Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Allahım nasıl genellemedir bu sdsdsfds

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Deathblade said:

Ama bu kadarda abartılmamalı pasif içicilik. Geçen bizim bölümün mühendislik forumunda birisi başlık açmıştı bu konu hakkında, iddaa ettiği şey ;
( bilenler için Yıldız Teknik Üni. Beşiktaş Kam. B Blok girişi )
binanın girişinde ki 2-3m uzunluğunda yağmurluğun altında ( ki havaların yağmurlu olduğu zamandı ) sigara içenler yüzünden bütün binanın sigara koktuğuymuş, rüzgarla beraber binaya doluyormuş.

Başka bir yerde içmemiz lazımmış falan filan...

( burdan sonra benim düşüncelerim )

lan dana mısın ! yağmur yağıyor nerde içicez, zaten yasaklandı okul içinde içmiyoruz, içilebilcek 2 müsait nokta var dersten çıkınca ya a ve t blokların arası yada b blok altı. bende biliyorum sağlığa zararlı ama iyi ki bi yasak geldi, milletin azına düştünüz pasif içici olarak, lan ben bu zıkkımı içime çekiyorum 7 yıldır, neyin pasifliğinden bahsediyorsun.

Yine diyorum kapalı alanda sigara içenler anguttur, gidin sayın sövün. Ama bizde insanız unutmayın ve abartmayın, tutupta yok oluşan rüzgar akımıyla dışarıda ki sigara dumanı içeriye doluyor, gitsinler başka yerde içsinler, yok akışkanlar yok mekanikler, komik duruma düşmeyin, reynold sayısından türbülanslı mı sigara dumanı hesaplayın öyle gelin.

( Bütün yazı bizim okul forumunda o başlığı açan çoçuğa ithaf edilmiştir. İçimde kaldı, unutmuştum, hatırladım başlıkla beraber )

adam abartmış biraz, kokusu falan o kadar mühim değil de sağlığa zararlı. bir de sen 7 yıldır sigara içiyorsun diye, başkaları da bu dumanı solumak zorunda değil.
Sosyal ağlarda paylaş

deathblade den talihsiz açıklamalar ahah

valla benim çevremde sigara içmeyen toplasan 3 kişi vardır.eskiden rahatsız olmuodum

ama artık dayanamıyorum lan.ben yemek yerken biri yanımda sigara içiosa anasına küfür ederek kovarım.o kokusu falan nefes almamı engelliyor resmen
Sosyal ağlarda paylaş

@Deathblade bende katılıyorum kısmen söylediklerine 3-5 günde bir bende çakıyorum bir tane cigar. ama bir de şöyle düşün adam ki hiç sigara içmemiş ve bundan rahatsız oluyor senin onu rahatsız etme hakkın yok. ha ama biz nerde içeceğiz içececek yer yok lan demenizde o adamı bağlamıyor ki. Yönetime şikayet edersiniz bize bişeyler yapın diye yaparlar veya yapmazlar. Sizin sigara içememeniz içmeyeni bağlamaz.

kaba tabiriyle "ben mi dedim sigaraya başlayasın" diyebilir adam. haklı.
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

bana mı içiyor ne demek ya. zamanında içen biri olarak ne rahat konuşmuşun. dumanı falan içmeyen adama üflesin pasif içici yapsın kapalı mekanda orda burda. bana mı içiyor mu diyelim sonra içmeyenler olarak? nası olsa o zehirleniyo aga ben solusam bişey olmaz hehe

şu pasif içicilik mitine de hayran oluyorum. sigara kapalı alanlarda sigara içmeyenlerin sağlığını düşünerek mi yasaklandı sanıyorsunuz? siz sigara içmeyin ondan sonra yarın birgün gırtlağınızda akciğerinizde kanser oluşmasın sgkya yük olmayın diye yasaklandı. sigara kanser yaptığı bilinen radyasyonla beraber iki şeyden biri ama sen dağın başında yumurtayı tavuğun altından alıp temiz havayı ciğerineçekip sütü çimlerde otlayan inekten içip sebzeni kendi tarlandan getirtiyorsan ben de senin yanında sigara içiyorsam kendimi ayıplarım. çok sağlıklı bir hayat yaşıyoruz sanki de bir de seni pasif içici yapmaktan çekinecem. bütün gün midene giren besinlerin içinde ne olduğundan haberin var soluduğun hava çok temiz çok sağlıklı yaşıyorsun ama bu comboyu sigara içenler bozuyor ahahahaahaahaa
Sosyal ağlarda paylaş

barnacle said:

sağlık kısmını geç rahatsız ediyor. bok gibi duman. ne zevk alıyosunuz anlamıyorum zaten. oroyin kullanın mis gibi damardan. sigara kafa filanda yapmıyo? ne işe yarıyo cidden?

ya ben de kokusu yüzünden bıraktım. güzel bişi aslında. birini beklerken, ders aralarında, canın sıkılınca, yemekten/kahveden sonra, araba kullanırken, denizden çıkınca çok süper oluyor. daha pek çok şey sayabilirim aslında ^^
Sosyal ağlarda paylaş

benim yediklerim sana kanser yapıyor mu?

salağın kanser yaptığını bile bile içtiği sigaranın dumanı içmeyeni etkiliyor ama.

e onun aptallığının ceremesini ben çekmek zorunda mıyım?
kesinlikle hayır.

ama kapalı mekanda "bak gerizekalı arkadaşım. senin içtiğin sigara burada herkesi rahatsız ediyor. defol git dışarıda iç. kendini zehirle" demek hoş karşılanacak bişi değildi.

böyle güzel oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Pasta said:

Discretion said:

haaa evet allahın günü yediklerinizin içindekiler hep vücudunuz için gerekli şeyler. bitek sigara içenler sağlığınızı tehdit ediyor. hadi ordan be.
sigara paketlerinin üstüne şu postu koysan tüketim %7 azalır

THIS

hep söylemek istemiştim, böylesi bi post bulamamıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

aga bana özentilikten başka bir sigaraya başlama sebebi sunabilcek var mı

ergen bahanesi vardır mesela dertliyim stresliyim

böyle cool kısık gözle uzaklara bakan tip ahahaha

ben resmen çevremdeki insanların evrimine şahit oldum.herkes anti sigaracıydı bana sakın içme diyenler ıyy cok leş diyenler tek tek sigara içmeye başladılar.hepsi hemde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...