Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

Helal lan Arda. Valla iyi güldüm şu harekete ahaha.

http://media1.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/Components/ArtAndPhoto-Fronts/Sections-StoryLevel/Ya%C5%9Fam/arda-nin-parmak-arasi-misillemesi-1552529.hlarge.jpg

http://www.ntvmsnbc.com/id/25241127/

ahaha çok güzel.

rew ben bugün basın özetlerinde öyle okudum valla =)
Sosyal ağlarda paylaş

her konuda birşeyden mutsuz olan adam görünümüne girdim iyice de asdfsdafsda

abi ne keita'sı ya, ne keita'sı ya

bu adam en sevildiği dönemde daha fazla para içi 35. sınıf arap kulübüne gitmedi mi? Bildiğin paraya tercih etti sevgiyi, daha üst sınıf futbol oynayacağı bir takımı ve ligi. Kolaya kaçtı

bu adamın peşinden bu kadar niye ağlıyorsunuz abi, isterse Messi olsun.

Quaresma'nın, Lugano'nun falan istekli oyunlarına laf edip gidip KEITA RLZZZZ demek biraz saçma olmuyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

aslında keita şu anda bu takıma rotasyon adamı olarak düşünülmeliydi... ama gelgelelim şu anki kanat oyuncusu eksikliğinden oraya ligi götürecek adamların arasından sivrilecektir ne olursa olsun.

sanırım zaten kiralık olarak düşünülüyor, daha önceden burada yaşadı, problem çektirmeyecek bir kanat oyuncumuz olur en kötü.

ha tabi disiplinsizliklerini falan bilemem. en kötü FT onu aya yollar zaten...
Sosyal ağlarda paylaş

keitanın kendinin gittiğini hala inanıyorsunuz

klup adamı gözden cıkardı.yok kakayı attırmış.emek hırsızıymış gaza getirdiler.bizimkilerde gidip takımın bariz en iyi topcusunu gönderdiler.baktılar iyi para teklif edildi gönderelim bari dediler hazır adam emek hırsızı

yerine gelen adam pino ve kazım.ikisi bi keita etmiyor.

keita salak bir adam değil.istanbulda seviliyorken yeri garantiyken 2-3 lira fazla para için gittiğini sanmıyorum.hani yönetim istese keita kalırdı.ondan sora ne paralar gitti havaya.keitaya 500 bin euro zam mı yapamıcaklardı misal

yani o basının ve fenerlilerin ağlamasının üzerine tesaduf değil.normal zamanda gitse kendi gitmiştir derdimde.bıdı bıdı yuklendiler yönetimde acımadı.

takımdan kaçarak giden adamda geri gelmek istemez.yeni yönetim ve teknik direktör var diye adam geri dönmek istedi belli
Sosyal ağlarda paylaş

yıl oldu imzam aynı kaldı. keitanın da emek hırsızı zenci gömleğini çıkardığını sanmıyorum. Roberto Carlos'a attığı kin dolu yumrukla, arif erdem insanmış dedirten şovlarıyla tiksindiğim bir futbolcudur kendisi. ama gelsin galatasaraya, terim dönemi layığıyla nihayete ermeli. kadro öyle bir yapılmalı ki eksik kalmamalı.
Sosyal ağlarda paylaş

galatasaray eski yıldızı Abdul Kader Keita'yı kadrosuna katmaya çok yakın. Keita'nın, İsveçli menajeri Thomas Boehm'in ortağı Marc Guy, editörümüz Hilmi Sever'e özel açıklamalarda bulundu.

Keita'nın adının Galatasaray ve Mersin İdmanyurdu ile anıldığını hatırlattığımız Marc Guy, çok net bir ifade ile sözlerine başladı. Keita'nın, Türkiye'de Galatasaray'dan başka bir takımda forma giymek istemediğini açıklayan Marc Guy: "Galatasaray yönetimi ile görüşmeler sürüyor. Keita, yeniden Türkiye'ye dönmek istiyor. Galatasaray'ı çok seviyor ve yeniden sarı-kırmızılı formayı giymeyi çok istiyor. Keita, Türkiye'de Galatasaray'dan başka bir takımda forma giymeyecek" dedi.

Bu net ifadeleri kullanan Guy, Keita'nın Galatasaray'a transferinde önemli yol alındığını, bu transferin çarşamba gününe kadar kiralık ya da bonservisi alınarak netleşmesini beklediklerini belirtti.

Keita, Katar'ın Al Sadd kulübüne 8 milyon Avro bonservis bedeliyle satılmıştı.

keita gelirse içerdeki her maça giderim.şuan takımdan pek umudum yok acıkcası.defansta servet balta oldugu için.ama keita heyecan getirir yine
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...