Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Milli Takımı

Llama

Öne çıkan mesajlar

Şu hiddink 'in açıklamasına kızan sırf benmiyim, yok gençleri takıma monte ettikte iyi yolda takımmışda, kendi geleceği ilerleyen günlerde belli olacakmışda. Ya defol git o zaman, 2 dakika durman hata, herif chelsea 'nin teklifini düşünüyor belli. Oğuz çetin'ide chelsea 'ye beraberinde götürmeyi unutma ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Yılmaz Vural bu takımı adam eder. vallahi eder billahi eder.. adam yüregini koyuyo çünkü hiddink falan resmen adamın umrunda degil ya çok belli yani bu.. yılmaz olsa böle olmazdı bu maç resmen parcalardı herif kendini kulubede onu gören adam yine oynar " lan noluyoruz adam delirdi " diye
Sosyal ağlarda paylaş

- rezalet başladık, bireysel çabayla golü bulunca ilk yarı sonuna kadar güzel devam ettik, ikinci yarı yine rezalet oynadık

- belçikalı olsam şu maçtan beraberlikle ayrılınca sinirden köpürürdüm.

- kesimal: LOL

- Burada Sabri 2 senedir kendini geliştirmedi diyen hıncal uluç varisleri vardı, onları görmek isteriz, adamın gol öncesinde ardaya pası yeter zaten kendini geliştirdiğini görmek için. Ama hala çok çok iyi bir bek değil o ayrı.

- Forvetsiz oynamakta ısrar etmek artık aptallık oluyor. Kaç tane atak geçti, ceza sahasına top yollayacaz içeride bekleyen bi tane bile adam yok.

- Allahtan adamlarda da forvet yoktu, bi tane orta karar forvetleri olsa farka giderlerdi.

- Mehmet Topal neden yedek? Selçuk Şahin neden sahada?

- Cenk Tosun, İbrahim Akın gibi pek çok iyi adam var bu ligde, az buz değil bayağı puan kazandırdılar takımlarına, neden yoklar sahada?

- Ne idüğü belirsiz, Son haftalar olsa düşme potasında kalacak GS'de bile ilk 11e giremeyen Çağlar neden milli takımda 11 başlıyor? Herkesi geçtim Hasan Ali gibi 34 maç boyunca 90 dk oynamış bir istikrar abidesi, ve performansıyla dikkat çeken bir yetenek var ortada? O olmadı 18 takımda başka adam mı yok?

- Bizim gol-devre sonu bölümü hariç takımda o kadar ortasaha var bir tane mi pas olmaz?

- Arda eski günlerdeki gibi değildi, yine de ölüsü bile bir gol attırdı, dua edin attırdı yoksa nolacak takım?
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

- Burada Sabri 2 senedir kendini geliştirmedi diyen hıncal uluç varisleri vardı, onları görmek isteriz, adamın gol öncesinde ardaya pası yeter zaten kendini geliştirdiğini görmek için. Ama hala çok çok iyi bir bek değil o ayrı.

abi müdahale etmek durumundayım kusra bakma da,sabri çok iyi bi backmi de çok çok iyi değil diyosun?adam yoklukta gider bildigin.kendini geliştiremedi diyen kim bilmiyorum da onca senede de 2 kuruş bişi öğrensin ayıp olurdu yoksa.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

- rezalet başladık, bireysel çabayla golü bulunca ilk yarı sonuna kadar güzel devam ettik, ikinci yarı yine rezalet oynadık

- belçikalı olsam şu maçtan beraberlikle ayrılınca sinirden köpürürdüm.

- kesimal: LOL

- Forvetsiz oynamakta ısrar etmek artık aptallık oluyor. Kaç tane atak geçti, ceza sahasına top yollayacaz içeride bekleyen bi tane bile adam yok.

- Allahtan adamlarda da forvet yoktu, bi tane orta karar forvetleri olsa farka giderlerdi.

- Mehmet Topal neden yedek? Selçuk Şahin neden sahada?

- Cenk Tosun, İbrahim Akın gibi pek çok iyi adam var bu ligde, az buz değil bayağı puan kazandırdılar takımlarına, neden yoklar sahada?

- Ne idüğü belirsiz, Son haftalar olsa düşme potasında kalacak GS'de bile ilk 11e giremeyen Çağlar neden milli takımda 11 başlıyor? Herkesi geçtim Hasan Ali gibi 34 maç boyunca 90 dk oynamış bir istikrar abidesi, ve performansıyla dikkat çeken bir yetenek var ortada? O olmadı 18 takımda başka adam mı yok?

- Bizim gol-devre sonu bölümü hariç takımda o kadar ortasaha var bir tane mi pas olmaz?

- Arda eski günlerdeki gibi değildi, yine de ölüsü bile bir gol attırdı, dua edin attırdı yoksa nolacak takım?

Sabri hariç hepsine katılıyorum. Belçika'ya yazık oldu. Sabri'nin Arda'ya attığı pas da ne var anlamadım, her futbolcunun attığı sıradan pas.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

koybası ile sabri'yi karsılastıranlar vardı, onlar icin yazmıstır. gg ve sabri dısında sag bek yok iste ulkede. sunu kabul etmesi lazım herkesin.

abi kanat adamına bi pas attı diye iyi bek mi oldu sabri? gökhan gönüle bak, sabriye bak, tekrar gökhan gönüle bak. senin sağ bekin hiç bi zaman onun kadar iyi olmayacak :)

he bide köybaşıyla aynı kalitede sabri, her ne kadar inkar etseniz de öyle. biri atakta daha iyi, biri defansda daha iyi ama ikiside hiç iyi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

El-Barto said:

toggie said:

koybası ile sabri'yi karsılastıranlar vardı, onlar icin yazmıstır. gg ve sabri dısında sag bek yok iste ulkede. sunu kabul etmesi lazım herkesin.

abi kanat adamına bi pas attı diye iyi bek mi oldu sabri? gökhan gönüle bak, sabriye bak, tekrar gökhan gönüle bak. senin sağ bekin hiç bi zaman onun kadar iyi olmayacak :)

he bide köybaşıyla aynı kalitede sabri, her ne kadar inkar etseniz de öyle. biri atakta daha iyi, biri defansda daha iyi ama ikiside hiç iyi değil.

Zaten Sabri GGden iyi ya da aynı ayar oyuncu demedik, aralarında uçurum var, doğruya doğru, ama sabri son 2 senedir bayağı düzeldi. Gayet yeterli (iyi demiyorum yeterli diyorum) bir bek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...