Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

bu sercanda ruslar dfevre arasında o yüzden almamıştı "bu adamın kas incelmesi var, bu kadar genç adamda ilk defa görüyoruz 5-6 ay dinlenmezse incelir kopar o kas, futbol hayatı biter" diye, uyarmışlardı bi de. noldu sonra bilmiyorum.

ha bu arada, o bahsettikleri olay da sanrım işte Beckham'ın başına gelen şey, incelip koptu bi anda, sonrası malum. son dünya kupasını kaçırdı adam formunun zirvesindeyken. aynısını 23 yaşında adam yaşarsa iflah olmaz bi daha.
Sosyal ağlarda paylaş

Keita'yı ucuza kapatabiliriz, mantıklı. Araplar satmaya çalıştı ama her yerin transfer sezonu kapandı, artık satamazlar, elde kalacağına ucuza bize verirler. Güzel taktik.

EricCantona said:

Abi rew o kas incelmesi haberini nerden okudun sen?
Yani paso aynı şeyi yazıyosun da google'ladım şimdi fotomaç haberi çıktı ya...

Yabancı siteden okumuştum ben, ama gavurların fotomaçı da olabilir tabii. Ama düşünürsen ilk yarı sürekli oynayan adam 2. yarı yedeğe çekildi o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

Sercan'ın son vuruşlar çok fiyasko da, tam FT'nin kaleminden adam. İt gibi koşsun orta sahadan top taşısın geriye dönsün paso. Özellikle önde olduğumuz maçlarda farkın açılmasını sağlar. Muhtemelen en büyük sıkıntımız da bu sene topu hücuma taşıyacak olmak, bir nebze çözer. Yoksa Selçuk'un ara paslarına duacı bekleriz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...