Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

arda şimdi orda önce bi madrid havası alır. sonra menejeri aracılığı ile mesutun telefonunu bulur. telefon eder. mesut nabıon nerdesin gel bi kahve içelim ben madriddeyim der. neyse tanışılır edilir. bi parti falan olur bişey olur. ronaldoyla karşılaşır. arda orda şeklini bozmaz ama içten içe ulan şu tişörtü imzalatsammı napsam diye düşünür. sonra ulan madride geldikte realine gelemedik atletico dandikoya geldik diye üzülür neyse rabbim bunada şükür der.

ulan acıdım şimdi be.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla benim tahminim Arda 2 sene Atletico'da çok parlayacak, dikkat çekecek, 2 senenin sonunda da korkunç bir paraya premier ligdeki görgüsüzlerden (chelsea ya da mancity) birine satılacak. Orada premier lige adapte olamayacak, çok tutunamayacak ve sezon sonu kiralanıp sonra da düşük bedelle GS'ye geri dönecek.

Umarım öyle bitmez tabi de, hem tanıdığım ardayı hem de benzer oyuncuların genel profilini ele aldığımda öyle bi senaryo mantıklı geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

bugün çok kötü sardım size idare edin
gökhan zana söyleyin bundan sonra böyle versin ekmeği kuğulara

http://www.youtube.com/watch?v=Xga1lbXVtl8&feature=feedu

Her takımın malzemecisi masörü tercümanı gül gibi stresten uzak hayat yaşıyor :) Posterlerini formalarını biriktirdiğimiz adamlarla el ense bilmem ne parmak misali kırk yıllık dostu gibi şakalaşıyor.Çok imreniyorum gerçekten.Tam Umut Sarıkaya'ya karikatür ilhamı verecek bir konu :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...