Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

staddan olunca satın alınası bisey mi oluyor? bildigin tugla iste. hatıra amacıyla parası bok gibi olanların alıp kulube destek olacagı bir olay. baska bi olayı da olamaz zaten tuglanın ne olayı olacak.

daha cok dernekler falan alır boyle seyleri ofislerinde bi koseye koyarlar iste mis gibi hatıra. gidip forma, bilet almak icin yemeginden feragat edep insanlar tuglaya 250 tl vermeyecektir elbette.
Sosyal ağlarda paylaş

tamamda birini min 6 ay oynuyorsun, eğleniyorsun, kasıyorsun. Diğerinde yapabileceğin en büyük etkinlik fırlatıp birinin kafasını yarmak. Karşılaştırma için kötü seçim :D

Ama denildiği gibi tamamen sembolik, kulübe yardım amaçlı güzel bir düşünce ki Anadolu kulüplerinin hiçbir karşılık vermeden halktan yardım için 1000'er TL istediği bir ülkede yaşıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Sırf gıcıklığına aldırcaksınız bana.

Ya adamlar stadı yıktı, kalan parçalarını satıyor işte, güzel de ambalaj yapmışlar. (çanta vs.) Alan adam işlevi olsun diye almıyor ki, alacak kenarda süs. Arkeoloji kazılarından çıkan 3k yıllık çatal nasıl yüzbin dolar ediyorsa bu da işte 250 lira ediyor.

Ha bir de belki bizim kuşağımız için pek değerli değil bu tip şeyler ama maçlar bu kadar fahiş fiyatlara izlenmiyorken o stadları tıka basa dolduran adamlar için farklı olabilir o tuğlaların kıymeti.

Belli olmaz kimin alacağı.

(Paticik'te tuğlayı da savundum yey!)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...