Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Zep said:

yalniz gercekten okadar almis olabilIr bn o herifin yillik 2mye imza aticagini sanmiyorum sahsen.attirdilarsa helal olsun ama.he 4e deger mi bence deger dedigim gibI emre 3,5 aliyor zaten.5yillik bide herfin gelecegini aldk resmen sdfa

adamın geleceğini 21m € vererek aldınız.

gelecek de bir gün gelecek..
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Zep said:

yalniz gercekten okadar almis olabilIr bn o herifin yillik 2mye imza aticagini sanmiyorum sahsen.attirdilarsa helal olsun ama.he 4e deger mi bence deger dedigim gibI emre 3,5 aliyor zaten.5yillik bide herfin gelecegini aldk resmen sdfa

adamın geleceğini 21m € vererek aldınız.

gelecek de bir gün gelecek..

21 değil 17.5 diyo kolpalayanlar da. Zaten öyle olsa da gören de o futbol piyasasında çok abartı bir rakam sanacak.

Her futbolcunun aldığı bir rakam bu. Nobre'ye 2.5 milyon euro verdiniz. 10 milyon eder. Nobre'nin hali yeteneği malum.

Nihata bonsrvis 4 + 3.2Mx4 17milyon euro o zaman. Alex 3.5 milyon alıyo, 21 milyon bonservis 6. senesinde. 42 milyon euro ediyo. Quaresma 7.6 bonservis, 2.5x3 15 milyon ediyo (ki 2 sene daha kısa vadeli), 5 seneye çıkar, 20.

Daha gider bu.

Sanki çok fantastik hiç kimsenin ödemediği bir ücretmiş gibi büyüteceğinize biraz bi oturup düşünün yahu. 5M bonservis + 2.5 milyon yıllık ücret düşünün, al sana 17.5 zaten. Gayet de mantıklı rakam Selçuk gibi yerli oyuncu için.

Ki doğrusu muhtemelen GS'nin açıkladığı gibi 2Mx5 sene, müthiş rakam.
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

21 ettiği falan yok abi

said:
İmzalanan sözleşmeye göre oyuncuya herbir sezon için 2.000.000 Euro sabit transfer ücreti ve maç başına 15.000 Euro ücret ödenecektir.

Yeni sporcumuza Galatasaray kariyeri boyunca üstün başarılar dileriz.

Galatasaray Sportif AŞ

12.400.000 € ediyor buna göre

21 ne lan black jack mi oynuyoruz?
Sosyal ağlarda paylaş

Fener alsaydı adam harcanacaktı muhtemelen yerleşmiş oyuncular yüzünden falan. Ya da adam fazlası olacaktı. Tamamen GS alamasın ya da oyuncunun parası artsın diye teklif götürmüşlerdir.

20m euro civarına bile iyiyken borsaya bildirilen gerçek fiyatıyla mükemmel bir transfere dönüştü.
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe'nin de gayet ihtiyacı vardı Selçuk'a. Emre kaç yaşına geldi bu sezon bile bir sürü maç kaçırdı, önümüzdeki sezon ne olur belli değil ki şl dolayısıyla bir sürü ekstra maç yapıcaklar....
Galatasaray sonunda istediği ihtiyacı olan oyuncuyu alabilir noktaya geldi,ve bunu yaparken de astronomik rakamlar ödemememiş daha ne isteriz ki.
Düşünün o kadar ki Fenerbahçe yanlısı kanallar sırf gölge düşürebilmek için Galatasaray'ı borsaya bildirilen rakamları yalanlıyorlar =))
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeşinden al haberi!
helseali Didier Drogba'nın futbolcu kardeşi Joel Drogba, 'Ağabeyim G.Saray ile anlaştı. Gelecek sezon Türkiye'de' açıklamasını yaptı.

Didier Drogba gelecek sezon G.Saray'da. Bu iddianın sahibi herhangi biri değil; bizzat Chelsea'da forma giyen Drogba'nın kardeşinin... Dünyaca ünlü santrforun ülkesi Fildişi Sahili'nde yayın yapan Notre Voie'ye konuşan Joel Drogba, 'Galatasaray Başkanı (Ünal Aysal) ve teknik direktörü (Fatih Terim) ağabeyimin menajeri Tierno Seydhi ile bir araya geldi. Yıllık 5 milyon sterlin teklif ettiler. Didier de olumlu yanıt verdi' dedi.

TÜRKİYE'YE BEN DE GİDECEĞİM
KENDİSİ de futbolcu olan ve son olarak İngiltere'de Leyton Orient takımında forma giyen Joel Drogba, 'Ben henüz takım bulamadım ama ağabeyim Türkiye'ye gidiyor. Benim de Türkiye'de bir takım bulmama yardım edecek' ifadesini kullandı. Norte Voie'deki bu röportaj, Fransa'da bazı yayın organları tarafından da kullanıldı.

Kim açıklanıyor, Bolat listede
G.SARAY, Kim Kallström transferinde de mutlu sona çok yakın... Alman devi Bayern Münih'in de istediği İsveçli orta saha oyuncusunun, birkaç gün içinde G.Saray ile sözleşme imzalayacağı öğrenildi. Öte yandan Cim Bom'un kaleci arayışı da devam ediyor. Sarı Kırmızılı yöneticiler son olarak A Milli Takım kadrosuna da çağrılan S.Liege'li Sinan Bolat ile temasa geçti, transfer teklifinde bulundu.

Kaynak: Akşam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...