ha bu arada nevizde galatasaray'ın olayını ilk defa duyuyorum.

bence abartılmıyor , sonuçta ben beşiktaş şampiyon olduğunda gidip fenerlilerin çok olduğu bir yere gidip beşiktaş diye bağırmam , bu sevinmek felan değil orda fenerlilerin olduğunu bile bile gidip beşiktaş diye bağırıyorsam bu art niyettir , mutlaka o fenerlilerin içinde bir tepki görme ihtimalim yüksektir, sonuçta bugün beşiktaşa gelip beşitas storun camlarını indirip semtde fener diye bağırmak gövde gösterisi meyda okumaktır sevinmek felan değildir ve cevabını da almıştır, koskaca beşiktaş semtinde fenerli kimse yok orda kimse birbirini kutlamıyor mu sanıyorsun ama beşiktaşdaki fenerliler beşiktaş semtine ve beşiktaşlılara saygısı vardır kutlamalarını bu şekilde yapmazlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Ben çok net hatırlıyorum daha yakın zamanda bir galatasaraylı olarak sevilla maçı sonrası cadde de sevinç gözyaşları döktügümü gerçi ben 10 yaşındayken falan babamın omzunda galatasarayın kupayı falan kutlarken babamda (fenerli) hüngür hüngür aglarmış sevinçten.

Kısaca avrupa var türkiye var elbette gs şampiyon degilse cidden fener ya da kasımpaşa farketmez ama avrupada herkesin muthiş işler yapmasını isterim açıkcası.

bak burda fark ne biliyormusun..

bende gs'nin uefa kupasinda cok cok sevinmis birisiyim.. basarilar kazanmasini istemisimdir besiktaslı olsamda..

ama fener bu duygulari insanda uyandirmio iste..

kendini buyuk görme,iste biz bize yeteriz..iste herkes bize dusman fln filan diye havalara girip antipatik olmasa fenerliler(yönetimden oyuncuya taraftara hepsi) onlarin zaferleriyle de insanlar cosar
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

godoş dediysek o kadarda değil mithat

fener sevillayı yenince kutluosan git fenerli ol ahhaa

abi saçmalıyorsun isterim ki galatasaray yensin ama o durumda sevillayı mı tutmalıyım sence elbette Türk olan takımı tutarak mantıklı olanı yapan benim adam taksimli kalkıp 'OOOOO mua kı paso seviillllaaaaa' (ispanyolca salladım bır anlamı var mı bılmıyorum sorumluluk kabul etmıyorum) dıyorsa kesinlikle o yanlış olandır fener türkiyede 18. olsun seneye ama şampiyonlar ligi şampiyonu olsun benim için ultima sevinç mesela gayet budur olması gereken de.
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

bence abartılmıyor , sonuçta ben beşiktaş şampiyon olduğunda gidip fenerlilerin çok olduğu bir yere gidip beşiktaş diye bağırmam , bu sevinmek felan değil orda fenerlilerin olduğunu bile bile gidip beşiktaş diye bağırıyorsam bu art niyettir , mutlaka o fenerlilerin içinde bir tepki görme ihtimalim yüksektir, sonuçta bugün beşiktaşa gelip beşitas storun camlarını indirip semtde fener diye bağırmak gövde gösterisi meyda okumaktır sevinmek felan değildir ve cevabını da almıştır, koskaca beşiktaş semtinde fenerli kimse yok orda kimse birbirini kutlamıyor mu sanıyorsun ama beşiktaşdaki fenerliler beşiktaş semtine ve beşiktaşlılara saygısı vardır kutlamalarını bu şekilde yapmazlar.
ahahahah o nasıl bir mantık ya. tamam camları indirmek falan zaten bambaşka birşey, onu savunduğunm yokta; beşiktaş semtindeki insanları böle naptınız işaretlediniz falan mı nazi dönemi yahudisi gibi ? üzerlerinde armayla falan mı geziyorlar, ne biliyorsunuz saygılı olduklarını vs ? ne biliyorsunuz o camları indirenlerin beşiktaşta doğup büyümediklerini ?

o nasıl bir anlayış ya. bu ülkenin her toprağı herkesin, istediği yerde kutlar. ayrıca benim evimde gs/bjk şampiyonluğu kutlayan arkadaşa da en fazla köpeğim havlar; ne evden atıcam yahu. arkadaşım zaten, adı üzerinde. ahahhaha. fazla ciddiye alıyorsun sen bu takım işini.
Sosyal ağlarda paylaş

2010-2011 sezonu Süper Lig naklen yayın gelirleri şöyle:
Fenerbahçe: 64.1 milyon TL
Trabzonspor: 49.875 milyon TL
Bursaspor: 36.650 milyon TL
Gaziantepspor: 31.850 milyon TL
Beşiktaş: 40.325 milyon TL
Kayserispor: 25.475 milyon TL
Eskişehirspor: 23.225 milyon TL
Galatasaray: 40.1 milyon TL
Karabükspor: 22.1 milyon TL
Manisaspor: 21.350 milyon TL