Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

oldun said:

bursayı tebrik etmek lazım sorunlu oyuncularını elden cıkarıyorlar.

Evet bir sezon önce 9-10M euroların havada uçuştuğu 2 en iyi oyuncusunu 3-4M eurolara elinden çıkarıyor baya başarılı bi transfer politikası, adamlar formdayken satma sonra yöneteme disiplinsiz diye ucuza sat bide başarılı desinler iyiymiş.
Valla Sercan ne yapar bilemiyorum da Volkan Şen arkasndan çok ağlatıcak Bursalıları ona eminim.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sadece 5 değildi üzerine bir sürü de oyuncu teklif ediyordu galatasaray.
Yine Volkan şen için de benzer teklifler vardı ederinin baya altına sattılar 2 oyuncuyu da...
Kadro dışı bırakmadan normal transfere açsalardı bile daha çok para alırlardı kendi kendilerinin pazarlık şansını kapattılar...
Sosyal ağlarda paylaş

volkan şen'in arkasından kimsenin ağlayacağını sanmıyorum.

Bursa'nın şampiyon olduğu yıl açık ara ülkenin en iyi yerli oyuncusu olarak gösterilebilecekken bu adam, sadece 6 ay sonraki yeni sezona rezalet başlamış, o sezonu da rezalet bir şekilde bitirmişti.

Egosu tavan yaptı, çalışmadı nasılsa iyiyim diye falan filan. Klasik büyük başarı yakalayınca götü kalkan yerli oyuncu profili...

ha onu adam edecek bi fatih terim birde şenol güneş var işte, birinin eline düştü. Kazanılırsa büyük yetenek cidden, ama gerisi yalan dolan
Sosyal ağlarda paylaş

ee o zman yapılmıs bir yanlıs simdi yaptıkları dogruyu götürmüyor sahsen sergen emre volkan vari oyuncuları hiçbir zaman sevmemişimdir.Galatasaray da basarılı da olabilir hatta olmaması için pek sebepte yok ama işler azıkcık kötü gittiginde azıcık eletirildiginde ardanın yaptıklarının x10 kadarını yapması kuvvetle muhtemel ikinci kazım işte cok kasmaya gerek yok
Sosyal ağlarda paylaş

EricCantona said:

oldun said:

bursayı tebrik etmek lazım sorunlu oyuncularını elden cıkarıyorlar.

Evet bir sezon önce 9-10M euroların havada uçuştuğu 2 en iyi oyuncusunu 3-4M eurolara elinden çıkarıyor baya başarılı bi transfer politikası, adamlar formdayken satma sonra yöneteme disiplinsiz diye ucuza sat bide başarılı desinler iyiymiş.
Valla Sercan ne yapar bilemiyorum da Volkan Şen arkasndan çok ağlatıcak Bursalıları ona eminim.

bu adama 3m + adam vericeğimize volkan'a 4 verirdik çok daha iyiydi. Bi cacık olmaz bu adamdan gitsin ümit Karan'ın işkembecisinin yanına rakip açsın.

şu nedir ya Fatih Terim adam eder diyip duruyorsunuz... Çocuk kreşimi bu

ne kadar piskopat varsa takıma toplandı fatih kimi adam edicekmiş ? Geldiği takımlar disiplinsiz takımlarmı bunların ?
Engin trab, sercan bursa.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet ülke sınırları içerisindeki en kariyerli/başarılı teknik direktörü çok büyütüyoruz gözümüzde.
Ayrıca Galatasaray taraftarının Fatih Terim'e güvenmesinin sebebi bu değil disiplinli bir hoca olması, Rijkaard tarzı olaya profesyonel yaklaşan disipline inanmayan bir TD ile Türk futbolcuların ne kadar saçmaladığını gördükten sonra takımın ihtiyacının disiplini sıkı tutan bi hoca olduğu aşikardı.
Felix de gelse aynı tepkileri vericektik yani...

edit: Tabi daha önce takım yönetmemiş Carvahal ve yönettiği bütün takımları küme düşürmüş Aykut Kocaman'ın yanında adam değil Fatih Terim de işte biz TD diye oturtmuşuz oraya...
Sosyal ağlarda paylaş

vallahi kim ne derse desin ben bu kadronun güzel işler çıkaracağını düşünüyorum.bizdeki malların çoğu(mustafa sarp,barış özbek) gittiği için kim gelirse gelsin abi.sercan çok sorunlu bir futbolcu olabilir ama adam kendini gösterdiği sezon,gidicem dediği zaman hayır lan gidemezsin gidecek olursanda saçma fiyatlar çekeriz,bekle gidersin diye tavır sergileyen bir bursa olursa,sercanında böyle berbat bir sezon geçirmesi çok normal.fatih terim adam edermi orası tartışılır ama bence bize katkı sağlar,sonuçta bursadan kurtuluyor herif.
ama sercanın yerine volkanı alsaydık daha iyiydi bizim için.
Sosyal ağlarda paylaş

8 milyona podolskiyi almayan 18 farfana mi veriyomus. lol.

sercanın durumunu ardaya benzetiyorum. oyuncu bir üst basamağa çıkmak istediği zaman, ederini de bulduğu halde satmazsan bu hale düşersin işte. arda'nın da son 2 sene iyi performans göstermişliği yoktu bizde, surat 5 karış top oynuyordu. aynısı sercan için de geçerli. patlama yaptığı sene manu dahil 7 milyon avroya rağmen bırakmazsan oyuncu da oynamayıp zorla sattırır kendini.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Terim'in TD olduğu dönemde bu kadar yabancıya ağırlık vermesi GS'nin ilginç bir tercih oldu bence.

Ne biliyim Terim sanki yerliden daha verim alır gibime geliyor aslanlar kaplanlar allah yardımcınız olsun moduyla.

P.S. Şahsi görüş belirttim troll falan lolol hebele kafası çekmeyin hemen, daha önce de tartışılmış olabilir bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

EricCantona said:

Evet ülke sınırları içerisindeki en kariyerli/başarılı teknik direktörü çok büyütüyoruz gözümüzde.
Ayrıca Galatasaray taraftarının Fatih Terim'e güvenmesinin sebebi bu değil disiplinli bir hoca olması, Rijkaard tarzı olaya profesyonel yaklaşan disipline inanmayan bir TD ile Türk futbolcuların ne kadar saçmaladığını gördükten sonra takımın ihtiyacının disiplini sıkı tutan bi hoca olduğu aşikardı.
Felix de gelse aynı tepkileri vericektik yani...

edit: Tabi daha önce takım yönetmemiş Carvahal ve yönettiği bütün takımları küme düşürmüş Aykut Kocaman'ın yanında adam değil Fatih Terim de işte biz TD diye oturtmuşuz oraya...

bir galatasaraylı olarak şu son editinle beraber yaptığın yorum olmasa cevap bile yazmayacaktım.. carvahal ve aykut'un yorumları son derece sığ

ayrıca fatih terimden bir galatasaraylı olarak nefret ediyorum ve hatta iğreniyorum.. triplerinden, açıklamalarından, ukalalığından ve karakterinden

hadi fatih terimden bahsedelim: galatasaray dan ayrıldığı ilk dönem öncesinde (1996-2000) jupp derwall'in 4-4-2'sini tam saha pres ve 90 dk mücadele mantığıyla uygulayan. bu ugurda türkiye futbol tarihinin en iyi kadrosuna sahip bir teknik direktördü. saha içinde de hagimiz vardı en az onun kadar teknik direktörlük yapan biri olarak. 2000 uefa maratonunun her maçını izlemiş biri olarak fatih terim şöyle yapmasa kesin maç gitmişti dediğim hiçbir şey olmadı eminim burada izlemiş herkes aynı yoruma sahiptir.

ardından fiorentina ve milan.. yorum yazmaya bile gerek duymuyorum. gerçekten başarıdan öldü.

ardından yine milli takım 2005-2009 arası, 2006 dünya kupasına isviçreyle oynayacağımız bir playoff kadar uzaktık.. orda 2-0 yenildik ve fatih terim playoff olmasına rağmen saçma sapan bir kadroyla çıkarak orada bu skoru almamızı sağladı gidemedik..

2008 avrupa şampiyonasında grubumuza birinci torbadan yunanistan ikinciden norveç geldi, gerisi zaten averaj takımları.. tarihin en kolay grubundan çıkıp euro2008'e gittik

herhalde türkiye nufüsunun küçük bir bölümü sadece euro2008'den dolayı bile bazı hastalıklara rahatsızlıklara yakalanmış olabilir.. sırasıyla isviçre, çek cumhuriyeti ve hırvatistan maçlarında direklerde patladık neler yaşadık.. bunu fatih terimin mükemmel taktik yapısıyla mı yoksa oyuncuların bireysel performanslarıyla mı açıklamalıyız..?

o takımda nihat, tuncay, servet, aurelio, topal, arda ve semih o kadar istemese bunlar olacak mıydı?

ondan sonra yine kulüp bulamayan fatih "IMPOROTOR" terim galatasaray'a döndü.. kendi mi istememiş hiçbir takım çalıştırmak yoksa hiç teklif almamış mı.. ya da dünyaları ben yarattım havasındaki bu adam aldığı düşük teklifleri beğenmeyip şov mu yaptı, hepsini denemiş olabilir.

fatih terimden nefret ediyorum, ağzıyla kuş tutarken röveşatayla gol atsa da olmaz.

benden de küçük bir edit: fatih terimin tek yapabildiği şey gazlamak, o yeteneğine saygım sonsuz.

ayrıca 2002-2004 arasındaki 2.dönemi yazmak istemedim bile, fenerbahçe maçlarımız, avrupa performansımız.. önceki sene şampiyonlar liginde çeyrek finale çıkmış bir takım için gerçekten güzel performanslardı.. sağolsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Yazık bu nası bi haterlık,bilmesek yutturucaksın söylediklerini.

Türkiye 21 Yaş Altı Millî Futbol Takımı’nı, 1993 Akdeniz Oyunları Şampiyonu yaptı. Ekim 1993'de Sepp Piontek'ten boşalan Türkiye Millî Futbol Takımı'nın başına geçmiştir. Fatih Terim'in başında bulunduğu Türkiye Millî Futbol Takımı ile 1996 yılında Avrupa Şampiyonası'na ilk defa katılma hakkı kazandı. 1996 yılında Türkiye Millî Futbol Takımı'ndan ayrıldı.

Burdan devam edelim 1996'da Galatasaray'a geldi, kafasındaki oyun yapısını kendi kurduğu ondan bundan devralmadığı kadroyla sahaya yansıttı ve Galatasaray tarihinin en başarılı dönemini yaşattı. Arkasından gittiği Fiorentina'da büyük başarılara imza attı ve italya kupasında finale çıkardı hatta orda oluşturduğu takım da o kupayı kazandı Fatih Terim takımdan ayrıldığı dönemde.
Arkasından sana göre "başarısız" geçirdiği sezondan sonra Milan bizi de yaksın diye Fatih Terim'i getirdi takımın başına ancak Milan'da beklenen başarıyı yakalayamadı doğru ve büyük bir hatayla Galatasaray'a döndü, tarihinin en kalitesiz kadrosuyla en basiretsiz yönetimiyle berbat bi sezon yaşattı bize,yalnız unutmayalım ki yapılan 10'larca transfere rağmen elle tutulur bir tane adam alınmamıştır o dönemde. Yere göre sığdıramadığınız Felipe'yi bir daha avrupada göremedik...

Gelelim yine avrupa şampiyonası elemelerine, unutma ki o beğenmediğin averaj grubunda düştüğümüz durumdan dolayı şampiyonaya gidemeyeceğimiz düşünüldüğünde Ersun Yanal'ın görevine son verip kurtarıcı olarak Fatih Terim'i getirdik,adam da bizi kurtardı öyle yada böyle şampiyonaya taşıdı takımı ve ağlasan da zırlasan da kurduğu takım yarı final oynayarak tarihi bir başarı kazandırdı Türkiye'ye.

Dönüp baktığımızda milli takımın Fatih Terim'siz yaşadığı tek başarı olan 2002 dünya kupasında da kimin kurduğu Galatasaray'ın iskelet kadrosunu kullandığımızı herkes hatırlar.

Muhteşem Türk milli takımının halini de başında Guus Hiddink ile görüyoruz yani...

Sen nefret etmeye devam et adam da işini yapmaya devam etsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Fiorentina'da çok başarılı oldu, italya kupasını mı almıştı naapmıştı? İtalyada sırf bu yüzden çok saygı duyulan bir isim Terim. Üstünkörü yorum yapmışsın, başarıdan öldü derken ne demek istedin anlamadım. Adamın başarılarına da nedense hep tesadüf dendi, UEFA aldık tesadüf oldu, Avrupa'da son dakika gazlarıyla comebackler yaptık, o tesadüf kavramına daha da yakıştırıldı. Futbolcular o kadar istemeselerdi diyosun da, o gazı onlara veren de Fatih Terim. Rijkaard olsa 4. olabilecek miydik? Ya da Guardiola falan.. :) Adam Türkiye'de saygı duyuluyor ve başarılı işte. Sabri de başarılı topçu. Hatta bence Mustafa Sarp da kötü topçu değil ama Galatasaray daha iyisini hakediyor sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...