Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Türkiye bitti de Türkmenistan kaldı.

Biz eğitim veremiyoruz, orası açık. Bilmiyoruz bu işi. Haliyle türk altyapısındaki adam da kazma yetişiyo, kazma büyüyo. Milli takımın halinden de ligin kalitesinden de belli bu. Gidip brezilya, arjantin gibi futbolcu yetiştirmeyi bilen yerlere ortak olacan ki adamlar yetiştirecekler sen de kazanacaksın. hatta 3-5 hoca yollarsın oraya staja "bakın bakalım nasıl yetişiyo bu gençler, hocalar ne yapıyo" diye onlar öğrenip ileride türkiyede de uygular aynı sistemi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya allah aşkına açın bakın brezilyalıların kaçta kaçı yurtdışında oynuyor, adamların ekonomisinde futbolun önemi ne diye falan, oradaki en boktan kulüp bile Avrupa'daki liglere oyuncu gönderiyor, Türkiye'de yetişip Avrupa'ya gitmiş kaç kişi var? 2.ligler vs. de dahil. (Avrupa'da doğup, büyüyenleri saymıyoruz) (Başarılı olup olmamaları önemli değil, total rakamlara bakalım)
Sosyal ağlarda paylaş

Milliyet said:

Galatasaray'ın gelirleri ile giderleri arasındaki uçuruma dikkat çeken yetkililerin, "200 milyon euro ekside olan bir kulüp, 100 milyon euro'ya yakın transfer harcaması yapıyor.

Galatasaray aynı mali tabloyla 2013-14 sezonuna girerse, Avrupa kupalarına katılamayacağını bilsin" diye uyarı mektubu yolladığı belirtildi. Sarı-kırmızılılar, kısa süre içinde borçlarını silmek zorunda
Sosyal ağlarda paylaş

valla aysal başgan çok vaatlerde bulundu.yani ilk başta gerets diyordu aslında şu takımda 3. terim dönemi yerine 2. gerets dönemini isterdim

hadi disiplin misiplin gaz maz terimin işi.ama terimin maç sonu dediği gibi imkan olsa başka transferlerde yapabilseydik demiş

sabri kazım hakanbalta gokhanzan servet

11 kişi oynanan futbolda 5 tane böyle kazman var.geri kalan 6 kişiye yazık.meloya eboueye urfalıya rieraya musleraya barosa yazık sdfs

aslında yine eski hatalar yapılyor

keşke defans 4 lüsü çok sağlam olsaydı da hucumda culio stancu pino baros ilede gol atardık biz
Sosyal ağlarda paylaş

Gs çok yanlış yaptı. En başında söyledim
Abdullah Avcı'yı geçirecekti takımın başına. O adam biliyor ne yapacağını. Fatih Terim'in harcadığının 4/1'ine harikalar yaratırdı ve yine eminim ki elimizde genç bir kadro olurdu. 1 sene bilemedin 2 sene FT gidince arkasında yine enkaz bırakıcak.

Biz FT'nin başarısız olacağını söylediğimizde bık bık ediyorlardı şimdi sesleri soluğu çıkmıyor onların.
Sosyal ağlarda paylaş

o 5 kazmanın 5ini de takımda oynatanın suçu yok mu peki?

geri dörtlüyü eboue-ujfa-servet-çağlar/balta diye kurmak istedi de birisi mi mani oldu? orta sahada yekta engin riera "biz oynamayız sabri orta saha oynasın" mı dediler?

bir de hücumda pinoyla stancuyla gol atılmıyor işte, gördük geçen sene 2. yarı, bir maçta bi gol atabilirsek ne güzel, 2 gol atabilirsek rüya. hele ilk golü rakip atmış da defansa çekilmişse gol atmak bile mümkün değil.
Sosyal ağlarda paylaş

abi sadece teknik direktör olmuyor işte

terim başarılı olur yada olmaz.kimsenin iddası yok ztn.geçen sene rezillik teknik heyetin değildi.tamamen yönetimindi

tamam hagi çok kötü bir teknik direktördü tama takım bitmişti ztn.o da ne koparırsam kar dedi gitti.

terim şuan ztn enkaz aldı.adamdan başarı beklemiyorum ben.en azından bu sene.bu sene ilk 3 e girsek iyi bence

ama böyle kazmaları izlemek istemiyorum.azıcıkta iyi futbol olsa yeter.katlanabilcek seviyede olması lzm.sabri amc oynarsa olmaz bu iş

takımda o kadar çok kazma varki.bi senede kurtulamazdık.neyseki sarp barıştan kurtulduk.ayhanda yedek

abi hucumda pinoyla gol atamazsın cunku geçen sne takım komple kötüydü

şimdi kaleci ve defans 4 lüsü çok üst düzey adamlar olsa hucumun daha rahatlıcagını düşünüyorum

cunku bizim suan kazmalık defanstan başlıyor

yani arda kewell keita baros bile bu adamlarla yapamadı

sadece hucumun iyi olması şart değil.bu sene yine hucum iyi gibi ama geri 4lü urfalı hariç pert.

hani takım baştan kurulurken bence kaleci stoper vs olarak gitmeliydi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...