Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

olayı türkiye ye gelecek başka adam mı var indidirsen bende sana melo topcu değil derim

türkiye ye gelmeleri mesele değil.ayrıca yazdıklarımı okuyamıcak kadar aptal fanatik oldugun için anlamıyorsun

ben melo için kötü futbolcu tırt futbolcu yazmış mıyım.cıkar bul hadi

galatasaraya gelmese melodan haberin olmayacak bir anda fanboyu oldun.böyle gs taraftarı olmasın.

bi kere futbolcunun türkiye ye gelmeden önce ne yaptıgını unutucaksın.anelkanın bonusu diye gelen ribery örneği.bir sürü örnekler var türk futbolunda.şişirilip gelenler patlıyor.dandik gelenler yıldızlaşıyor.

ben en baştan beri melo tutabilir dedim.cunku bu adamlar dikiş tutturamayan adamlar.türkiye ligi üst düzey bir lig değil.üstüne fazla parada veriyoruz.bu adamlar bile iş yapabiliyor.şimdi lig başladıgı zaman anlıcaz adamın tam ne oldugunu.fakat bugun iyi oynadı.böyle giderse iyi

istatistiklere göre sarp xaviden iyi.adam juventusta 50 maç oynadı diye kariyerli mi olacak.juventus adama o kadar para verdiği için oynattı adamı.ki juventusun hali ortada.sonunda da postaladılar adamı

guizada messilerin oldugu ligde gol kralı oldu.nerde suan guiza

yani saçma sapan ezbere konusmayın

sonuçta gittiği takımlarda kaptan olan canayı beğenmeyip yerine melo aldık.cana belki daha iyi oynayacaktı ama kötü zamanda geldi.şimdi lazioda oynicak.kaptan olur kesin

al sana kariyer başarı
Sosyal ağlarda paylaş

Maçtaydım, kısa kısa yazayım...

Stad süper, metroya giderkenki izdiham rezalet. O turnikeler ne yahu hala..
Hava deli sıcaktı, havalandırma yok metroda, herkes birbirini ittiriyor, çocuklar ezildi...
Fena hüsran oldu ilk Aslantepe deneyimim, ki stad full değildi...
Takıma gelirsek;
Takımda paslaşmalar süper, doldur boşalt yok, en güzeli geçen seneden beri üstünde durduğumuz, artık Servet, Gökhan Zan oyun kurmuyor!!!...Geri geliyor Selçuk, Melo, hep ayağa, eper yoksa adam yine sabrediyorlar, yardımlaşmalar süper, gereksiz uzun toplar yok, süper gelişme, takımı 10 level atlatmış direk..
Melo thumbs up
Elmander'in golünü kaçırdım, süpermiş,
Balta rezalet
Urfalı thums up
Arda çok formsuz
Sabri dinamo gibi, sanırım Fatih Terim onu Suat, Okan rolünde oynatacak artık
Hücumcu kanat lazım, gerekirse Arda 10 numara olur, ancak çok yavaş kalıyor
Kazım yetersiz
Stoperler iyi ama bütün sene götürür mü bilmem
Uzun oldu galiba...
Sosyal ağlarda paylaş

ya allah aşkına 2011 yılında kazımın savunmayın bana

adam kötü işte.sağ kanat aksar cunku başka alternarif yok

ayrıca brezilya milli takımınında düşüşte oldugunu unutma

elanoda o kadar maç yaptı milli takımda. ama şimdi nerde brezilya liginde

bunlar cantonaya tabi.birde başarı istikrarla gelir

her sene klubu tarafından adam postalanan adamlar için başarılı diyemeyiz

sadece yetenek başarı getirmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Red

Red said:

olayı türkiye ye gelecek başka adam mı var indidirsen bende sana melo topcu değil derim

türkiye ye gelmeleri mesele değil.ayrıca yazdıklarımı okuyamıcak kadar aptal fanatik oldugun için anlamıyorsun

ben melo için kötü futbolcu tırt futbolcu yazmış mıyım.cıkar bul hadi

galatasaraya gelmese melodan haberin olmayacak bir anda fanboyu oldun.böyle gs taraftarı olmasın.

bi kere futbolcunun türkiye ye gelmeden önce ne yaptıgını unutucaksın.anelkanın bonusu diye gelen ribery örneği.bir sürü örnekler var türk futbolunda.şişirilip gelenler patlıyor.dandik gelenler yıldızlaşıyor.

ben en baştan beri melo tutabilir dedim.cunku bu adamlar dikiş tutturamayan adamlar.türkiye ligi üst düzey bir lig değil.üstüne fazla parada veriyoruz.bu adamlar bile iş yapabiliyor.şimdi lig başladıgı zaman anlıcaz adamın tam ne oldugunu.fakat bugun iyi oynadı.böyle giderse iyi

istatistiklere göre sarp xaviden iyi.adam juventusta 50 maç oynadı diye kariyerli mi olacak.juventus adama o kadar para verdiği için oynattı adamı.ki juventusun hali ortada.sonunda da postaladılar adamı

guizada messilerin oldugu ligde gol kralı oldu.nerde suan guiza

yani saçma sapan ezbere konusmayın

sonuçta gittiği takımlarda kaptan olan canayı beğenmeyip yerine melo aldık.cana belki daha iyi oynayacaktı ama kötü zamanda geldi.şimdi lazioda oynicak.kaptan olur kesin

al sana kariyer başarı

Felipe Melo'yu Fiorentina'ya transfer olduğu yıldan beri izliyorum ve o zamandan beri beğendiğim bi futbolcu.
Mal mal haterlık yapıp ondan sonra insanlara fanboy cart curt çekince karizmatik değil itici bebenin teki gibi görünüyosun.
Dediğim gibi git Mario hakkında falan yorum yap... Eminim o konuda daha bilgilisindir.
Sosyal ağlarda paylaş

maçı izlemedim ama milletin bir maçla gaza geldiğinden adım gibi eminim. süper ligde böyle futbol oynamak için sahaya çıkıcak takım neredeyse hiç yok. rakip takımlar daha çok galatasarayı oynatmamak için sahaya çıkıyorlar. bu maçlar kesinlikle ölçü değil.
Sosyal ağlarda paylaş

he hatta duvarında melo posterleri var.melo posterleriyle büyüdün

ok

melo büyük futbolcu.çok iyi topcular bunlar.o yuzden galatasraya kiralık gelebildi

evet ben haterlık yapıyorum.cunku gerçek galatasaray taraftarı sensin.

daha 2 gün izlediğimiz adamın fanboyu olmuyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım neyi anlatmaya çalışıyosun?
Cana kötü futbolcu mu? Galatasaray'da olmadı kötü bi sezon geçirdi bunda takımın kötü olmasının payı da vardı tabiki ama sonuçta kötü bi sezon geçirdi Lazio'ya gitti belki de dediğin gibi estiricek orda.
Melo'da kötü futbolcu değil, Juventus'ta oynadı bekleneni (25Milyon Euro'luk futbolcu beklentisi) veremediği için eleştirildi ama yine de çatır çatır banko oynadı o takımda.

Odamda da zenci futbolcu posteri yok^^ senin odanda Keita posteri falan varsa onu da bilemicem tabi :D
Sosyal ağlarda paylaş

adam bana hala melo kötü futbolcu değil diyor ya ahahha

ilkokul da mısın hala

başkasıyla karıştırıyorsun herhalde

adama ısrarla kötü futbolcu yeteneksiz tırt futbolcu demediğimi belirttiğim halde

bana melo iyi topcu diye geliyorsun

ben inatla bazı topcular tutmayabiliyor meloda juventusta tutmadı galatasrayda tutabilir dedim diyorum

hala melo iyi topcu diyorsun

ezberlemişsin herhalde

okumuyosunuz mesajları.ergen gibi atarlanıyosunuz başka bişi değil

ayrıca aptal fanatik lafına bir küfür etmediğin kalmıs cezanı alırsın umarım
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah bi mesaj okuyup bıraktın yani

polşka ile konusurken yazdıgımda okumanı tavsiye ederim

başarısız futbolcu eşit değildir yeteneksiz futbolcu dedim

melo için bana başarılı diyebilir misin ?

adrinao falan dedik hatta.adriano yetenek olarak son yılların en iyi forveti belki dedim

ama başarısız bir futbolcu.başarı yetenekle gelmiyor yazdım yukarda

sen papaan gibi ezbere konuş anca.bide anaya babaya laf et

direk kişiselleştir

futbol bölümünün içine ettiniz yani gözlüklü fanatikler olarak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...