Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Soyle bi haber var.
said:
The race for Didier Drogba was made more complex today as Real Madrid have entered the race to sign the Ivorian Stiker.

In a dramatic day, Real today made contact with Chelsea offer a possible transfer.

It was a late entry from the Spanish giants and comes following the sacking of Jorge Valdano yesterday. Valdano had previously been the main man in choosing transfer targets at Real. It has been a system that has been in place since the launch of the Galatico period. The coach has had little or no say in transfer dealings.

This has all changed with the news emerging from Spain last night. Mourinho has won the battle for control at Real and has seemingly been given a free hand on transfer targets this summer.

Mourinho has made Drogba, his loyal player from his Chelsea days as his top target. Drogba holds Mourinho in the highest regard would love to link up with hif former Manager.

The news will be bad news for Galatasaray fans who were hoping to conclude a quick swoop for Drogba. Chelsea and Galatasaray had earlier ageed a fee in the region of £4M. The Turks had also put in place a bumper pay packet to entice Drogba.

Chelsea are also considering offering Drogba an improved contract, though Drogba is know to have demanded first team action as a guarantee.

Chelsea are unwilling to make that offer following the signing of Torres for £50M a few months ago.

The future of Drogba looks to be still undecided.

Galatasaray are now facing a stiff challenge from Real Madrid, though Chriman Aysal has not given up.

Aysal is one of the richest men in Turkey, and is believed to be talking directly with Abramovich regarding the deal, as Aysal tries to pull of the biggest signing in the history of Turkish football.
Sosyal ağlarda paylaş

Abicim sene 2011'de Drogba'ya top 5 faal forvet demek için ya futbol cahili olucaksın ya gözünde at gözlüğü bir galatasaray taraftarı olucaksın ya da en güzel ihtimal marsta falan yaşıyo olucaksın.. Az önceki sayfada geyik yapan kardeşlerim bi top5 forvetleri yazarlar mı yerküremizdeki.. bi görelim ki ne kadar dünyada..

Hadi ben 2-3 ipucu veriyim size..

Tevez'in T si..
Hulk'un H si...
David Villa'nın V si..
Runiy meselaa R si..
bundan sonra da Drogba'mı geliyo ?

siz biraz düşünün ben runiyy'den sonra size 6-7 tane daha sayıp drogbayıda e hadi patili kardeşlerime ayıp olmasın diye 12-13 e koyarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

Abicim sene 2011'de Drogba'ya top 5 faal forvet demek için ya futbol cahili olucaksın ya gözünde at gözlüğü bir galatasaray taraftarı olucaksın ya da en güzel ihtimal marsta falan yaşıyo olucaksın.. Az önceki sayfada geyik yapan kardeşlerim bi top5 forvetleri yazarlar mı yerküremizdeki.. bi görelim ki ne kadar dünyada..

Hadi ben 2-3 ipucu veriyim size..

Tevez'in T si..
Hulk'un H si...
David Villa'nın V si..
Runiy meselaa R si..
bundan sonra da Drogba'mı geliyo ?

siz biraz düşünün ben runiyy'den sonra size 6-7 tane daha sayıp drogbayıda e hadi patili kardeşlerime ayıp olmasın diye 12-13 e koyarım.

Bu kim ya?

Tevez le Hulk hakkaten nereye daha iyi Drogba'dan? 2 sene sonra Hulk dersin Falcao dersin eyvallah da.
Sosyal ağlarda paylaş

şu üstteki " bu kim ya ? " diyen arkadaştan sonra daha da durmam zaten burda.. Önce bu kardeş forum ortamında nasıl davranılması gerektiğini ögrensin sonra tekrar yazışırız.

Birine bu kim ya ? gibi teenage bir yorum yapılmaz kardeşim forumlarda..he böle uslubunu tarzını yaparsın benim yaptığım gibi onada bişey demeyiz takılıyoruz burda..üyeyiz buraya belli bir yıldır tyazışıyoruz..her yiğit farklı yogurt yer bu patide onuda insanlar az çok takıldıkca tanır.tıpkı rewendor'un benim post tarzıma bişey demediği gibi.veya masq'ın.

bu kim ya... falan tam komedi vallahi.

olay birbirimize bu kim ya demekse. benim sana demem lazım bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal sakin yahu, 2 satır yüzünden bu kadar sinirlenmeye gerek yok. "Bu kim yaa" biraz sert bir çıkış olmuş, gereksiz olmuş, katılıyorum. Ama futbol bölümünde genel olarak takılan üyeler az çok birbirlerini tanıdıkları, halısaha maça falan gittikleri için böyle üslupta daha rahatlık olabiliyor. Alışık olmayınca kızmak ve ters gelmesi normal, haklısın sert bir çıkış.

Ben de "daha deme zaten" derken şaka üsluplu söylüyordum mesela aynı şekilde, sondaki smileyden de belli oluyordur gerçi de belirteyim dedim.

Ufak tefek şeyler için kırılıp bir daha gelmem demeye gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

o zaman galatasaraya ikisinden birini vericez deseler..

Hulk mu Drogba mı ?

Drogba daha iyi bir adam, ve özellikle Türkiye'de tam ideal forvet, kasap defansları biçen ezici bi adam. Ama 2 sene oynatabilirsin, ve bir daha satamazsın. Hulk genç olduğu için tercih edilebilir, zaten çok üst düzey bir oyuncu olmasının yanısıra daha da gelişime açık, ve bugün aldığının 2 katına satabilirsin.

Sadece futboluna baksak Drogba, ama ticari açıdan da düşünürsek Hulk.

Ha tabii Hulk'ı bu yaşta getiremezsin o ayrı.

Gangren said:

Drogba antremanda Servet'e beşlik atar, Servet de dayanamayıp tokatlar bunu, tamam işte, ilk günden np

Servet Drogba'yı tokatlamaya çalışırsa sahadan Servet'i kazımak için Bilica'yı da transfer etmemiz gerekir (evet bu espiriyi daha önce de yapmıştım)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...