Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Baya iyi oynadık, orta sahamız yıllar sonra çok başarılıydı. tek sorun 10 numara eksikliği, oyun kuracak adam olmayınca pozisyona girmekte sıkıntı yaşıyoruz. Selçuk oyun kurucu oynayabilecek bir adam değil, atağa çok iyi destek verse de.. Sol kanat transferi olursa Arda bu görevi üstlenebilir belki. Bu sezon tek korkum pozisyona girememek, yoksa gümbür gümbür geliyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

kazım cok yetersiz kalıyor.resmen şu yeni kadroda zayıf halka.hucum işimiz tamamen ardaya kalıyor.o da tek başına nereye kadar.

oysa sağda bi keitamız olsa ne güzel olur

orta saha çeşitlilik iyi oldu.ceyhun selcuk yekta melo yeter artar bile.bence suan bi sağ açık yeterli
Sosyal ağlarda paylaş

Muslera gelmiş kimse haber vermiyor ya kırıldım.

Şuan şu kadro bence yeterli sadece doğru adamı oynatsa terim yeter . Kalkıp ayhanı oynatana kadar falan dogru düzgün kadroyla çıksan ne biliim her maç balta olmasada çaglar falan var o oynasa o zaman gayet kadro yeterli şuan. Bir de sakatlık kimse de uzun süre olmamalı baros 6 ay yokum derse arda da kalkıp ayagım sakat derse bir de ben kafalarını kırıcam artık yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

Mithat said:

Muslera gelmiş kimse haber vermiyor ya kırıldım.

özel mesaj atmıştım sana gelmemiş mi, hay allah.

gelmedi, o kadar burda da soyledım geldi mi geliyor mu gelince bir dürtün haber verin diye kimse umursamadı.

Cidden galatasarayın tafiden bu yana aldıgı en ıyı kaleci. Mondragon falan yalan kalır bu musleranın yanında diye umutlarla geliyor benim için. Yalan olursa çok çok çok üzülürüm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...