Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

G.Saray'da flaş istifa!
Galatasaray, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamada Adnan Öztürk'ün istifasını borsaya bildirdi.

((Sporx.com))

Galatasaray, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamada Adnan Öztürk'ün şirket yönetim kurulundan istifa ettiğini duyurdu.

İşte KAP'a yapılan açıklama:

Sn. Adnan Nas ve Sn. Adnan Öztürk, Şirketimiz Yönetim Kurulu Üyeliğinden istifa etmiştir. Yapılan Yönetim Kurulu Toplantısında Sn. Adnan Nas'ın yerine Sn. Ümüt Özdemir'in ve Sn. Adnan Öztürk yerine Sn. Mehmet Ali Birand'ın Bağımsız Yönetim kurulu Üyesi olarak atanmasına ve halihazırda Yönetim Kurulu Üyemiz olan Sn. Murat Canaydın'ın da Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmasına karar verilmiştir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Adnan Öztürk'ün istifası sadece yasal bir prosedür. Yeni Ticaret kanununa göre şirket yönetiminde hissedar olmayan bağımsız üye gerekliydi. Bağımsız üye demek seçilmiş yönetim dışından biri demek Öztürkte kendisi feragat edeceğini belirterek istifasını verdi yerine Ümit Özdemir atandı.

Yani Adnan Öztürkün yönetim kurulu üyeliği ve Başkan Yardımcılığı devam ediyor sadece Sportif Aşden istifa etti yanlış anlama olmasın.

demiş biri. olay netleşir zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

finansal fail-play'in kafamızda demoklesin kılıcı gibi sallandığı bu günlede bu tür haberleri her kulüp için daha fazla göreceğiz.

ama sansasyon aranıyorsa bu olay hiç birşey,daha geçen günkü öz sermaye arttırımı gs için başlı başına bi olay,asıl konuşulması gerekende o
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...