Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age: Inquisition

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

Oski said:

abi bu oyun bitmiyo

ps4 aldigimdan beri oynuyorum oeh baydim artik resmen

bunu trade edip order 1886'ya hic para vermicektim ama yetismiycek sanirim.

neyse aradan the evil within i cikarip onu saydirdim order 1886'nin pre-order parasi olarak da 25 euro gitti.

bi yandan psn+ oyunlari birikiyor. lbp3 var, minecraft'in jelatinini acmadim daha

uyku uyuyamiyorum

Abi imreniyorum böyle oyun oynayabilen insanlara. Çok istiyorum ben de DA'yı oynıyım ama bir türlü kafamı toplayıp da aletin karşısına geçemiyorum. PC'de salak salak hots oynayıp sinir stres oluyorum boşuna.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün shard arama ekranında uyuya kalmışım stormcoast'ta sdf. Sonra uyanıp main questi yapıp yattım direk.

Oyunun combat'ı çok boktan geldi bana, zoom out çok sıkıntılı; tactical'e geçmeyince bam güm ölüyor herkes. Her karakteri ayrı ayrı oynatıyorum 3-5 tane mob kesmek işkence oluyor. Rift kapatacağım zaman rifte tıklayamıyorum falan.

Ben mi yetemedim anlamadım. (Daha 5 lvl'im btw, 7 saat played olmuş, tın tın takılıyorum.)

Guide'lara bakmaya falan da yeni başladım da, Vivianne'i recruit etmemişim galba... Ne güzel. Oyuna baştan başlayıp hızlı hızlı yapayım her şeyi akşam.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Zaten save'im varmış Val'e gitmeden önce :P Oradan başladım dün, 1 saat falan fazladan oynayacağım hepi topu.

Uzun zamandır single player RPG oynamamıştım (ilk dragon age çıktığında ben son rpg'mi bitiriyordum galiba), iyi geldi oyun.

:p vivenne ni ne zaman aldiginin hikayeye zerre etkisi yok. bir sey katmiyor yoklugu bir sey cikarmiyor. bosuna oynadin o bir saati tekrar. oyunu ortasinda da alsan onunla ilgili herseyi gene de bitirebilirsin. tum dialoglari gene de gorebilirsin. gruba katmayacaksan da zaten bir islevi yok. ben kendim knight enchanter oldugumdan recruit etmek ve questlerini yapmak disinda gruba hic katmadim onu. solas i aldim onun yerine.
Sosyal ağlarda paylaş

power olayina cok takilmayin, cogu oyundaki gold/para gibi burdada, gereginden faza cikiyor ve bir sink yok fazlasini harcayabileceginiz, bolca olcak ilerde elinizde, 100lerce falan.

bide ea cok memnunmus galiba bundan, biowareun tarihinde en iyi release i su ana kadar demis :P
Sosyal ağlarda paylaş

yazildimi bilmiyorum ama bunun isometric olarak oynatan hacki mevcut dun denedim cok iyi.

http://www.gamerheadlines.com/wp-content/uploads/2014/11/6IRTYdk-720x450.jpg

istediginiz kadar geri cekebiliyorsunuz kamerayi ve enfes oluyor tabii.

http://forum.cheatengine.org/viewtopic.php?p=5563944#5563944

burada anlatiyor yapan arkadas.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk patchten sonra cikmisti galiba bu disarda iyi ama ama ic mekanlarda sorun olabilir diye denememistim, cunku instanced degil bi suru yer, normal disarsinin parcasi, zoom out yapacak yer yok kamera disari cikar falan diye :p

kapali alanda sorun cikarmiyorsa kullanilir aslinda.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun keşke öyle izometrik olsa :(

Ben bayağı eğleniyorum ya, genel kanı nedir bilmiyorum ama uzun zamandır ilk kez bir haftasonum tamamen boştu ve kaç senedir ilk kez koca haftasonunu komple oyun oynayarak geçirdim.

Hikaye fena değil, bayağı sürüklüyor. Class'lar keyifli vs. Kötü yanları oyunda ciddi bir yönlendirme eksikliği olması ve combat sisteminin bokluğu.
Sosyal ağlarda paylaş

origindeki orjinal dragon age inq. de denedim bu arada dis alanda. ic alanda bilemiyorum ama sanirim onuda cozmus gibi duruyor ya da cok fazla zoom out yapmayin diyordu.

birde olay cok basit. ctrl ye basip zoomu ayarliyorsun cikinca orada kaliyorsun. yani ic alanda bozulsa bile hemen ctrl ile normale cek oldu bitti. kullanmasan bile bir serbestlik niye normalde boyle gelmemis anlasilir sey degil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...