Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL : Fenerbahçe - Ankaragücü / 15.05.2011 @ 20.00

sleepingdeath

Öne çıkan mesajlar

Fenerbahçeli arkadaşlar şuan hafiften hafiften 'yine şampiyonluk son haftaya kaldı kalmasaydı iyiydi ya' durumuna geçmişlerdir.

Yok yok bu hafta son maç sivasla adamlar 15. artık onlara da vermezsiniz son maçı da bizide bir yıl daha güldürmezsiniz.

Fenerin durumu 'sınavdan 85 alsam koymazdı da 99 alınca o bir puana çok kafayı takıyorum' durumuyla çok benziyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

TS maçının gollerini şimdi izledim. Burada "penaltılar doğru ama savunma komikti resmen kasten mi yaptılar nedir" diyenler o maçı izlemediyse izlesin, yok izleyip hala bizim maça laf ediyorlarsa zaten denecek bir şey yok. Ben böyle şey görmedim.

ibb'nin savunması hep kazma ama, yoksa hücumları gayet iyi ama savunmaları rezil. kupa maçında da şaka gibi goller yediler beşiktaştan. hele ilk golde kendi kendine takılıp düşen defans var
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

dun cok guzel ayar verdi emre. yani normalde akpli, o acidan hic mi hic sevmem ama televizyon tarihinin ender gorulen ayarlarindandi.

sonrasindaki adamin 'ben milletvekiliyim bana birsey diyemezsiniz' seklindeki piskinligiyse inanilmaz derecede 2002-2011 akp'sini ozetliyor.

ahah çok iyiydi ya dün gece

2 hafta sonra emrenin bilgisayarında
şikeicinaranacaklar.doc ve penaltıkroki.bmp çıkar artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...