Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Sokakta görse abi çeker falan diyosunuz da, size bi tavsiye vereyim, aklınızda olsun.

Kimin kimden daha delikanlı çıkacağı hiç belli olmaz. Böyle birbirinizi tanımadan laf atışmayın insanlarla. Bigün sert kayaya çarparsınız, binbir türlü insan var.

Herkese lafım bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Sokakta görse abi çeker falan diyosunuz da, size bi tavsiye vereyim, aklınızda olsun.

Kimin kimden daha delikanlı çıkacağı hiç belli olmaz. Böyle birbirinizi tanımadan laf atışmayın insanlarla. Bigün sert kayaya çarparsınız, binbir türlü insan var.

Herkese lafım bu arada.

bu çok dogru ama ya napyonuz beyler manyakmısınız la

bu arada ben CthuLhu ilk gördüğümde abi dayı çekmiştim asdasdasd çok abi dayıdır kendileri

Yalnız bünyesinden Kemalettin Lugano Emre gibi adamları barındıran bir klüp taraftarı Elmandare çirkef diyince komik oluyor ya. Bizde de oldu Ayhan Hasan ama oynamıyorlar artık. Bazen tarafsız yorum da yapın lan ayıptır.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Bir futbol muhabbetının sonu daha ' TAKSİM MEYDANDA BEKLIYORUM ERKEKSEN GEL' kıvamına erdigi için çok mutluyum. Bir an için kimse galatasarayın başarısından çıldırıp kudurmayacak sanıyordum allahtan tatar yetişti imdadımıza.

farketmez galatasaraya heleki elmandere bu denli haddini aşacak şekilde argümanda bulunan adamala heryerde buluşurum kardeeşş
Sosyal ağlarda paylaş

2 sayfalık gereksiz kavga mesajı temizlemekle uğraştık gece gece.

Lütfen biraz daha sakin. Kavgaya karışıp abartan, kavgayı trolleyen kişilere biraz kafa izni verdik. Hele "reelde gel kapışalım" "amca/dayı" muhabbetine girmek buradaki herkes için fazla ucuz. Lütfen, biraz daha dikkat.

Dipnot: kavga hatalı sollamadan.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

yalnız sözleşmesini de fesh edeceklermiş. geri çağırsak oynatabilir miyiz playofflarda? gfgfd. sözleşmeli oyuncumuz sonuçta.

ilginç olurdu.

mokoko said:

abi ben artık normal karşılıyorum. bu seneki 4 yada 5. oldu bu.

saysana kimmiş 4 ya da 5 isim?

amrabat, yiğit gökoğlan, necati

culio'da 4. işte
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...