Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FB- Türkiye kupası

Joker

Öne çıkan mesajlar

Holy said:

FB kupadan elendiğinde püskevit geyiği yoktu ki?

Püskevit geğiyi değil olay dalga geçmek değil mi? FB elendiğinde dalga geçersin yani. Kupayı FB'yi yenerek alsan yine bi derece de. Zaten gruptan cıkamamıslar, kac ay olmus, sen kupayı kaldırınca donup FB ile dalga geciyosun.

Gerci FB ile her dakika dalga gecilebilir. Haftaya daha buyuk eglence var muhtemelen sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

Bir de videonun FB kupadan elenince değil de BJK kupayı aldıktan sonra çekilmesi biraz aşağılık kompleksi gibi gibi.

Şunu ben söyleyecektim kaç zamandır da laf söz olur diye söylemedim, bir GS'linin objektif olarak söylemesi güzel olmuş. Adamlar ilk günden beri "kupayı aldık" diye değil "FB alamadı" diye sevinir oldular artık, bu kadar kompleks olur eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

bilmemkaç yüzbin hohohoh kupayı aldık ne kadar mutluyuz videosunun arasından; 1 tane fenere kapak olsun videosunu alıp her yere link atıp sonra da lololol bjk'liler ezik demek saçma; bu videoyu komik bulan arkadaş facebook'a koymuş buraya koymuş; bjk marşı,kupa kutlaması vb. videoları dönüyor onu sen görmüyorsun sadece bjk'liler açıp bakıyor; sen izlediğin tek video ile koca camiayı değerlendirirken iyi; ama rakip takımla ilgili küfür vs. içermeyen yaratıcı bir espri yapmak kompleks.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
kompleks yapmalik bir durum yokki
gs zaten son derece basarisiz bir sezon geciriyor ve bunun herkes farkinda yani.

ha fenerbahce iyiyiz guzeliz butun turkiye bize karsi olsun biz bize yeteriz derken bir sezon daha kupa alamadan geciriyor ya

puskevit geyigi de baslamisken cuk oturmus yani espri

bence basarili son derece. olayi baska yerlere cekmeye gerek yok.

ha fenerbahce sampiyon olursa tebrikler yani ama bu esprinin olayi turkiye kupasi ve fenerbahcelilerin bu kupaya olan hasreti :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...