Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

abi yanlış anlamayın da gs nin ve taraftarının götü çok kalktı. ki doğruya doğru siz de farkediyosunuzdur kalçanınızın bi kaç cm daha yukarıda olduğunu. nedense şu anda fener şike şike şampiyon olsun istiyorum sırf bu nedenle.

AHAHAHAHAHA
abii yapmayin boyle hep hakkiniz yeniyo tamamda bu kadar aaglamayin la
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

"“Ben F.Bahçeli kimliğimle değil hukukçu kimliğimlemüracatta bulundum. Aynı olay F.Bahçe’de de olsa yine aynı eylemde bulunurdum” diye konuştu." said:

atma recep din kardeşiyiz

haha aynen galatasarayın biz adaletin peşindeyiz açıklamaları gibi olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Khelben said:

İşin gerçeği:

http://www.htspor.com/futbol/haber/735613-fenerli-avukat-ihbar-etti

“Bu olay ülkede infiale neden olmuş, zor günler geçiren spor camiasına bakış açısını değiştirmiş, gençlere ve spor yapan insanlara kötü örnek teşkil etmiştir”

Ahahah peki ya şike nelere sebep oluyormuş gençler üzerinde? sdfgsf
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
fatihteriming yapanlar da barzoydu, volkaning yapanlar da barzo.

kültür farkı falan eskidenmiş, kulüpler yerelken vardı böyle şeyler. GS'liler daha aristokrat, fenerliler daha halk, bjk'lılar sosyal duruşluydu. bugün ülkenin %90'ı bu üç takımı tutarken kültür falan olması pek mümkün değil zaten, ağrıdaki adam da fenerliyim diyo hakkarideki adam da gs'liyim diyo, istanbul takımı semt takımı havaları yok yani. en fazla çekirdek kulüp üyesi kadrosunda kıyaslama yapılabilir ki o da kapitalist düzen ve para babası üyelerle zaten bozuldu.

bugün anca semt takımlarında, çok göze batmayan takımlarda var o kültür mültür olayı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...