Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

abi arda dediğimiz adam 2005-2006 da Mlada Boleslav maçında oyuna girip harikalar yaratan adam olarak kaldı aklımızda.her çıktığı maçtada bunu bekledik. biz beklentileri yüksek tuttukça,o bi taraflarını yüksek tuttu. göt göbek büyüttükten sonrada gs ruhunu kaybetti. bu tarz oyunculardan bize bir yarar gelmiceği çok belli,o yüzden arda gitti diye hiç üzülmüyorum. tek derdim yerine adam akıllı birisi alınmalı.çünkü forvete top taşıcak birisi gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Takımda orta saha forvet arasında bağlantıyı kuracak, topu ileri taşıyacak adam kalmadı. Kazım'ı geç. Pino gönderiliyor. Yekta, Çolak falan yetersiz.

Kaptan da lütfen Baros olsun.

barosun banko oynicagı kesin bile değil

kaptan malesef sabri servet ayhan 3 lüsü devam eder

bana kalsa direk selcuga veririm.
Sosyal ağlarda paylaş

bence de urfalı'ya yakışır kaptanlık. hatta bana kalsa cana'yı kaptan yaparım, adam roma'dan istanbul'a kaptanlık yapacak auraya sahip. olur bence.

sabri-servet-ayhandan biri/ikisi olur sanırım. servet'in kaptan olması ayhan'dan çok daha ağırıma gider orası kesin. sarbi'ye pek laf edemem eldeki alternatifler içinde. lakin urfalı kapı gibi adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben şu webaslan'ın metin oktaydan örnek vermesine şaşırıyorum

1. Sebep : Yani Galatasaray Tarihinde bu benzetme yapılabilecek ve o onura erişebilecek onca oyuncu varken neden allahın Arda'sı Metin Oktay'la kıyaslanıyor

2. Sebep : E bu metin oktay'da Galatasaray'lı taraftarlar ağlarken gitme derken Galatasaray'ı bırakıp gitmedimi İtalyaya ? (Lig TV'de Okay Karacan'ın sunduğu geçmişi anlatan bir programda izlemiştim Galatasaray'lılar bi süre onuda düşman ilan etmiş fln sonra geri dönmüş o ayrı konu)
Sosyal ağlarda paylaş

Metin Oktay'ın olayı ilginç ya tam bildiğimden değil de. Mesela Gündüz Kılıç'ın mektubu var çok değişikmiş o zaman futbol, çok duygusal ve amatör...
Hata zaten şimdiyi o zamanla kıyaslamakta, bu ne Arda'nın problemi ne Metin Oktay'ın...
Herşey zamanında bırakılmalı ben Metin Oktay'ın da ağıza sakız olmasından hoşlanmıyorum her defasında, bırakın o zamanın güzelliği o zaman kalsın.
Beşiktaşlılar hiç yeni Hakkı Yeten arıyorlar mı...
Sosyal ağlarda paylaş

her iki taraf içinde hayırlı olsun

umarım Arda İspanya'da biraz olsun profesyonellik konusunda tecrübe edinir

zira kanımca yakın gelecekte homesick olup Türkiye'ye dönmek isteyecektir. Tabi olay sadece yuva özlemi de değil, Arda bulunduğu her ortamda sivrilmek isteyen tipte bir insan, muhabbeti sohbeti gırgır şamatayı seven bir adam, Madrid'de gece yarılarına kadar PES oynayacak adamı zor bulur gibime geliyor

İşte bu durumda o zaman ki yönetim yine duygusal davranıp sattığı paranın üzerinde bir rakama geri almazlar diye umuyorum...

Bir kaç şey daha eklemek istedim ;

Radyospor'da bir programa bağlanıp " Arda'ya 12 milyon yuro verseler sırtımda götürürüm madride " diyen eski yöneticiye selamlar

Biz Atletico Madrid'de oynayan 32 yaşındaki Forlan'a senelik 4,5 milyon yuro kazanmasına rağmen 6 milyon yuro teklif ediyoruz ve gelmiyor, bizde oynayan 24 yaşındaki Arda'ya senelik 3 milyon yuro garanti para ve maç başı 20 bin yuro teklif ediyoruz, o 2,5 milyon yuroya Madrid'e gidiyor, bu işte bir terslik var gibime geliyor :)

İşte Türk futbolu, işte güçlü Türkiye...
Sosyal ağlarda paylaş

homesick , orda mutsuz olma olayı beni de düşündürdü ama , olmayadabilir ya. İyi bir başlangıç yapar da taraftar severse , işler iyi gider bence. Umarım öyle olur.

Bi de Madrid'de , Nuri falan var , bilmiyorum arkadaşlar mıdır ama milli takımdan arkadaşlar sonuçta , bir şekilde takılırlar. Mesut falan da girer , takılır işte gurbetçi çocuklar :)

H sonları M. Topal falan gelir , hehehe ne enteresan bir ortam/yaşam tarzı olur =)
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi normalde yapmadığım bir şey yapıp bir futbolcuyu savunacağım;

ardaya bok atıyorsunuz ama ardanın gs daki formsuzluğa vs ardadan değil tamamen floryadaki başıbozukluk ve kaosdan ötürü oldu ve bu kaosdan kurtulmak için gidiyor yoksa yıllık 2.5 m € alacak ispanyada burada ise 3.5 m € alacaktı yani iş para değil. arda kaçtı ve bence çok iyi yaptı. belki bir dünya yıldızı olamaz ama avrupada ses getirecek oyunculardan biri olmaya aday bir adam bu ama bunu türkiyede başaramaz, en azından floryada başaramaz.

bu başıbozukluk devam ettiği sürece ariel ortegayı bitiren dereağzından farklı bir florya göremeyiz. ortegadan bugüne fenerbahçe kulübü iyi toparlandı, bir istikrar yakaladı ve şampiyonluğa her sene galatasaraydan daha yakın oldu (henüz yasalar önünde kesinleşemiş, muhtemel şike olaylarını bir kenara bırakırsak)

arda la ligaya giderek hem milli takım için hem de kendisi için en iyisini yaptı ve ümit ediyorum ki orada da toparlanıp performansıyla göz doldurur, mümkünse bu şartlar altında galatasaraya dönemsin büyük avrupa kulüplerinin listesinde olsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...