Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL : Sivasspor - Fenerbahçe / 22.05.2011 @ 20.00

sleepingdeath

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

aziz yıldırım bu sefer akıllı davranıyor, şampiyonluk gitse de aykutu tutar takımda.

her şeyi geçtim hadi bugün maçı kaybetsin fener, öyle versin şampiyonluğu. ikinci yarıya baktığımızda 15 galibiyet 1 beraberlik 1 mağlubiyet olacak. E oha, böyle adamı göndermezler heralde.

azizi gönderirler sdffds
Sosyal ağlarda paylaş

8 mbit internetiniz varsa donmalar yaşamanız muhtemelen hatta kopmalar olmasında muhtemelen gerçi bu gün bağlantı ne olursa olsun çok fazla kişi satın alacağı için muhtemelen site göçecek , almak isteyen bir an önce alsın yayınlar şimdiden açık şimdiden girsinler siteye.
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

8 mbit internetiniz varsa donmalar yaşamanız muhtemelen hatta kopmalar olmasında muhtemelen gerçi bu gün bağlantı ne olursa olsun çok fazla kişi satın alacağı için muhtemelen site göçecek , almak isteyen bir an önce alsın yayınlar şimdiden açık şimdiden girsinler siteye.

hayır benim net 16mbit de, abi bu nasıl bir saçmalıktır yahu. NBA league pass ile dünya izliyor sıfır donma ve ben böyle kaliteli stream hayatımda görmedim. bizde maks. izleyen sayısı ne kadar, yok donma yok kopma. Misal veetle'de mi ne hatırlamıyorum, ne kadar çok izleyen olursa o kadar kalite artıyor, herkes seedliyor gibi bir mantığı var. yüzlerce milyon dolar verip ihale alıyorsun, teknolojin sıfır. 3d yayın getireceklerine bunlarla da uğraşsınlar biraz.

ohhh içimi döktüm ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...