Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

miy1925 said:

Mustafa Sarp, Mersin ile Anlaştı

Bank Asya 1.Lig şampiyonu Mersin İdman Yurdu ‘muz hakkında bir süredir Mustafa Sarp transferi dedikoduları konuşuluyordu.Geçenlerde Başkanımız İstanbul’da 3 büyük kulübün yöneticileriyle birkaç oyuncu hakkında görüşmelerde bulundu.

Haberin devamı için...

Yeniden Mersin İdman Yurdu

Yaklaşık 1 ay önce belirttiğimiz Mustafa Sarp ismi yine bu konuşmalarda gündemdeydi.Aldığımız duyumlara göre Mustafa Sarp 2-3 gün içerisinde resmen Mersin İdman Yurdu’lu olacak.

2002-2004 yılları arasında Mersin İdman Yurdu’nda 61 maçta 4 gol atıp Ankaraspor’a transfer olan Mustafa Sarp , birkaç gün içerisinde yeniden Mersin İdman Yurdu’lu olacak.

Milli Takıma Çağrıldı ama Oynatılmadı

Mustafa Sarp, Milli Takımlarda sadece A2 takımda 1 kez oynadı.A Milli takımın kadrosuna 1 kere çağrıldı ama oynama fırsatı bulamadı.31 yaşındaki tecrübeli oyuncu kariyerinin en parlak dönemini Gaziosmapaşa’da 1999-2002 yılları arasında 93 maçta 16 gol atarak geçirmişti.

http://www.miy1925.com/mustafa-sarp-mersin-ile-anlasti.html

Bir dk yoksa !

Doğru çıksın lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

O değil 2 yorum var, üst üste : )
metin said:

üç yıldır galatasaray’da banko olmuş böyle yetenekli bir futbolcunun mersin’imize kazandırılması büyük başarıdır. hem rijkaard, hem hagi, hem de bülent ünder gibi üst düzey hocaların asla vazgeçemediği hem defansif hem de ofansif yönde katkı yapabilen çok yetenekli bir futbolcu. üst düzey mücadelesinin yanında ileri çıkışlarında bulduğu gollerle takımına pozitif katkılar yapıyor. galatasaray böyle bir oyuncuyu nasıl bırakmış anlamadım. bu transferler devam ederse bırakın ligde kalmayı ilk 7 için bile oynayabiliriz. yönetimimizi canı yürekten tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

anonim said:

işte bu sağolasın mersin umarım ligde başarılı olursun bizi bu adamdan kurtardınız ya harikasınız
Sosyal ağlarda paylaş

Ciddi mi troll mü haha; (Haberin yorumu)..

"Üç yıldır galatasaray’da banko olmuş böyle yetenekli bir futbolcunun mersin’imize kazandırılması büyük başarıdır. hem rijkaard, hem hagi, hem de bülent ünder gibi üst düzey hocaların asla vazgeçemediği hem defansif hem de ofansif yönde katkı yapabilen çok yetenekli bir futbolcu. üst düzey mücadelesinin yanında ileri çıkışlarında bulduğu gollerle takımına pozitif katkılar yapıyor. galatasaray böyle bir oyuncuyu nasıl bırakmış anlamadım. bu transferler devam ederse bırakın ligde kalmayı ilk 7 için bile oynayabiliriz. yönetimimizi canı yürekten tebrik eder, başarılarının devamını dilerim."
Sosyal ağlarda paylaş

terim 4-3-1-2 falan oynatır. 10 nomerosuz oynamaz terim.
ardayi gitmezse 10'a ceker.
giderse oraya bi diego hamlesi falan olur.
arka 3'lu cok kritik iste. selcuk tamam ama yanina 2 tane cok iyi isim lazim. zenci+kallstrom falan.

cift forvet oynayacagimizdan en az 4 oyuncu bulundurmak lazim bu mevkide.

su an baros, elmander ve stancu var orada. ibrahim akin iyi olur 4. olarak
Sosyal ağlarda paylaş

Mustafa Sarp benim hatırladıgım dönemlerdeki Galatasarayın basına gelen en kötü şey.Zamanında bi Bülent Akınmıydı neydi bi dangalak vardı orta sahada ona çok küfrederdim gol atınca kahrolurdum yollamıcaklar diye ondan sonra bu geldi işte daha kötüsü.

Kurtulduysak eger son yılların en basarılı transfer sezonunu geçirdimizin tescillenmesi demektir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...