Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Bu Rüştü'yü de herkes ayrı sahipleniyor.

Bjk'lı eski yöneticiler biz bulduk çıkardık, tam alacaktık trafik kazası yaptı beli kırıldı? vazgeçtik diyorlar.

Sonra bizim Cemil Turan ben Antalyaspor antremanında keşfettim diyor.

Şimdi de Terim ben buldum çıkardım diyor.

Rüştü de 5 sene daha oynıycam diyormuş, ama her antremandan maçtan sonra ağrıdan kıvranıyormuş müzmin sakatlığından ötürü, nasıl oynayacak 5 sene falan hiç sanmam.
Sosyal ağlarda paylaş

Sol bek için muhtemelen Taiwo satın alma opsiyonlu kiralanıyor devre arasında, ki bu hamle yapılırsa kaleci+defans'taki 5 oyuncudan 3 tanesi bazen 4 tanesi yabancı olacak.

Kalan 2-3 yabancıdan 2'si de banko Melo-Forvet olacağı için yerli yetenekli kanat ihtiyacı doğuyor. Bu kalibrede de Gökhan Töre dışında Türk yok, onu da zor alırız sanırım.

Balta kör topal sistemde iyi oynuyor yine de Taiwo her ne kadar çılgın bir sol bek olsa da elzem değil, hala Reyes dışında hücum oyuncusu adı geçmiyor transferde.

Ha bir de Abdullah Avcı'nın milli takımda düşündüğü gençlerin başında gelen Alper Potuk için devredeymişiz. Tadından yenmez alırsak
Sosyal ağlarda paylaş

Türk zihniyeti bu, hesap kitap bilmeyip korkunç paralar istiyor, sonra da elinde patlıyor işte. Zamanında Volkan Şen'e Sercan Yıldırım'a da 10ar milyon istediler. Ne oldu? 3-3.5a gitti ikisi de.

Ayrıca Elano'nun verimsiz olmasının sebebi inatla saçma sapan bir yerde oynatmasıydı Rijkaardın. Düzgün pozisyonunda olsa gayet iyi oynuyordu.

Özgür ve uğur iyi olurmuş hakkaten.
Sosyal ağlarda paylaş

barnacle said:

reyesi alırlarsa küfür ederim. sol bek bence de yabancı slotu lüks şu an bizim kadroda. onun yerine ileri uç oyuncusu alınsın yabancı. o potuk'a 10m euro istiyolar diye haber çıkmıştı sanki

Alper Potuk'tan milletin haberi yoktu, herif yardırıyor. Avcı milli takımın başına geçince kadroda mutlaka olacak bir isim dedi, herifin fiyatı ikiye katlandı.

Aydın Yılmaz'ı falan da milli takıma çağırsa da kitlesek birilerine eski öğrencisi nasıl olsa jsdjf

Özgür Çek serbest kaldıysa hemen alalım, Fenerbahçe altyapısından çıkmış en yetenekli oyuncudur muhtemelen son yıllarda. Zaten pek çıkmıyor.

Ama muhtemelen Fenerbahçe alır Ziegler'in yedeği yapar
Sosyal ağlarda paylaş

kayseri yönetiminin tipik kayseri zihniyeti ve fenerli kafası birleşince ortaya çıkan durum bu

ali turan konusunda hiç bir şey söyleyemezler, uefa yönetmeliğine göre oyuncunun sözleşmesinin bitimine 6 ay kala oyuncuyla doğrudan görüşme yapabiliyorsun kulübün hiç bir hakkı yok. gs düşmanı hırma yüzünden adam 6 ay antrenman yapamadı sonuç olarak futbol hayatı mahvoldu gs'ye gelince bir türlü form tutamadı bu yüzden. zehir ettiler adama hayatını.

ilk kayseri maçında sağlam bir tepki konması lazım bu tiplere, üstümüzden prim yapmaya çalışıyorlar akıllarınca işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...